ONZ ostrzega, że Europę wkrótce zaleją kolejne miliony nielegalnych imigrantów!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Przez ostatnie lata kilka milionów nielegalnych imigrantów zostało zaproszonych do Europy na polecenie Niemiec i Unii Europejskiej. Do tego rządy chcą jeszcze sprowadzać rodziny przybyszów z państw arabskich i azjatyckich i ogólnie mówiąc wszystkich ludzi z biednych regionów, którzy mogliby nas "ubogacić kulturowo". Teraz gdybyśmy chcieli powstrzymać islamizację Europy to musielibyśmy zacząć działać natychmiast, ponieważ mamy coraz mniej czasu.

 

Masowa migracja osiągnęła szczyt w 2015 roku. Fala rzekomych uchodźców wojennych była tak wielka, że Unia Europejska zaczęła zmuszać inne kraje do przyjęcia po kilka do kilkanaście tysięcy z nich. Program relokacyjny i tak zakończył się totalną porażką a Grecja i Włochy zamieniły się w wielkie obozy dla nielegalnych migrantów. Już nawet w niemieckim rządzie mówi się, że przyjęto zbyt wielu obcokrajowców.

 

Każdy imigrant chciałby trafić do Niemiec, ewentualnie do Wielkiej Brytanii lub Szwecji gdzie władze skupiają się przede wszystkim na udzielaniu pomocy dla przyjezdnych, często zapominając o swoich obywatelach. To prowadzi do trudnej do opanowania sytuacji, ponieważ zapraszając jednego obcokrajowca dajemy sygnał kolejnym, że przyjmiemy ich z otwartymi ramionami. Kula śniegowa robi się coraz większa i wkrótce będzie praktycznie niemożliwa do zatrzymania.

 

W takiej sytuacji bardzo niepokojąco brzmią ostrzeżenia Davida Beasley'a, dyrektora Światowego Programu Żywnościowego agencji ONZ. Przypomina on, że przed inwazją imigrantów z 2015 roku sytuacja w wielu krajach afrykańskich i azjatyckich drastycznie się pogorszyła - warunki w obozach dla uchodźców były fatalne i zapanował głód. Beasley wskazuje, że masowe migracje mają ścisły związek z brakiem żywności a sytuacja z 2015 roku wkrótce się powtórzy.

 

Konsekwencją głodu w obozach dla uchodźców będzie kolejna wielka migracja ludności do Europy. Jeśli zaleją nas kolejne miliony migrantów powinniśmy spodziewać się większego poparcia dla ruchów nacjonalistycznych w całej Europie, upadku komunistycznego tworu zwanego Unią Europejską a być może nawet nowoczesnych wypraw krzyżowych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Estia

No to zostaje nam przyjac do

No to zostaje nam przyjac do europy tylko 1,216 miliarda tych rzekomo glodnych ludzi z afryki bo tylu ma mieszkancow , nie zapominajmy tez o indiach, zaprosmy tych glodujacych hindusow jest ich tylko 1 205 073 612. Tylko jedno pytanie, kto na tych ludzi zarobi i zaplaci podatki by ich utrzymac??? Co za chora polityka!

Portret użytkownika Marcin Malik

"Jeśli zaleją nas kolejne

"Jeśli zaleją nas kolejne miliony migrantów powinniśmy spodziewać się większego poparcia dla ruchów nacjonalistycznych w całej Europie, upadku komunistycznego tworu zwanego Unią Europejską a być może nawet nowoczesnych wypraw krzyżowych."

Chciałbym aby spełnił się powyższy cytat ale szanowny autor chyba nie zna Anglików. Angielskie owce są tak głupie, że będą głosować na liberałów nawet gdyby murzyni i muzułmanie zamieszkali w Pałacu Buckingham  a Anglicy mieszkaliby w namiotach w parkach. Niektóre narody są wypranę ponad mozliwość naprawy i ima bardziej są gwałcone i stają się mniejszością tym bardziej uważają to za "normalny proces".

Podróżnik. www.kompas.travel.pl

Portret użytkownika John Moll

Niestety to jest brutalna

Niestety to jest brutalna prawda, która dotyczy większości ludzi. Ja jednak liczę, że te mniejszości myślących Brytyjczyków, Niemców czy Szwedów zapoczątkują wielkie zmiany a jednocześnie nie będzie to fałszywa rewolucja kryptokomunistów.

Portret użytkownika Zenek ;)

I właśnie na potrzeby

I właśnie na potrzeby LECZENIA takich jak toto na zdjęciu transplantolodzy właśnie rozwijają PRZESZCZEPY MÓZGU..... żeby ofiary maschiacha choć jeden raz w życiu miały pod pejsami coś INTELIGENTNEGO....

Portret użytkownika Alteregosens

I własnie to jest celem

I własnie to jest celem prowokacji z imigrantami.

Sprowadzić, podgrzać atmosfere w Europie. Dać możliwość utworzenia skrajnego nacjonalizmu na wzór nazistowskich niemiec”, TYLKO tym razem bedzie to armia Uni Europejskiej.

Nastepnie ruszyć z atakiem na wschód Europy, tak jak było to przed i podczas II Wojny Światowej.

I kolejny atak na Rosje po surowce i ziemie.

W obecnych wydarzeniach widać ogromna analogie do przeszłosci.

Widać Europa cały czas włada Vatykan, ktory nie ustepuje.

Mussolini, Hitler, Franco, Bandera..itp...

C.D.N...

 

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Putin cicho siedzi i łagodzi

Putin cicho siedzi i łagodzi wszędzie konflikty jak tylko może, a w pewnej chwili puści kilka iskanderów i satanów i będzie po zabawie - dziś już się nie będą zastanawiać nad tym że będzie od tego skażenie bo skażenie już jest i się ciągle dodaje z nie zatrzymanych stopionych reaktorów w Japonii które usyfiły cały ekosystem ziemski. Zapewne jest taki plan by zlikwidować na raz jak największą liczbę ludzi przy minimalnej ilości głowic atomowych. Zrobią to po to by zostało jak najmniej ludzi na powierzchni ziemi by ci co są na powierzchni nie szukali tych wielkich bunkrów w których będą siedzieć te satanistyczne elity - te co robili ten spektakl satanistyczny pod tunelem gotarda z szlejacym zegarem co wskazywał nie wiadomo jaką godzinę i stanął na której ?

Portret użytkownika inzynier magister

Bezpieczeństwo Polski jest

Według Gulyasa Sorosowi udało się swe propozycje dotyczące migracji przeprowadzić – za pośrednictwem „swoich sojuszników w Brukseli” – przez Parlament Europejski.

Na kilka dni przed niedawną decyzją w Parlamencie Europejskim na temat imigracji Soros spotkał się ze sprawozdawcą tego tematu oraz z pięcioma różnymi komisarzami. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale to o czymś świadczy 
– oznajmił Gulyas.

Parlament Europejski dał w ubiegłym tygodniu zielone światło do rozpoczęcia rozmów z krajami członkowskimi w sprawie reformy systemu azylowego w UE. Jeśli zmiany w przepisach zostaną przyjęte, osoby, które ubiegają się o azyl, będą przekazywane do różnych krajów UE. Kraje, które odmówią przyjmowania azylantów, będą zagrożone utratą funduszy europejskich.

Wojciech Cejrowski o Marszu Niepodległości 11 Listopada

https://www.youtube.com/watch?v=3RvmNOk7zJA

Dżih.adziści przej.mą Europe w ciągu dekady! Wojciech Cejrowski

https://www.youtube.com/watch?v=uTU3Yp8d40U

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Jezus Chrystus Jest Zbawieniem

uczeŃ Jezusa Chrystusa

uczeŃ Jezusa Chrystusa przedstawia
troche to tak trzeba bo inaczeJezus Chrystus Jest Zbawieniem zjedliby wiec niemcy to majetne panstewko ono opowiada za wojny w tych rejonach skad sprowadzani wrecz zapraszani uchodzcy rowniez z planami robicia panstwa zagrozenia wojennego nie liczac sie z obywatelami prowadzac sprytnie oraz skrzetnie Liczne kampanie na rzecz poparcia przyjmowania a tym chca obarczec pozostale kraje wlochy hiszpania podobny temperament klimat ten sam My Pozostanmy w obrębIe Siły nierażenIa braku zagrożenIa rOsYjSkIegO~ -

Portret użytkownika Akamai

Mocodawcy filantropa

Mocodawcy filantropa zaplanowali napływ miliona uchodźców rocznie.

Teraz w ramach łączenia rodzin zaczną zwozić samolotami pozostałych skrzywdzonych przez los. I w niedługim czasie z miliona zrobi się dziesięć milionów.

Tylko kto na to wszystko będzie "robił" ?

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Eva11

czy slowa glupka sie licza ?

czy slowa glupka sie licza ?

sedzia sie znalazl ! 

to wszystko to tylko twoja przyszlosc ,bo wraca jak bumerang zlowrozenie innemu czlowiekowi !
a chamstwo to juz twoja specjalnosc ...jeden trol musi byc idealem w pisowni ,inny w sprawach kosmosu ,a nastepny idiota ktorego nawet juz nie chca komentowac !

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj