ONZ ostrzega przed nadchodzącymi wielkimi ruchami migracyjnymi na świecie!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wygląda na to, że to co przydarzyło się Europie w ciągu ostatnich kilku lat jest dopiero zapowiedzią czegoś znacznie większego. Organizacja Narodów Zjednoczonych po raz kolejny ostrzegła, że Europa i wiele innych państw na pozostałych kontynentach może wkrótce doświadczyć wielkich ruchów migracyjnych. ONZ apeluje, aby państwa członkowskie otworzyły granice i bezwzględnie przyjmowały imigrantów.

 

Od dłuższego czasu widać, że w Europie odbywa się wymiana populacji, lecz wkrótce zjawisko to może ogarnąć cały świat. Społeczeństwa przestaną być jednolite kulturowo czy wyznaniowo i staną się mieszaniną ludności z różnych kontynentów. Najbardziej może na tym ucierpieć populacja białego człowieka, która utonie w multikulturaliźmie.

 

Sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres wezwał państwa członkowskie, aby otworzyły granice i przyjmowały imigrantów oraz przygotowały zasoby finansowe na pomoc dla nich. Stwierdził, że rządy powinny walczyć z ksenofobią i zapobiegać przedstawianiu negatywnych skutków migracji.

Organizacja Narodów Zjednoczonych domaga się, aby przestrzegano Światowego Paktu na rzecz Migrantów i Uchodźców - Deklaracji Nowojorskiej, podpisanej w 2016 roku przez 193 państwa członkowskie ONZ, która zostanie przyjęta w 2018 roku. Jest to niewiążące porozumienie wzywające do udzielania jeszcze większej pomocy imigrantom na świecie, z którego Stany Zjednoczone wycofały się na początku grudnia.

 

ONZ chce sprawić, aby nielegalna migracja stała się legalną. Antonio Guterres twierdzi, że kraje, które zamykają się na imigrantów szkodzą swojej gospodarce a nawet przyczyniają się do wzrostu nielegalnej migracji. Tymczasem na przykładzie Europy widać, że im więcej przyjmuje się nachodźców, tym więcej ludzi gotowych jest rzucić swoje dotychczasowe życie i pójść tymi samymi śladami. Szwecja jest wystarczającym dowodem na to, że otwarcie granic i przyjmowanie wszystkich imigrantów nie sprawdza się - polityka ta przyczynia się wręcz do upadku tego państwa.

Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji utrzymuje, że starzejące się społeczeństwa w wielkich ekonomiach potrzebują młodej siły roboczej, która będzie pracować na emerytów. Jednak tu ponownie podam przykład Europy - co zrobić, gdy większość imigrantów nie chce pracować i żyje na zasiłkach? Do tego dochodzą inne problemy, np. brak integracji ze społeczeństwem. Przyjezdni nie asymilują się, ale za to tworzą osobne i całkiem dobrze zorganizowane społeczeństwa.

 

Pamiętajmy, że kryzys migracyjny jaki dziś obserwujemy nie powstał przypadkowo. Organizacja Narodów Zjednoczonych już w 2000 roku proponowała wymianę populacji w Europie i jak widać pomysł ten próbuje się wprowadzić na skalę całego globu. Ponadto, cały świat ma teraz ponosić odpowiedzialność za wojny wywołane w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Tymczasem winni sytuacji w Jemenie, Syrii, Iraku, Libii czy na Ukrainie pozostają bezkarni.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

MIgracji nastał kres. Plan

MIgracji nastał kres. Plan został zrealizowany ,a mianowicie wielkie masy czarnych ludzi (bezmózga, głodna i agresywna masa) zastały sprowadzone na miejsce pierwszej bitwy NWO -Europy. To tutaj Niemcy i Żydzi wypuszczą te zwierzęta ,uzbroją je i każą zabijać i gwałcić białych ludzi. Władcom swiata, zależy na wytępieniu białej rasy , bo tak jak już kiedyś pisałem, jest ona (była) najdoskonalsza ze wszystkich. Pod względem fizycznym ,duchowym i przedewszystkim genetycznym. To jest pierwsza rasa którą stworzyli bogowie na ziemi, inne to tylko prototypy białej ,bądź nieudane krzyżówki. Oczywiście zostanie tylko plemie żmijowe ,niby ludzie ale pod skórą siedzi ktoś inny. Ich armia natomiast będą stanowic bezmózgie czarne masy a źródło energii, pozostali przy życiu lemingi, (czyt. większość społeczeństwa).

Portret użytkownika Alien1974

A co w Biblii jest mowa o

A co Biblia mowi na temat uchodźców? Słowa Jezusa Chrystusa:  
Najemnik (kapłan) jest tylko najemnikiem i nie zależy mu na owcach. 14 Ja jestem dobrym pasterzem. Znam swoje owce i one Mnie znają 15 – tak jak Ojciec zna Mnie, a Ja Ojca. Jestem gotów oddać za nie życie. 16 Mam także inne owce (inne narody), które nie są z tej owczarni. Je również muszę przyprowadzić, by słuchały mego głosu. Będzie wtedy jedna owczarnia i jeden pasterz.17 Ew. Jana 10 

Najemnik to ktoš komu sié płaci, a Jezus zabronił swoim uczniom by brali cokolwiek za mówienie prawdy o Nim, czyli kapłani nie mogą reprezentować Boga na Ziemi. Więcej w książce "Apokalipsa Czas Spełnienia". 

Portret użytkownika debaucher

No przecież o to w tym

No przecież o to w tym wszystkim biega..."Będzie wtedy jedna owczarnia i jeden pasterz.17 Ew. Jana 10".Cwane judki już dwa tysiące lat temu wiedziały do czego dążą.Jedna wymiksowana,tępa owczarnia...Dlaczego sprzeciwiać się beżowym i czarnym nachodźcom?Skoro "święty" Janek tak zapowiedział,to tak będzie i WUJ Bye A jakiś pastuch zawsze się znajdzie Smile

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika ono mat opeja

ONZ napędza tę/tą kołomyje,

ONZ napędza tę/tą kołomyje, gdyż partycypuje w tych wiosnach ludów ukwieconych wymianą kulturalną. Liga Narodow nie wyszla, wychodzi ONZ. Bokiem. Jak w Jugoslawii. Czy jest choć jeden udokumentowany fakt, gdzie dzięki blue helmets UN zycie wyzwalanych/chronionych stało się lepsze?

 

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

Wiec trzeba cos z tym zrobic,

Wiec trzeba cos z tym zrobic, niemam nic przeciwko migracji, rozumiem tych ludzi bo ilekroc cos odbuduja to itak za chwile usa zrowna to z ziemia.. Moze chodzi oto zeby ich wysiedlic zeby wydobywac tam rope,zloto itp. czyli umocnienie ameryki naszym kosztem przy jednoczesnej destabilizacji europy... Tylko nikt nie chce zrozumiec ze tylko putin moze ocalic swiat, i 90% spoleczenstwa popiera przyjaciela z za oceanu, ktory w zamian za poparcie wbija noz w plecy... 

To jest idealne oglupienie narodow na zasadzie kup mi piwo a ja bede cie kopal w dupe i bedziesz sie cieszyl i mi dziekowal!!! 

 Pier....lenie w kolko to samo o emigrantach bez rozwiazania problemu... A usa nadal robi co chce na swiecie, morduje ilu chce i jak chce.. A na europe wypadlo zeby sami sie powybijali, taki amerykanski kaprys-zachcianka! 

Jezeli inteligentni ludzie tacy jak na tym portalu nie zaczna czegos robic, no to ci oglupieni przez telewizje napewno nic nie zrobia...  My jestesmy tylko pionkami, ale dobrze zagrany pionek moze obalic krolowke... Gwaltowne przejscie na strone Rosji i poparcie dla Putina- ktory jest otwarty na rozmowy, tak moze zszokowac usa ze pogubia sie ze swoimi planami.. Skonczylo by sie pewnie na telefonie z Moskwy do Waschintgonu z zarzadaniem wycofania ussmanskich wojsk z europy i bliskiego wschodu. 

Innego wyjscia niema, wszystko zmierza w zlym kierunku i pcha nas do wojny najpierw domowej a potem z rosja... Czasu jest niewiele, zapomnijcie stalina i zaufajcie putinowi on chce pokoju i interesow a nie wojny..

Strony

Skomentuj