Ogromny sinkhole powstał w stanie Georgia

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Lowndes County w USA w stanie Georgia pojawiło się ogromne zapadlisko, podaje kanał telewizyjny WCTV.  Lokalne władze sugerują, że sinkhole będzie się jeszcze powiększać. Zapadlisko jest nadal aktywne.

 

Urzędnicy uważają, że droga Shiloh Road będzie całkowicie zdewastowana. Niektórzy przypuszczają, że w najbliższym czasie dojdzie do podobnych zdarzeń w okolicy. Na razie trzeba wytyczyć objazdy, co utrudnia życie okolicznym mieszkańcom.

 


 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika dąb

Drogi adminie , proszę cię

Drogi adminie , proszę cię  byś rozpropagował wykład Ann Barnhard pt. :"Co powinniśmy wiedzieć o islamie? Naprawdę mocny film" - znalazłem na fronda.pl .  Włos się jeży jak na prawdę wygloda idea islamu . To wszyscy powinni się w Polsce dowiedzieć . Połączyć to z lewackimi dążeniami do zniszczenia kultury chrześcijańsko-europejskiej i mamy prawdziwy obraz szatańskiego planu elit świata. 

Skomentuj