Ogłoszono stan nadzwyczajny w związku z planowanym szturmem na Strefę 51

Kategorie: 

Źródło: X 51/CC 2.0

Dzieli nas już tylko miesiąc od szturmu na Strefę 51, którym zainteresowało się miliony Amerykanów. Przygotowania do tak wielkiej akcji wywołały niepokój wśród władz hrabstwa Lincoln, które postanowiły ogłosić stan nadzwyczajny.

 

Przypomnijmy, że w lipcu na portalu społecznościowym Facebook pojawiła się inicjatywa, aby zorganizować się w duże grupy i zwyczajnie wbiec na terytorium słynnej bazy wojskowej, znanej jako Strefa 51. Już ponad 2 miliony osób ogłosiło, że weźmie udział w tym wydarzeniu, a ponad 1,5 miliona kolejnych jest nim zainteresowanych.

 

Ogromna liczba Amerykanów zamierza wtargnąć do pilnie strzeżonej bazy wojskowej, aby zobaczyć kosmitów, których armia rzekomo ukrywa przed opinią publiczną. Liczba zainteresowanych wciąż rośnie, choć wojsko ostrzegało, że może użyć siły, aby odeprzeć szturm.

Strefa 51 znajduje się w zachodniej części hrabstwa Lincoln na południu stanu Nevada. W poniedziałek, władze lokalne wprowadziły stan nadzwyczajny, aby jak najlepiej przygotować się na napływ ogromnej liczby ludzi. Urzędnicy mówią wprost, że nie mają pojęcia, czego należy oczekiwać i czy internauci w ogóle wezmą udział w tym szaleństwie.

 

Z jednej strony faktycznie mówi się o szturmie na bazę wojskową, choć jest to bardzo niebezpieczna inicjatywa, ale z drugiej strony, władze hrabstwa Lincoln wydały już zezwolenie na zorganizowanie dwóch festiwali muzycznych w dniach 19-22 września, na których tematem przewodnim będą obcy. Dlatego trudno powiedzieć, czego właściwie należy oczekiwać i czy cała ta akcja ze Strefą 51 nie jest przypadkiem częścią jakiejś kampanii reklamowej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika osa

Kolejna genialna akcja służb

Kolejna genialna akcja służb rosyjskich. Przewyższają w technikach manipulacji Amerykanów o epokę... Wystarczyło zatrudnić odpowiednią ilość internetowych 'autorów', by rozkręcić akcję i posłać już nawet nie zielonych ludzików ale tępawych Amerykanów do tajnej bazy i bez jakichkolwiek strat własnych, małym kosztem zagrozić spowodowanie katastrofy... Jeśli się ktoś przedrze i udostepni jakieś informacje, służby tanim kosztem w białych rękawiczkach je zdobędą. Katastrofa wywiadowcza.

A jeśli nikt się nie przedrze... Czy rzeczywiście prezydent jest gotów by pozwolić na masową rzeź cywili? Jeśli do tego dojdzie, to będzie katastrofa polityczna. Jeśli się zgromadzi tam rzeczywiscie duża ilość cywili, to ciężko będzie uniknąć katastrofy. Musieliby podjąć się zniechęcania na ogromną skalę znacznie wcześniej, nim na miejscu się zbierze większa ilość ludzi.... Ale to nie Chiny... Amerykanie nie są tak naprawdę gotowi, by stawić czoła ogromnym tłumom...

Jeśli użyją jakichś tajnych dotąd metod oddziaływania na masy czy broni, również będzie to klęska, bo wyciekną o tym informacje.

Rosjanie już na starcie wypunktowali Amerykanów. Trzeba przyznać, że jest to imponująca taktyka.

Ale efekty uboczne i reakcje mogą w konsekwencji rozlać się na szerszą skalę. I mogą być niestety dotkliwe dla 'widzów' z reszty świata...

Portret użytkownika SurvivorMan

Nie będzie żadnego szturmu...

Nie będzie żadnego szturmu! To tylko klasyczne pejsbookowe wirtualne prężenie klaty, jakich można na tym patologicznym portalu oglądać wiele, roboczo zwane "wydarzeniem" *ROFL* 
Oczywiście może się tam pojawić pewna ilość najzagorzalszych chętnych na szturm, ale to będą ułamki procenta, z którymi władza sobie szybko poradzi! *mosking*

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Teresa z Torunia

Niech sobie szturmują, tylko

Niech sobie szturmują, tylko ciekawe czy wiedzą, że stacjonujące tam wojsko oraz firma ochroniarska ma prawo zatrzelić każdego, kto przekroczy bazę. Ma prawo zastrzelić bez żadnego ostrzeżenia. Ostatnio zastrzelili gościa w lipcu tego roku. Facet został zastrzelony błyskawicznie, gdy tylko wysiadł z samochodu.

Portret użytkownika kolo21

Wiadomo że tam kryją studia

Wiadomo że tam kryją studia filmowe i wielkie baseny z wodą. Takie coś nigdy nie może zostać ujawnione. Ufo? Ha ha to po to aby  podgrzać umysły lemingów. Sami to spreparowali i tyle. Lepiej zając sie naszym krajem i podmianą jego obywateli. Bo zaczyna być już masakrycznie i jestem pewny że skończy sie to ostrą jatką. Bedą rezać lachów.

kolo21

Strony

Skomentuj