ONZ ujawnił swoje komunistyczne oblicze i wziął w obronę terrorystów z Antify

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Na twitterowym koncie genewskiego biura Organizacji Narodów Zjednoczonych, pojawił się kilka dni temu zdumiewający wpis, biorący w obronę skrajnie lewicowych bojówkarzy z organizacji Antifa, która wedle amerykańskich władz dopuszcza się aktów terrorystycznych. Tweet broniący nowożytnych rewolucjonistów komunistycznych rozpoczął dyskusję o tym czym jest dzisiejszy ONZ.

 

ONZ i podległe mu agendy, od lat są oskarżani o sentymenty komunistyczne. Nasiliło się to zwłaszcza w kontekście niedawnych zarzutów formułowanych wobec Światowej Organizacji Zdrowia - WHO.  Jednak już przedtem krytycznie na temat Organizacji Narodów Zjednoczonych wypowiadał się na przykład nowy prezydent Brazylii, Jair Bolsonaro, który wręcz sugerował wystąpienie Brazylii z tej organizacji.

 

Jak na razie jeszcze do tego nie doszło, ale pierwsze wydarzenia wskazujące na możliwość upadku ONZ już mają miejsce.  Najlepszym przykładem jest niedawne wystąpienie Stanów Zjednoczonych za Światowej Organizacji Zdrowia i zaprzestanie jej finansowania.  WHO zarzuca się to, że w jego kierownictwie są ludzie jawnie popierający komunizm, tak jak jej obecny szef Tedros Adhanom Ghebreyesus, niegdyś zapalony marksista.

 

Jednak to wszystko to tylko poszlaki, a ludzie przecież mogą się zmieniać.  Co innego wpis gloryfikujący komunistyczną Antifę jako organizację, która ponoć pokojowymi metodami osiąga swoje cele. Wynika z niego, że bliżej niesprecyzowani ONZ-owscy eksperci do spraw praw człowieka, wyrazili zaniepokojenie nazywaniem Antify i innych "aktywistów antyfaszystowskich", domowymi terrorystami. Ich zdaniem podkopuje to prawo do wolności i pokojowego wyrażania swoich opinii.

Ze względu na to że bardzo dużo ludzi widziało w jaki sposób wyraża swoje opinie Antifa, powyższy wpis ONZ wzbudził spory rezonans społeczny, a wręcz skandal. Ostatecznie, biuro ONZ w Genewie usunęło tweeta, w którym broniło lewackiej organizacji Antifa powołując się na prawo do wolności wypowiedzi i pokojowych zgromadzeń. Wyjaśniło się również kim byli tajemniczy eksperci od praw człowieka.

 

Według amerykańskiego prawicowego portalu Breitbart, jednym z ekspertów cytowanych przez ONZ była Fionnuala Ní Aoláin, Specjalny Sprawozdawca ONZ, będąca jednocześnie szefową rady nadzorczej Programu Praw Kobiet fundacji „Open Society Foundations” założonej przez miliardera George’a Sorosa...

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Ractaros96

Po terrorze I wojny światowej

Po terrorze I wojny światowej utworzono Ligę Narodów, która nie była w stanie utrzymać pokoju i wybuchła II wojna światowa. Po II wojnie powstało ONZ, jeśli ono też upadnie, to ryzykujemy III wojną światową. Historia lubi się powtarzać.

Tą organizację trzeba zreformować i dać jej większe możliwości, a nie ją opuszczać. Zapewnia ona stabilny kanał komunikacji między narodami, gdy ta komunikacja zawiedzie, to następna wojna jest kwestią czasu.

Coraz mniej się mówi o współpracy dzisiaj, a coraz bardziej o tym, że każdy kraj jest pozostawiony samemu sobie. Pandemia uwidoczniła te relacje, które były zbudowane tylko na pozór, a nie na realne czyny. Brakuje tylko jeszcze, aby mocarstwa zaczęły sobie nawzajem zbrojnie wyrywać kolejne kawałki zasobów i terytoriów.

Jedną z podstawowych zasad działania ONZ jest to, że nie możne ona popierać żadnej ze stron konfiktów jakie się dzieją na świecie. Jeśli ktoś złamał tą regułę, to powinien zostać ukarany.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika euklides

Jest pewna organizacja, która

Jest pewna organizacja, która łączy cechy organizacji terrorystycznej, mafii i sekty. Ta organizacja to państwo. Wszystkie światowe konflikty zostały wywołane przez państwo. Jak organizacja, która generuje wojny może stać na straży pokoju? To tak jakby złodzieje samochodów mieli założyć organizację, która miałaby zabezpieczać właścicieli aut przed kradzieżą....

Droga do cywilizacji wiedzie przez delegalizację państwa i kryminalizację polityki. Zamiast pseudo-prawa państwowego należy postawić na prawdziwą, fizycznie zawieraną umowę społeczną, gdzie próba narzucenia prawa siłą będzie z automatu surowo karana. Dopiero to pozwoli skutecznie zwalczać organizacje terrorystyczne w tym państwo.

Portret użytkownika Quark

A mnie się jednak wydaje ,że

A mnie się jednak wydaje ,że powodem wojen nie jest brak komunikacji między narodami tylko istnienie samozwańczych panów świata ,którym się wydaje że świat należy do nich i za pomocą swoich finansowych oraz politycznych wpływów decydują ,gdzie i kiedy wybuchnie wojna ,kryzys czy zamieszki . Czy jakikolwiek naród marzy o tym by podbijać nowe terytoria , zagarniać czyjeś zasoby ,mordować plądrować i gwałcić ? Nie , do tego wszystkiego zwykli ludzie zostają zmuszeni propagandą , siłą i nakazem . Problem leży w tym ,że do władzy pchają się zwykle jakieś mendy (!) ,które za pomocą ciemiężenia własnego narodu np. poprzez tłumienie powstania dobrobytu budują w nim napięcia ,które wcześniej czy później muszą znaleźć ujście i na to właśnie czekają owe MENDY ,które już wiedzą jak tą złość ukierunkować - najlepiej na sąsiada wywołując wojnę ! I dlatego właśnie z pozoru normalni ludzie dają się poprowadzić na rzeź jakiemuś pojeb*** a potem przychodzi odprężenie ale niestety bezrefleksyjne bo zamiast przemyśleć to co się stało i dlaczego (?) wszyscy zajęci są odbudową kraju i leczeniem ran . Po jakimś czasie znów historia się powtarza i dopuki ludzie tego nie zrozumieją i nieuświadomią sobie co jest tego powodem to nic się nie zmieni.

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Jest powiedzenie, że legenda

Jest powiedzenie "legendy nigdy nie umierają", śmiem twierdzić że legendy dokonują obecnie koronkowe sepuku, właśnie zdycha legenda Adama Małysza który się sprzedał koronkowemu przekrętowi, miałem do tego gościa szacunek za to co zrobił dla polskich sportów zimowych, teraz mogę jedynie splunąć na jego widok, sprzedał się jak te kur,wskie cerberyty smucące by zostać w domu czy nosić kagańce.

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Ja przestałem lubić Małysza

Ja przestałem lubić Małysza od momentu, gdy wziął udział w akcji poświęconej zwalczaniu homofobii w sporcie i zaczął wspierać LGBT. Nie mógł pogodzić się z tym, że nie gra już pierwszych skrzypiec (bo sukcesy zaczęli odnosić Stoch i później Kubacki) i dlatego zaczął promować się nie tak jak powinien. A jeszcze kilka lat temu kojarzyłem go jako wielkiego sportowca.

Portret użytkownika S

Miło się dowiadywać, że

Miło się dowiadywać, że ludzie jednak budzą się z letargu i zaczynają krytycznie odnosić się do medialnej papki. Wojna trwa, ale coraz bardziej wygląda na to, że lewaki jednak umoczą Smile

Portret użytkownika Quark

Wcale nie jest tak kolorowo .

Wcale nie jest tak kolorowo .. bo niestety odsetek ludzi mądrych w stosunku do tumanów pozostaje wciąż ten sam i niestety b.mały a jedyną różnicą jest to ,że dziś w dobie powszechnej elektronicznej komunikacji poprostu łatwiej się o ich istnieniu dowiedzieć. 

Portret użytkownika S

Zgadza się co do ludzi z

Zgadza się co do ludzi z wypranymi mózgami, ale nie nazywajmy ich wszystkich z automatu tumanami. Ciężko uwierzyć ale nie każdy korzysta internetu, a już na pewno nie każdy sam poszukuje informacji (np. ludzie starsi). Wielu jedyne informacje ma z TV i radia, a te wiadomo jakie są. Nie można ludzi winić za niewiedzę albo zmanipulowanie, lepiej próbować im uświadomić niektóre rzeczy. Co natomiast cieszy, to fakt, że zatajane informacje coraz częściej wypływają na wierzch tak samo jak przekręty polityków. Ludzie zaczynają zauważać, że coś jest cholernie nie tak i kwestionować medialnie narzuconą narrację.

Strony

Skomentuj