Ojciec Grety Thunberg pisze jej posty na Facebooku. Czy to koniec farsy z „bohaterką walki o klimat Ziemi”?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Ostatnio okazało się, że „Człowiek Roku 2019” tygodnika Time - Greta Thunberg, jest instruowana, w jaki sposób ma komentować konkretne wydarzenia. Jeszcze wcześniej wyszło na jaw, że tak naprawdę nie pisze ona samodzielnie swoich wzniosłych postów na Facebooku.

Szwedzka aktywistka klimatyczna Greta Thunberg została uznana „Człowiekiem Roku 2019” tygodnika „Time”. Jako 16-latka, była najmłodszą osobą w historii, która otrzymała ten tytuł. W tym roku została nominowana do Pokojowej Nagrody Nobla.

Została też liderką młodych ludzi z całego świata, którzy demonstrowali w obronie klimatu. Rozmawiała z papieżem Franciszkiem, Angelą Merkel, Emmanuelem Macronem, księciem Karolem, Alem Gore’em i wieloma innymi przywódcami. Wszyscy grzali się w blasku jej sławy, robiąc sobie z nią selfie.

Chyba tylko Donald Trump mówiąc kolokwialnie, olał ją.

Ten „symbol” walki ze zmianami klimatu, ma jednak coraz więcej rys. Okazało się, że to nie Greta publikuje swoje posty na Facebooku. Robią to za nią: jej ojciec Svante Thunberg oraz niejaki Adarsh Prathap.

Prawda wyszła na jaw w wyniku błędu w oprogramowaniu serwisu Marka Zuckerberga. Efektem tej usterki, która została już usunięta, była możliwość sprawdzenia nazwisk osób, prowadzących poszczególne fanpage'e.

Wyszło też na jaw, że otrzymuje ona instrukcje co do sposobu, w jaki ma komentować konkretne wydarzenia, czym wywołała falę oburzenia między innymi w Indiach.

Coraz więcej osób nie ma już złudzeń, że „waleczna Greta” jest jedynie maskotką „Wielkiego Resetu”, która ma przyciągnąć młodych i zachęcić do wspierania polityki „Nowego, Zielonego Ładu”.

Jej mit powoli pryska.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Globaliści i rodzice

Globaliści i rodzice wyrządzili tej dziewczynie ogromną krzywdę odrywając ją od nauki i normalnego życia. Zabawili się jej kosztem i zrobili z niej maszynkę do robienia pieniędzy, która straszy ludzi mitycznym globalnym ociepleniem i robi wszystko, co jej każą.

Portret użytkownika irfy

Grecia się zużyła. Wytrzelała

Grecia się zużyła. Wytrzelała z amunicji, można by rzec. Później nie dało się nią już tak mocno grać, bo trzeba było panienkę jednak posłać do szkoły. Żeby nie było, że nawet "formalnie" jest kompletnym tumanem. Tyle że w międzyczasie władcy świata znaleźli sobie o wiele lepszą maskotkę w postaci C-19, więc Pippi poszła w odstawkę. I już na niej pozostanie, bo zaraz z zaburzonego dziecka stanie się zaburzoną "młodą kobietą", do tego o mało olśniewającej urodzie. A takich chodzą miliony, więc to żadna sensacja. Swoje pięć minut miała, co zarobiła, to jej. A że wiecznie nienażarty papa próbuje dalej nią grać - jego prawo.

Portret użytkownika mordo schab ciało

Uczony per pierdolony się

Żeby nie było, że nawet "formalnie" jest kompletnym tumanem.

O !

Taki byłeś dobry pelikan w szkole? Powinno być szkole, ponieważ te obiekty nie są miejscem nauki życia ani czegokolwiek dobrego, tylko służą jako kolejna obok ((mediów)), siła do urabiania mas i generowania systemowców.

Szkoda, że sporo głupców się na to łapie i czuje satysfakcje z pustych stopni, fałszywego uczucia prestiżu i bycia ocenianym jak produkt, a nie pragnienia bycia traktowanym jak człowiek. Te tzw. szkoły nie służą prawdziwemu rozwojowi.

Chęć podejmowania kariery i w ogóle uczestniczenia w świecie cywilizowanym jest niestety plagą. Kultywuje się obecnie taką śmieszną formę wytresowanego intelektu, który wywołuje agresję i narcyzm.

Dawniej każdy od młodego uczył się fachu od swoich opiekunów i to wystarczyło. Teraz każdy uczy się rzeczy nieprzydatnych, by zdobyć papiery ukończenia, których wartość też spada.

Ale taki to jest prym na świecie, rtym bycia 'normalnym, cywilizowanym człowiekiem'. Coś jak regularne szczepienia, które są oficjalnie synonimem zdrowia.

technicznie rzecz ujmując, w pewnym sensie abstrahując; w sumie nie, aczkolwiek mnoga była suma dłuższych wąsów u tamtego suma

Strony

Skomentuj