Ogromne protesty we Francji przeciwko medycznej dyktaturze

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube/WION

W wielu francuskich miastach odbyły się demonstracje przeciwko segregacji sanitarnej i przymusowi szczepień. Według danych rządowych, w masowych protestach wzięło udział 114 tys. osób.

 

Sobotni marsz przeciwko sanitarnej dyskryminacji i obowiązkowi szczepień dla medyków pod groźbą utraty pracy odbył się m.in. w Paryżu, Strasbourgu, Lille, Montpelier, Lyonie, Marsylii i Tuluzie, a także w wielu mniejszych miastach. Tłumy ludzi domagały się, aby rząd cofnął decyzję o obowiązku okazywania zaświadczeń sanitarnych i pozostał przy dobrowolności szczepień na COVID-19.

 

Prezydent Francji Emmanuel Macron ogłosił 12 lipca szereg zmian związanych z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem. Tamtejsze władze chcą uniknąć wprowadzania kolejnego lockdownu, ale zamiast tego podjęto decyzję o obowiązkowych szczepieniach dla pracowników medycznych. Do 15 września wszyscy pracownicy systemu ochrony zdrowia mają zostać zaszczepieni, albo zostaną wobec nich wyciągnięte konsekwencje. Niezaszczepieni medycy nie będą mogli przychodzić do pracy i pobierać wynagrodzenia.

Kolejne zaplanowane przez rząd zmiany dotyczą obowiązku posiadania certyfikatów potwierdzających przyjęcie szczepionki lub przejście COVID-19. Od sierpnia, bez certyfikatu nie będzie można wejść m.in. do francuskich kawiarni, restauracji i centrów handlowych. Nie będzie można też podróżować pociągami. Ponadto testy PCR, które obecnie są finansowane przez państwo, od października staną się płatne.

 

Niewiele wskazuje na to, aby rząd miał ugiąć się pod żądaniami demonstrantów. Z jednej strony część społeczeństwa postanowiła wyjść na ulice, z drugiej - w ciągu 72 godzin od zapowiedzi Macrona ponad 3 miliony Francuzów zapisało się na szczepienia, a w ciągu jednej doby zaszczepiło się około 800 tys. osób.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Anglia znosi niemal wszystkie

Anglia znosi niemal wszystkie restrykcje covidowe. Rząd chce zamienić nakazy i zakazy osobistą odpowiedzialnością. W Anglii rozpoczął się w poniedziałek „ostatni etap wychodzenia z lockdownu”, co w praktyce oznacza zniesienie i likwidację niemal wszystkich restrykcji wprowadzonych w związku z tzw. pandemią koronawirusa. Premier Boris Johnson wezwał obywateli, aby „zachowali ostrożność”, a wszyscy, którzy jeszcze tego nie zrobili, zaszczepili się przeciwko COVID-19.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ruchomy Cel

MASZYNOWA STANDARYZACJA

MASZYNOWA STANDARYZACJA DZIECI

WELLCOME LEAP jest odnogą DARPy, która ma rozwinąć i wprowadzić na rynek TECHNOLOGIE WOJSKOWE POD PŁASZCZYKIEM DZIAŁAŃ CHARYTATYWNYCH.

Jedną z rozwijanych przez Wellcome Leap inwazyjnych technologii medycznych jest program wykorzystania sztucznej inteligencji (AI), noszonych czujników mobilnych i technologii mapowania mózgu dla ciągłego monitorowania noworodków do trzeciego roku życia. Program nazywany „The First 1000 Days: Proming Healthy Brain Networks” inaczej 1KD, ma na celu wykorzystanie małych dzieci, zwłaszcza niemowląt jako obiektów testowych. 1KD koncentruje się na opracowywaniu „obiektywnych, skalowalnych sposobów oceny zdrowia poznawczego dziecka” poprzez monitorowanie rozwoju i funkcji mózgu niemowląt i małych dzieci, umożliwiając medykom „rozkładanie statystyczne ryzyka u dzieci” i „przewidywanie reakcji na interwencje” w rozwijającym się mózgu.

WELLCOME TRUST, brytyjska organizacja charytatywna z siedzibą w Londynie. która była na równi z Billem Gatesem zaangażowana w programy wokół-epidemiczne Covid-19 (w tym szczepionkę Oxford-Astra Zeneca) w zeszłym roku (2020) uruchomiła własną globalną agencję badawczą. Inicjatywa trustu o nazwie WELLCOME LEAP posiada 300 milionów dolarów kapitału początkowego i ZATRUDNIA DWÓCH BYŁYCH DYREKTORÓW DARPA ORAZ INNE KLUCZOWE PERSON ŚWIATA GLOBALISTÓW. 

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/maszynowa_standaryzacja,p1977580919

Portret użytkownika Mojeimię44

Co ma Macron wspólnego z

Co ma Macron wspólnego z Pfizer i Rothschild. Źródło wikipedia. No ale my szury nie mamy racji ze swoimi teoriami spiskowymi. 

. W 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w (kontrolowanym przez rodzinę RothschildówRothschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012[1]. Zajmował się w szczególności zakupem przez szwajcarskie przedsiębiorstwo Nestlé filii koncernu Pfizer o wartości ponad 9 miliardów euro[5].

Wszystko mają zaplanowane od lat. Czekali tylko na zielone światło. Jak sądzicie ile Macron ma udziałów w Pfizer? 

Jego wygrana z chrześcijanką Marine Le Pen też zastanawiająca 66,06% poparcia. O jakiej zatem demokracji mówimy jeśli śmieją się nam w twarz?

Liban ma być pierwszym krajem na świecie gdzie rządy sprawować mają technokraci do czego nawołuje właśnie Macron.  Rewolucja w Libanie rozpoczęła się już dawno a żeby ją przyspieszyć wysadzili Bejrut. Przypomnijmy.

https://youtu.be/oKFupx9x0-k

Macron to dyktator w rękach big pharmy i Rothschildów bo chyba nie wierzycie, że 66,06% poparcia to przypadek? Piękne przemówienie zafundował sobie na tle piramidy pokazując, że jest wybrany przez oko opaczności.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika sekator

To dopiero preludium.

To dopiero preludium. Rewolucja całą gębą ,dopiero się zacznie. Kabaliści, chowają sie już w mysie nory, a raczej podziemne kompleksy na zachodzie Niemiec i Belgii. I wcale nie przypadkiem powodzie zalewaja te podziemne miasta należące do demonów, czcicieli szatana. Chwała "Białym Kapeluszom", tylko oni pomogą zrzucić pęta, jakie rasa wybrana nałożyła narodom świata.

Strony

Skomentuj