Ogromne zamieszki rasowe w USA. Bojówki antify chcą obalić Donalda Trumpa?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W USA wybucha wojna domowa, zamieszki rozlewają się na cały kraj. Trump powołał gwardię narodową. Oficjalną przyczyną rozpoczęcia ogólnokrajowych rozruchów miało być brutalność policji w Minneapolis, która doprowadziła do śmierci Afroamerykanina George’a Floyda. Jednak już teraz mówi się, na podstawie wielu faktów, że do akcji włączyły się lewackie bojówki, finansowane przez znanego filantropa ! Aby osłabić i w rezultacie obalić władzę blond włosego prezydenta wysłano rewolucjonistów pod wieżowiec Trump Tower, na 5. Alei, Times Square.

 

Globalne elity NWO zrobią wszystko by obalić pierwszego od dziesięcioleci prawdziwie wybranego prezydenta USA, to znaczy takiego który nie był wcześniej mianowany w zaciszu gabinetów FED'u.

 

Lewicowe elity USA są już tak zdesperowane, że podpalą cały kraj, wszystko by doprowadzić do politycznego przewrotu ! Sytuacja z COVID-19 była bardzo napięta, wydawało się, że Trump jakoś złagodzi przejście z kwarantanny do normalności, jednak to się nie podobało wyznawcom rządu globalnego i rozpoczęli sztucznie podsycane protesty, a te odbywają się już w około 30 miastach USA.

 

Naliczono, że w 25 z nich wprowadzono godzinę policyjną. Mówi się też o około 1200 zatrzymanych. Dochodziło do ostrych starć z policją, rabowania sklepów, spalono także komisariat. W stanie Minnesota zarządzono pełną mobilizację Gwardii Narodowej, stało się to po raz pierwszy od drugiej wojny światowej, a w sześciu innych stanach zrobiono to samo, czyli wojsko na ulicach. Czy jesteśmy świadkami rozpoczęcia wojny domowej, sponsorowanej przez grupę wampirycznych filantropów, chcącej obalić Trumpa ? Tego dowiemy się za parę dni. Jako Polacy chrześcijanie powinniśmy modlić się ze Amerykanów, by nie dali się sprowokować globalnej lewicy, chcącej powstania rządu światowego NWO, cała nadzieja w Chrystusie Panu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

NIEMIECKI RAPORT O WYCIEKACH

NIEMIECKI RAPORT O WYCIEKACH POTĘPIA COVID-19 JAKO „GLOBALNY FAŁSZYWY ALARM”

Więcej ludzi umiera z powodu narzuconych przez państwo środków Korony, niż są zabijani przez wirusa. Niemiecki rząd federalny i główne media są zaangażowane w kontrolę szkód po tym, jak  raport  podważający ustaloną narrację Corony wyciekł z ministerstwa spraw wewnętrznych. Niektóre z kluczowych fragmentów raportu to:

 

  • Niebezpieczeństwo wirusa Covid-19 zostało przecenione: prawdopodobnie w żadnym wypadku niebezpieczeństwo stwarzane przez nowego wirusa nie przekroczyło normalnego poziomu.
  • Ludzie, którzy umierają z Corony, to w zasadzie ci, którzy umarliby statystycznie w tym roku, ponieważ osiągnęli kres życia, a ich osłabione ciała nie są już w stanie poradzić sobie z żadnym przypadkowym codziennym stresem (w tym około 150 wirusów obecnie w obiegu).
  • Na całym świecie, w ciągu kwadrantu , odnotowano nie więcej niż 250 000 zgonów z powodu Covid-19, w porównaniu do 1,5 miliona zgonów [ 25 100 w Niemczech ] podczas fali grypy 2017/18.
  • Niebezpieczeństwo nie jest oczywiście większe niż w przypadku wielu innych wirusów. Nie ma dowodów, że był to coś więcej niż fałszywy alarm.
  • https://www.infowars.com/german-official-leaks-report-denouncing-covid-19-as-a-global-false-alarm/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

To teraz czas wysłać

To teraz czas wysłać fałszywych profesorów i doktorów do podstawówki, rozwiązać fałszywe organizacje, zdymisjonowac fałszywe rządy oraz fałszywych ekspertów i wypłacić z ich uposażenia prawdziwe odszkodowania.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika baca

nie reklamuj tej Agnieszki bo

nie reklamuj tej Agnieszki bo ta baba tak sapie, jęczy i kaleczy polski język że kurwa normalnie nie da sie jej 5 minut słuchać a nadaje godzinami...

no chyba że jej relacje to jest jakaś pokuta na słuchaczy zadana ze strony maryji... to wtedy tak trzeba zacisnąć zwieracze, upaść pod Agnieszką na kolana i słuchać co tam znów wystęka męcząc się ze złapaniem oddechu - ja pokuty nie mam i tej świszczącej baby już nigdy nie włączę bo wiem że jej "mowa" i tak zabije kurwa każdy temat...

 

Portret użytkownika Kwazar

Mnie dziwi niezmiernie, że

Mnie dziwi niezmiernie, że jeszcze nikt mie wpadł na pomysł genialny i nie stwierdził, że za zamieszkami w USA stoi Rosja.Rosja od zawsze wybiera tam sobie prezydenta jak sobie chce no i Rosja, jak wygodnie, zarządza zamieszkami jak sobie uważa.Dlaczego Hollywood milczy jeszcze w tej sprawie ?! 

Strony

Skomentuj