Ogromne zapadlisko w Pensylwanii

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

W miejscowości Glenside, który znajduje się w Montgomery County w amerykańskim stanie Pensylwania, powstało wielkie zapadlisko w sąsiedztwie jednego z domów.

 

 

Głębokość dziury, według różnych szacunków, waha się w zakresie od 7,5 do 10,5 m, informuje WPVI.

 

Dwa budynki zostały uznane za niezdatne do dalszego mieszkania. Jeden z nich został wystawiony wcześniej na sprzedaż. Wiadomo, że uszkodzony został także wodociąg, ale na razie nieznane są przyczyny katastrofy.

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (4 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Dotarły do mnie wieści, że w

Dotarły do mnie wieści, że w ubiegłym roku, kiedy słychać było w różnych miejscach świata różne niewyjaśnione dźwięki, zostały zniszczone podziemne korytarze. Zniszczenia dokonano taką metodą, która powoduje rozpad na molekuły, nieznana (przynajmniej oficjalnie) metoda.

Tego rodzaju destrukcja miejsc, które w założeniach miały służyć elicie jako schronienie na wypadek wojny nuklearnej może powodować często notowane zapadliska.

Skomentuj