ONZ: na razie nie ma dowodów, że migracja prowadzi do wzrostu aktywności terrorystycznej

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Do tej pory nie ma dowodów wykorzystania przez grupy terrorystyczne uchodźców do infiltracji Europy. Zostało to stwierdzone przez Bena Emmersona - specjalnego sprawozdawcę ONZ w sprawie zwalczania terroryzmu i praw człowieka, donosi The Independent.

 

 

„Na razie nie ma dowodów na to, że migracja prowadzi do wzrostu aktywności terrorystycznej. Radykalizacja uchodźców oraz wspierania terroryzmu może wynikać z ograniczenia w zakresie polityki imigracyjnej i łamania praw człowieka " - powiedział Emmerson i dodał jednocześnie, że odnotowano wzrost grup przestępczych, specjalizujących się w nielegalnym przewozie ludzi.

 

Już wcześniej eksperci uważali, że ograniczenie przepływów migracyjnych mogłaby wykorzystać propaganda ekstremistyczna, która stara się przedstawiać  Zachód, jako wroga muzułmanów.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

 

 

Ostatnio paru specjalistów ds. imigracji się "przypadkowo" rozbiło na Malcie,

ciekawe czy mieli podobne do ONZetowego zdanie

o tych watahach semickich uchodźców gwałcących europejskie kobiety, obrabowywujących domy ich europejskich mężów, podżynających gardła ich europejskim dzieciom w imię szerzenia tu judaizmu (satanizmu vel murzyńskiego voodoo) w wersji --syjono-wahabizm. ?

 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Mojeimię44

Kochani mam dla was 3 nowiny.

Kochani mam dla was 3 nowiny. Pierwsza. Mimo tego, ze jest przesladowana jak bedzie kazdy z was odezwala sie Sura mowiac to czego ja nie potrafie wam powiedziec. Ma aria w ludzkiej postaci. 

https://youtu.be/T0Tt8n-DvB8

Droga, ktora poprowadzi was do wybawienia. M ilosci nieskonczone w jej slowach. Ps. Swoja droga gdy arabki zrzuca swoje burki, zeby nie byc juz burkami kazdy z was znajdzie swoja arie. Nie Moja bo moja jest swieta. 

Druga. 

Arabowie mam dla was wiadomosc (wiadomo jako gosc) nie ruszajac waszej kultury. Slyszeliscie o Amazonkach? Historia o kobietach dziewicach, zyjacych w cnocie. Tak a M ma zonki. Ma, ma. Beda tak czyste jak woda wyplywajaca ze zrodla i w cale nie szyte przez lekazy. Ich wiara bedzie tak silna w M ilosci nieskonczone, ze mezow im sam Bog bedzie proponowal jako korone. A wy walczcie terrorymem kulturalnie a nie terroryzmem. Wytrwajcie. To juz nie sa tysiaclecia a tylko lata.

Trzecia.

Dochodza mnie sluchy od aniolow, ktorzy sa sola tej ziemi, ze woda ma przecieki. Jak probuja jedna dziure zalatac zaraz powstaja dwie nowe. Oj oj oj. Nie po to Bog stworzyl zlotowke by za nia franka kupowac. Jezeli tylko zobacze, ze sa przecieki balwany zrobie z rzeki a czystej pra wody juz nie znajdziecie. Przysiega M. 

Psmietajcie kazde nowe zycie rodzi sie w bolu i tesknocie. Przykladem niech jest Jezus i porod kobiety. Kobieta radzac dziecko tez teskni za wolnoscia i czuje bol psychiczny i fizyczny a jednak milosc zwycieza.

 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Zenek ;)

" Slyszeliscie o Amazonkach?

" Slyszeliscie o Amazonkach? Historia o kobietach dziewicach, zyjacych w cnocie. Tak a M ma zonki. Ma, ma. "

-- tyle iż M to tak naprawdę W

i amazonki to

A - symbol OM tak się go zapisywało (przysłowiowe ALFA)

Wa - imię boga przekręcone zresztą

Żonki - jako translacja na zrozumiały dla autochtonów znaczenia (roli) "kobitek otaczających Wa"... W dawnych kulturach kobiety miały OKREŚLONE SPOŁECZNIE ROLE i "wojowniczki" - towarzyszki Wa były OVER MIND stąd nazwanie ich "żonkami".... 7 zresztą stąd allah mający 7 żon, Apollo i jego 7 strun.... SKRADZIONY Słowianom świecznik (wykopaliska na Krymie) z 7 świeczkami (ta 9-świecznikowa uświętnia żydowskiego nazistowskiego bozka biblijną bestię)  itd

 

Na  podobnej zasadzie z kapłanek oddających się "religijnie" swojemu bóstwu (tantra) nazipejsien zrobiło prostytutki sakralne,,, bo im tylko....  ru..ch..a....nie w głowach i to wszystkiego co przed nimi nie spier...dzie... li.... patrz obecny napływ semtów do Europy masowo gwałcących rury samochodowe (wydech).... bo im rabe tak kazał.....

 

Portret użytkownika Zenek ;)

 

 

Dodam jeszcze iż w jednej wersji

z A (OM) zrobiło się ŚW.

z MA (WA) - Mikołaj

a z ŻONEK - skrzaty pomocnicy

 

w innej

AMA robi za Twardowskiego

ŻONKI za pióra w ogonie jego koguta (ŻARPTICĘ) czy  także tęczę....

 

 

w jeszcze innej.... itd itd.....

----------------------------------------

Akamai - nie pamiętam gdzie to widziałem, prawdopodobnie na jakimś odlinku z blogu Kingdom of Hawai

 

Portret użytkownika Arya

Marcin od kilku dni po prostu

Marcin od kilku dni po prostu pier$?lisz tak, że nie da się tego brać na poważnie. Skończ Waść wstydu oszczędź.

O ile sama archekracja mi się niezbyt podoba, to ceniłem Twój patriotyzm. Twoje posty dotyczące archekracji uważałem za fantastykę, bo nie dysponujemy technologią, którą opisujesz, ale może za kilkaset lat... To co piszesz teraz odnosi odwrotny skutek od zamierzonego. Przemyśl to i zmień. I przestań mieszać hebrajską mitologię do słowiaństwa, bo urażasz tym moją (i nie tylko moją) słowiańską duszę.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Strony

Skomentuj