Operacja w Syrii to wielki test dla rosyjskiej broni, powiedział Władimir Putin

Kategorie: 

Źródło: YouTube
Władimir Putin, prezydent Rosji, nazwał operację w Syrii testem dla rosyjskiego sprzętu wojskowego, podaje Interfax. Stwierdził że jest to poważny egzamin dla nowoczesnych technologii, zwłaszcza samolotów, które testowano przeciwko terrorystom.

 

 

Nowe próbki broni, które przybyły w armii rosyjskiej, „są już aktywnie wykorzystywane i nieustannie sprawdzane w jednostkach szybkiego reagowania, a także na ćwiczeniach i szkoleniach”.

 

Zdaniem Putina, w 2015 roku wojsko otrzymało około 4 tys. zaawansowanych rodzajów broni i technologii - w tym 96 samolotów, 81 helikopterów, dwa wielofunkcyjne okręty podwodne, 152 kompleksy rakiet przeciwlotniczych, 291 radarów, ponad 400 sztuk artylerii i wozów opancerzonych.

 

Przypomnijmy, że 30 września 2015 roku Rosja rozpoczęła operację wojskową w Syrii, której celem było wyzwolenie tego kraju i walka z terroryzmem. Społeczność międzynarodowa w przeważającej większości potępiła działania Putina. Syryjscy działacze praw człowieka wielokrotnie informowali, że podczas rosyjskiego bombardowania ginęli cywile. Od 27 lutego br. Rosja i Stany Zjednoczone zgodziły się na wprowadzenie zawieszenia broni w Syrii.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika excar

A "demokracja " piszczy coraz

A "demokracja " piszczy coraz cieniej. Już włączają do walk samoloty pamiętające Wietnam OV 10 Bronco. Co prawda piszą że to takie testy ale tak naprawdę to amerykanom zaczyna brakowac i pilotów i samolotów. Koszt godziny lotu tymi ichnimi nowszymi zabawkami to prawie 50.000 zielonych papierków. Przy F35 to już ma być ok.70tyś. Już wiadomo że przy tej cenie w sytuacji finansowej USA piloci będą niedoszkoleni !!! O ile wogóle to F-35 będzie pełnowartościowym" latadłem " kiedykolwiek

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika sceptyyk

Putin powiedział prawdę. W

Putin powiedział prawdę. W odróżnieniu od banana i jemu podobnych cymbałów,  nie pie...li kacapołów w typie walczymy o demakrację, równość, wolność itp  głupot. Pojechali tam walczyć o własne interesy i walczą. Pojechali tam przetestować nowe rodzaje broni i testują...

Portret użytkownika Prawda boli

Dlaczego wykasowano mój wpis

Dlaczego wykasowano mój wpis gdzie poddawałem w wątpliwość prawdziwość tytułu wiadomości?
Czyżby prawda nie była tu mile widziana?
Kilka razy oglądałem wypowiedź i Putin nie wypowiedział słów które wkłada mu w usta propaganda podszywająca się za dziennikarza. Putin powiedział że operacja w Syrii stała się testem dla rosyjskiej broni. Czyli nie stwierdził że celem operacji w Syrii jest testowanie rosyjskiej broni (jak sugeruje tytuł), tylko że przy okazji interwenci przetestowano broń.

Portret użytkownika Mojeimię44

Witam wszystkich po długiej

Witam wszystkich po długiej przerwie. Nie mam czasu ostatnio na nic bo jak wiecie pracuje w Niemczech. Na szczęście firma jest wypłacalna. Wiem, że pare osób chciało nr tel. do  mojej szefowej więc skoro ja dostaje kase to nikogo na mine nie wsadzę i teraz nr. mogę podać. Szefowa potrzebuje 4 ludzi do regipsów i elewacji w niemczech. Gwarantuje darmowe zakwaterowanie. Zarobki 2000- 2500 euro miesięcznie. Jak będziecie dzwonić to podajcie się za moich znajomych czyli Marcina Modrzewskiego. Atmosfera jest tu spoko i pracuje wśród samych Polaków.
+49 162 66 00 444
Tylko proszę bez głupich żartów. Ja chcę pracować dalej skoro płacą

Strony

Skomentuj