Ogromne zapadlisko w okolicach Briańska

Kategorie: 

Źródło: http://bryansktoday.ru/2017020447030/society/V-seti-poyavilis-foto-ogromnogo-provala-zemli-v-bryanskom-poselke.html

Od wczoraj w sieci publikowane są zdjęcia z miejscowości Wyszkow Zlynkowski (ros. Вышков Злынковскu) niedaleko Briańska. Doszło tam do niezwykłego zdarzenia. Pod ziemię zapadł się dom, stodoła, część garażu i ruska bania.

 

 

Incydent wydarzył się przy ulicy Szorsa na terenie prywatnej posesji. Średnica dziury wynosi 15 metrów, a głębokość około 5 metrów. Na szczęście nikt nie zginął i nie został ranny. Na zdjęciach zamieszczonych w portalu Bryansk Today widać skalę i rozmiary katastrofy.

Rosyjskie służby monitorują rozwój sytuacji. Ewakuowano mieszkańców sąsiednich domów. W sumie siedmiu ludzi zamieszka teraz u najbliższych krewnych.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj