„Ognista tęcza” nad Singapurem

Kategorie: 

Źródło: https://www.facebook.com/ChannelNewsAsia/

Mieszkańcy Singapuru mieli ostatni możliwość podziwiania niezwykle rzadkiego zjawiska.

 

 

Kolorowa poświata pojawiła się na niebie w poniedziałek po południu i dobrze widoczna była przez około 15 minut.

 

Najprawdopodobniej było to tak zwany „tęczowy ogień" - rzadki efekt optyczny w atmosferze, który przyjmuje kształt poziomej tęczy, informuje BBC.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Dutchsinse

Taka tęcza zapowiada

Taka tęcza zapowiada trzęsienie ziemi w najbliższych tygodniach.sam widziałem nad polska i po tygodniu zatrzelo polkowicami.mam zdjęcia i film.nie rozumiem jednak związku.ale takowy jest.poszukajcie earthquake rainbow na google.

Portret użytkownika Anioł Prawdy

dla mnie to nie jest żadna

dla mnie to nie jest żadna tęcza tylko prawdziwy obraz wizualny wielkiego skażenia ustosunkowany specyficznymi warunkami powiązanymi ze światłem słonecznym. U nas też w Polsce w ostatnich 4 latach widziałem coś podobnego tyle ze było to mniejsze i trwało dosłownie z 20-30 sekund. (ledwie zdążyłem się zatrzymać wyciągnąć aparat i pstryknąć zdjęcie.

Skomentuj