ONZ wzywa, aby każda krytyka masowej migracji i uchodźców była karana więzieniem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Globaliści nie ustają w próbach zniszczenia państw narodowych. Nie ukrywają już również tego, że ich celem jest penalizacja jakiejkolwiek krytyki masowej migracji na zasiłki do krajów rozwiniętych. 

 

Migracja ma zostać ogłoszona prawem człowieka i to bez względu na to czy ktoś ucieka przed wojną, prześladowaniami czy też po prostu jedzie do jakiegoś bogatego kraju opanowanego przez szalonych lewaków w nadzieji, że miejscowi złożą się na jego egzystencję w podatkach, a on nie będzie musiał już pracować i dostanie od tego państwa dom, samochód i chętne białogłowy do seksu.

Konstruktorzy nowego ładu wiedzą dobrze jak bardzo frustrujące jest to dla podbijanych społeczeństw i dostrzegają wzbierającą falę buntu dlatego zawczasu planują rozkręcenie terroru mającego za zadanie kolejne ograniczenie wolności słowa w imię walki z tak zwaną mową nienawiści. 

A co jest mową nienawiści? To zjawisko definiują tylko lewicowi aktywiści, którzy domyślnie są wyłączeni z oskarżeń, że się jej dopuszczają, nawet jeśli to robią bezwzględnie atakując tych, których nie lubią. prowadzi to do terroru w wyrażaniu myśli i ludzie sami się ograniczają o co chodzi przeciwnikom wolności słowa tropiącym tak zwaną "mowę nienawiści".

 

Na szczęście Polska wraz z Węgrami, USA, Chorwacją, Australią i być może innymi krajami, deklaruje, że nie podpisze paktu migracyjnego ONZ. Jednak można się spodziewać, że 10 grudnia w Marakeszu w Maroku zrobią to inne kraje unijne i staną się furtką dla niekontrolowanej migracji, która może zalać całą Unię Europejską. Na dodatek ma się stać obowiązkowa, a opór przed nią zabroniony. 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ttteis77

i właśnie dla tego nie

i właśnie dla tego nie chcieli nagłaśniać spraw związanych z przestępstwami przez uchodźców. i teraz zakazują jakich kolwiek, jak to nazwali (MOWA NIENAWIŚCI) w stosunku do nich. Akceptacja, innego narodu nie może być jednostronna. Gdyż będą powikłania nienawiści. Osoby przyjmowane jak osoby do których się przyjmuje, muszą siebie zaakceptować wzajemnie i żyć w zgodzie. To są wady akceptacji jednostronnej. nienawiść.

Portret użytkownika ttteis77

urzędnicy złamali prawa 

urzędnicy złamali prawa  konstytucyjne,  a ich następstwami były: gwałty, morderstwa, rozboje, napaści, ataki terrorystyczne.  Złamali prawo i powinni być na drodze sądowej jako przęstępcy. Nie zapewnili należytego  Bezpieczeństwa zdrowia i życia krajom do których przyjęto, przyjęto przymusowo uchodźców, imigrantów. Ochrona ta obejmuje zarówno osoby przyjmujące jak i osoby do których się przyjmuje. Złamali prawa, więc powinni być potraktowani jako przestępcy nie patrząc na to jaką pełnią funkcję, gdyż  obywatel, osoba łamiąca prawo, nie parzą czy jest bankowcem prezesem ministrem, handlowcem, prawo dotyczy wszystkich bez wyjątku a szczególnie tych którzy je łamią.

Portret użytkownika ttteis77

Konstytucja  Unii

Konstytucja  Unii Europejskiej.

ArtykułI-2: Wartości Unii, CZĘŚĆ II KARTA PRAW PODSTAWOWYCH UNII PREAMBUŁ A, TYTUŁ I: GODNOŚĆ ArtykułII-61: Godność osoby ludzkiej, ArtykułII-62 Prawo do życia, ArtykułII-63: Prawo do integralności człowieka, ArtykułII-91: Należyte i sprawiedliwe warunki pracy, ArtykułIII-117 (nowy)  "ochrony zdrowia ludzkiego.", SEKCJA 1 ZDROWIE PUBLICZNE ArtykułIII-278(dawny art. 152 TWE),  1. Przy określaniu i wprowadzaniu w życie wszystkich polityk i działań Unii zapewnia si wysoki poziom ochrony zdrowia ludzkiego.

JEST TYLE ATRYKUŁÓW, KTÓRE ZŁAMALI, ŻE POWINNO ICH PODAĆ SIĘ DO DYMISJI, PODDAĆ KARZE WIĘZIENIA, ZŁAMANIE PRAW. sprowadzając uchodźców, imigrantów, nie zapewnili bezpieczeństwa im jak i obywatelom państw, bezpieczeństwa zdrowia i życia. przykład: Widzieliście żeby uchodźców, imigrantów przyjmowanych  przebadano pod kątem zdrowia?, czy nie stanowią zagrożenia dla innych gdyby byli nosicielami chorób?. czy byli poddawani kwarantannie gdyby takie zdarzenie miało miejsce?,  zadbać o ich bezpieczeństwo zdrowia a tym samym obywatelom kraju do których ich wpuszczano?.   złamali prawa unii europejskiej,  za złamanie prawa mają być skazani za dopuszczenie się przestępstwa. Ja mam wiedzieć  że oni są zdrowi i nie stanowią zagrożenia dla mojego życia i zdrowia, stylu bytu "ArtykułII-70: Wolność myli, sumienia i religii"

Portret użytkownika Lisek

Ale wytarczy popatrzeć na

Ale wytarczy popatrzeć na Francję i to co miało miejsce tam ostatnio... Oni ( czyli biali pracujący francuzi ) mają już dość podatków, podwyzek i zaczynają walczyć a popiera ich 80% społeczeństwa.... Można wprowadzić takie prawo ale nikt nie będzie protestował przeciw emigrantom tylko przeciw podwyżką żywności, paliw, czynszu, domów, podatków ( a to z nich ma być finansowany ten napływ ) i tak w sumie rozwali się państwo za państwem... i tam gdzie jest dobrobyt będzie nędza... więc trzeba będzie emigrować dalej.... tylko gdzie? Chińczycy ich nie przyjmną tylko rozszczelają :-)    

Portret użytkownika hs100

Obawiam się że trzeba sp..

Obawiam się że trzeba sp...dalać z tego NWO-skiego cyrku i wrócić z powrotem w strefę Rosji tylko jak to zrobić ? Poza tym społeczenstwo woli się  sprzdać jak dziwka  za: zaopatrzone sklepy,  używane samochody i prawo do wyjazdu i zarobku za granicą za najniższą stawkę.

Portret użytkownika Arek

"...Czyżby badanie ilu w

"...Czyżby badanie ilu w narodzie Polskim jest zaginionego Ludu Bożego ?
Badania genetyczne zbierane, po to aby widzieć gdzie jesteśmy słabi, i w tą stronę atakować wirusami etc?
Jedno jest pewne, z miłości do Nas tego nie robią...

Oni chcą zorientować się ilu czystych członków tego szatańskiego nasienia jest pośród nas, sklasyfikować ich, poinformować kim oni w rzeczywistości są i powołać do zadań specjalnych przeciwko nam..."

Portret użytkownika ttteis77

wystarczy  Powiedzieć  NIE!.

wystarczy  Powiedzieć  NIE!. Powinno to każdemu wystarczyć,  niż  mówić  więcej niż   NIE!.    Jeżeli  powiedzą  że samo słowo  Nie,  to jest mowa nienawiści,  to znaczy że coś  z nimi trzeba zrobić  bo jest to  BBBBBBIIIIIIIIIIIIIIIPPPPPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika dajana

Precz z tym zasranym ONZ-em

Precz z tym zasranym ONZ-em do paki i to od razu!!!!..Każdy zasraniec chciałby tu człowiekiem pomiatać!..Jestem u siebie i nikomu w drogę nie wchodzę,a więc precz wszyscy z waszymi zasranymi pomysłami i zakazami!.Precz z mojej Matki Ziemi.

Strony

Skomentuj