Olbrzymia kula ognia rozświetliła niebo nad Indonezją

Kategorie: 

Źródło: PES Beats & News Reviews (Youtube)

Nocne niebo nad dystryktem Pagimana w Indonezji, rozświetliło się ostatnio niemal jak podczas dnia, za sprawą meteora, który eksplodował w ziemskiej atmosferze.

 

Do zdarzenia doszło 16 marca 2021 roku. Na dostępnych w sieci nagraniach, widać moment eksplozji, która wyzwoliła potężną emisję światła. Filmy wyraźnie ukazują przerażenie mieszkańców dotkniętych regionów. Dostrzeżony obiekt, najprawdopodobniej należy do grupy asteroid Apollo.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika MlotoWiertara

Wszczepiono je w różnych

Wszczepiono je w różnych miejscach na Ziemi różnym gatunkom małp, aby mieć gwarancję, że eksperyment się uda. Bo chociaż była to naturalna droga ewolucji naczelnych. To jednak przyśpieszenie ewolucji ziemskich małp niekoniecznie musiało się udać. Na nasze szczęście ziemskie małpy przyjęły nibrujskie ludzkie DNA.

Widac to doskonale po schizofreniku Alienie.

 

Portret użytkownika UFO.logia

Czy ty alienie nie wiesz , ze

Czy ty alienie nie wiesz , ze nie ma czegoś takiego jak ufo, ktoś bowiem podszywa się pod niby to istoty z innych planet, to jest operacja psychologiczna. A weż sobie poczytaj na ten temat relacje , wszystko jest udokumentowane i spisane , ja nie będe wymieniał nazwisk badaczy tego "fenomenu" bo to jest dostępne , kto chce niech słucha. Czy ty doprawdy czcesz być ofiarą ich kłamstwa. Być może za parę lat i ty odkryjesz tę paskudną dla człowieka prawdę , ale teraz ona do ciebie nie dociera. Bo to jest w pewnym sensie zakryte przed "ciemniakami" oczywiście bez obrazy i pozdrawiam , bądz zdrów alienie74.

 

Portret użytkownika Quark

Po pierwsze "UFO" znaczy

Po pierwsze "UFO" znaczy niezidentyfikowany obiekt latający czyli wszystko to czego nie da się wytłumaczyć działalnością ziemian , po drugie skoro to nie są ludzie - bo nie mamy takiej technologii a także z relacji świadków (także tych uprowadzonych) , którzy jednoznacznie opisują inne istoty człekokształtne to niestety ale muszą oni pochodzić z innego układu planetarnego bo w naszym a już tym bardziej na ziemi jakoś ich nie widać ! Co prawda są doniesienia o ich (obcych) bazach podwodnych lub ukrytych w górach (nikt nie wie po co tu są ..) ale wciąż są to OBCY. Pozostaje jedynie kwestia - poco tu zaglądają i jakie mają co do nas plany ? I być może pewnego dnia wszystkiego się oficjalnie dowiemy.

Skomentuj