Ogromne osuwisko zasypało drogę w Chinach – zdarzenie udało się sfilmować

Kategorie: 

youtube.com

W dniu 18 marca br. na jednej z autostrad w miejscowości Yiyang w chińskiej prowincji Hunan miało miejsce ogromne osuwisko, podaje CCTV.

 

Tylko cudem nikt nie ucierpiał. Ludzie z wyprzedzeniem zatrzymali swoje auta przed feralnym miejscem. Zdarzenie udało się sfilmować dzięki obecności rejestratorów jazdy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika And

Kiedyś była taka piosenka

Kiedyś była taka piosenka "Polska Afryka Afryka Polska!" Coś w tym jest.
A są użytkownicy pseudo patrioci, którzy bronią wyrazu "Polska", kłócąc się ze zwykłymi ludźmi na forum zamiast iść i walczyć przeciwko hołocie w sejmie.
Tacy z nich tzw. damscy rycerze.

Portret użytkownika inzynier magister

Wystarczy trochę deszczu i

Wystarczy trochę deszczu i cała okolica się zmieniła ! Wystarczyło 40 dni deszczu i wody z wielkich zbiorników Ziemi  i cała planeta sięzmieniła ! cytat "W południowo-zachodniej Afiyce znaleziono niezwykle wielkie pięściaki i skrobacze, których używać musieli ludzie olbrzymy. Pojedyncze pięściaki miały 32 cen­tymetry długości, 22 centymetry szerokości i ważyły 4,2 kilograma. W Syrii znale­ziono podobne egzemplarze o wadze 3,8 kilograma. Można z tego wnioskować, że istota, która ich używała, miała 4 metry wzrostu. Czyżby w mitach o tytanach nie było przesady? Czy istnieje jakaś genetycznie uwarunkowana granica wzrostu? Według donie­sienia prasowego z 27 sierpnia 1996 roku nowozelandzcy naukowy odkryli u bydła gen, który powoduje, że mięśnie przyrastają dwa razy szybciej niż normalnie. Wzrost i wiek wydają się być ograniczone przez kontrolę genów. Powstaje pytanie: dlaczego? Czy ktoś sztucznie wbudował organizmom ograniczenia, czy to natura jest dość inteligentna, aby ocenić, gdzie leżą granice rozwoju? Naturalne sterowa­nie najwyraźniej nie wchodzi w grę, bo dawniej olbrzymi wzrost był czymś normalnym, jak tego dowodzą niezliczone znaleziska. Jako wytłumaczenie pozo­staje więc tylko sztucznie wbudowana granica? Ale kto ją wbudował?"

Chińskie obsunięcie pokazuje jak łatwo zmienia się cały pobszar, a gdy pada deszcz przez 40 dni i wybuchają wulkany to wtedy cała Ziemia się zmienia !
http://popotopie.blogspot.com/2013/10/ewolucja-czy-stworzenie.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj