Oliver Stone opowiedział o swoim nowym filmie o Putinie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Reżyser Oliver Stone udostępnił nowe szczegóły na temat filmu, który opowiada o rosyjskim prezydencie Władimirze Putinie.

 


 
„To nie jest film dokumentalny, ale rozmowa w formie pytań i odpowiedzi. Putin to jeden z najważniejszych światowych przywódców, a ponieważ Stany Zjednoczone uważają go za wroga, myślę, że ważne byłoby, aby usłyszeć, co ma do powiedzenia” – powiedział hollywoodzki reżyser w wywiadzie udzielonym The Sydney Morning Herald.


 
Film będzie opowiadał, jak Putin postrzega wydarzenia na świecie po dojściu do władzy w 2000 roku. Stone obiecał, że jego film „ukaże zupełnie nowy punkt widzenia, którego Amerykanie nie znali.” Reżyser tłumaczy również swoje wrażenia z komunikowania się z rosyjskim przywódcą.


 
„On wyrażał się bardzo prosto. Myślę, że dobrze zrobił, przedstawiając swoje uwagi na tle zachodniej retoryki. Wyjaśnił swój punkt widzenia”- powiedział reżyser.


 
Oliver Stone jest znany z takich filmów jak Last Year in Vietnam, Ręka, Pluton, Urodzony 4 lipca, The Doors, JFK etc. W 2016 roku ukazał się film dokumentalny „Ukraina w ogniu” o wydarzeniach w tym kraju z 2014 roku (wywiad z byłym prezydentem Wiktorem Janukowyczem).

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Strony

Skomentuj