ONZ dalej brnie w kłamstwa o antropogenicznym pochodzeniu globalnego ocieplenia

Kategorie: 

absolute-truths.com

Agenda ONZ, Międzyrządowy Panel ds. Zmian Klimatu (IPCC) w swoim najnowszym raporcie ostrzega o zbliżaniu się bezprecedensowych w zasięgu klęsk żywiołowych. Największe niebezpieczeństwo, jest w gęsto zaludnionych regionach, ale nikt na świecie nie może być całkowicie bezpieczny. Główne przyczyny tych katastrof, naukowcy nazywają „zmianami klimatu z powodu działalności człowieka”.

 

W raporcie zwrócono uwagę, że katastrofy naturalne stają się, co raz bardziej powszechne a ich skutki są odczuwalne przez wiele działów gospodarki światowej. Naukowcy twierdzą, że w niektórych regionach świata istnieje ryzyko, że staną się niezdatne do zamieszkania na skutek powodzi, ulewnych deszczy i podnoszenie się poziomu mórz.

 

Takie ryzyko, według IPCC, istnieje między innymi w Miami, Szanghaju, Bangkoku, Guanzhou, Ho Chi Minh City, Yangon i Kalkucie. Mieszkańcy małych państw wyspiarskich będą zmuszeni do opuszczenia swoich domów głównie z powodu podnoszenia się poziomu mórz.

 

W zeszłym roku, Rajendra Pachauri, jeden z czołowych klimatologów powiedział, że rządy krajów rozwiniętych nie powinny czekać do następnego raportu ONZ na temat zmian klimatycznych i powinny podjąć natychmiastowe kroki, aby zapobiec nieodwracalnym skutkom globalnych zmian klimatu.

 

Ostrzegł społeczność międzynarodową, że wspólnym celem powinno być podjęcie działań, aby zapobiec globalnemu wzrostowi temperatury o więcej niż 2 ° C, w porównaniu do poziomu sprzed rewolucji przemysłowej. Jest to jednak cel coraz mniej realny do osiągnięcia.

 

IPCC skompromitowało się już w aferze zwanej Climate Gate gdzie naginano fakty w celu udowodnienia z góry założonych tez. Przekonanie o antropogenicznym pochodzeniu globalnego ocieplenia nie jest poparte niezbitymi dowodami. Wiemy, że ocieplenie następuje, ale nie wiemy, z jakiego powodu i raczej na pewno mamy na te procesy znikomy wpływ.

 

Fakt odstąpienia od postanowień tak zwanego Protokołu z Kioto, krajów takich jak Kanada, czy kompletny brak zgody na podpisanie zobowiązania do redukcji gazów cieplarnianych przez największych emitentów CO2 na świecie pokazuje fikcję serwowaną nam nie tylko na płaszczyźnie naukowej, ale i gospodarczej.

 

Unia Europejska zwietrzyła jednak w ograniczaniu emisji gazów kolejny lukratywny biznes i planuje wprowadzenie opodatkowania produkcji C02, co jest bezpośrednio wymierzone w kraje takie jak Polska, które nie mają infrastruktury energetycznej opartej na energii jądrowej.

 

IPCC nadal odmawia rewizji udziału w globalnym ociepleniu ze strony wulkanizmu i ze strony działalności Słońca. Oba te czynniki, a także generowana przez oceany para wodna mają największy wpływ na ocieplanie naszej planety tylko Słońca i wulkanów nie da się po prostu opodatkować i stąd bajka o antropogenicznym pochodzeniu globalnego ocieplenia.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika wowik

@Everlasting i @slaw:

@Everlasting i @slaw: sluchajcie dalej debilow z OKIEM i z OKIEM organizacji a na pewno bedzie wam sie dobrze zylo-jakiekolwiek dane upubliczniane przez ww sekty maja na celu tylko i wylacznie: zasianie strachu(w ten sposob latwiej wami manipulowac) wprowadzanie ograniczen(tak latwiej nabijac kase poprzez wprowadzanie podatkow). co do kataklizmow-nieprawda jest ze grozi nam kosmiczna zaglada lub ze Matka Ziemia leczy sie z nas/raka jest to tylko i wylacznie propaganda new age-stara religia nowego porzadku swiata-wielcy kaplani wznosza modly do Gaji-Matki Ziemi ktora to uratowali od zarazy jaka jest ludzkosc poprzez depopulacje- od dawna wprowadzana i stosowana eugenika "w przeszłości była bardzo zróżnicowana – od segregacji rasowej (USA), przez przymusową sterylizację (Szwecja), do eksterminacji (Niemcy)"(cyt. wiki)-teraz gdy pisze sterylizowanych jest na calym swiecie niezliczone rzesze mezczyzn i kobiet, mordowanych w skutek sztucznie wytworzonych konfliktow pod haslem "za boga i ojczyzne, za pokoj", organizowanych przez żydowskie sekty masowych samobojstw oraz dobijanie zwyklych ludzi chemia i roznego rodzaju energiami dostarczanymi przez "wybitnych" naukowcow i niebotyczne maszynerie rosnace jak grzyby po deszczu. przestancie lykac bzdury podsuwane przez "certyfikowane" urzedy, pozarzadowe koncerny bo to wszystko jest jeden wielki pic na wode fotomontaz "all-seeing-eye"!!!pozdrawiam

Portret użytkownika slaw

2 tysiace lat temu (za czasow

2 tysiace lat temu (za czasow Jezusa) zylo na swiecie 200 milionow ludzi.Za Kennedy-ego 3 miliardow, dzisiaj mamy 7 miliardow ,kazdy chce jezdzic autem , miec cieply dom , jesc mieso ( do ktorego produkcji zuzywa sie potezne ilosci paliwa i wody) Nie mowcie mi ze to nie ma zadnego wplywu na srodowisko.Jesli wypuscimy w powietrze cala rope, wegiel i gaz dostaniemy atmoswere taka jaka byla zanim powstalo zycie na ziemi. W przyrodzie nic nie ginie.

To ze chca Nas opodatkowac za to ze oddychamy to inna sprawa.

Portret użytkownika szaman

W latach 80--tych mieliśmy

W latach 80--tych mieliśmy najaktywniejsze cykle słoneczne i wtedy zaczęło się mówić o globalnym ociepleniu. Od paru lat mamy bardzo niską aktywność słoneczną. Nawet w tym szczycie średnia liczba Wolfa jest kilkakronie niższa niż w latach 80-tych. W ciągu  kilku lat  na półkuli północnej mamy ostre zimy. Wystarczy zajrzeć to tabeli obserwatorów Słońca. A że pojedyncze burze słoneczne mogą być bardzo silne, to zupełnie inna sprawa.

Portret użytkownika Tomek P

Co to za stek pierdól tu

Co to za stek pierdól tu zapodajecie? Unia nie wprowadza zadnych limitów ani podatków - ona je wprowadzila lata temu!!!!!!!!!!! A Polska na tym zarabia, bo nie jestesmy w stanie wykozystac wlasnych limitów i sprzedajemy je przykladowo Anglikom

Portret użytkownika abcdefgh

ahhahaha że co?????? Co ty

ahhahaha że co?????? Co ty czytasz, nie słyszałeś może o podwyżce prądu? Jak myślisz z czego ona się bierze?!My mamy za mało limitów i to także przez to że nasz kochany rząd ZRZEKŁ SIĘ 30% z nich!!!!Unia nam źle naliczyła i polscy deputowani zgłosili sprawę do sądu, wygraliśmy w 2ch instancjach ale RZĄD STWIERDZIŁ ŻE MOŻEMY ZOSTAĆ PRZY TEJ OKROJONEJ SUMIE, kilkanaście miliardów-bagatela, co to dla nas.

Portret użytkownika Tomek P

czytaw wlasnie twojá

czytaw wlasnie twojá odpowiedz i w niej czytam ze sie zrzeklismy 30% limitów, tak wiec czytam Ciebie ahhahaha...ha Na pewno rzád nie stwierdzil za nic , za mozemy sobie poradzic z okrojoná sumá - cos Polska ma w zamian, w polityce nie ma nic darmo. Sens mojego komentarza byl na temat pierdól w artykule odnosnie wprowadzenia podatku, który juz jest wprowadzony dawno temu. A o podwyzce prady nie slyszalem, bo mieszkam w Anglii juz bardzo dlugo - to dlatego piszé bez polskich liter. PozdrawiamPS Ciekawe kiedy opodatkujá oddychanie, bekanie i pierdzenie.

Strony

Skomentuj