Ogłoszono nowe skandaliczne zasady przyznawania Oskarów - nie liczy się już sztuka filmowa tylko ideologia marksistowska

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Znane nagrody filmowe - Oskary - doczekały się nowych politycznie poprawnych wytycznych, które dla wielu osób są szokujące. Filmy bez odpowiedniej reprezentacji czarnoskórych, "LGBTQ+", czyli gejów, niepełnosprawnych i eksponowania odpowiedniej roli kobiet nie będą mogły uczestniczyć w konkursie. 

 

Akademia Filmowa, przyznająca nagrody filmowe zwane Oskarami, zdecydowała o nowych, politycznie poprawnych, zasadach przyznawania tych niegdyś prestiżowych nagród. W oczywisty sposób jest to naciskiem na twórców, którzy chcąc się liczyć w konkursie, będą musieli wplatać w scenariusze odpowiednie obowiązkowe wątki. 

 

Każdy subskrybent Netflixa wie o co chodzi, teraz zarządzono netflixyzację Hollywood. Oznacza to, że wkrótce każda produkcja amerykańskiego przemysłu filmowego będzie zawierała obowiązkowe wątki o czarnoskórych, którzy zwykle są profesorami, o homoseksualistach lub transseksualistach, a do tego silne kobiety odrzucające role kulturowe i niepełnosprawni. 

Nowe zasady będą obowiązywać od 2024 w trakcie planowanej 96 Ceremonii Oskarowej, ale częściowo wprowadzono je już od 2022 roku. Jeśli społeczny eksperyment Akademii Filmowej się powiedzie, marksiści kulturowi zyskają nowe narzędzie wpływu na popkulturę, ale przecież i tak netflixyzacja kultury masowej postępuje bardzo szybko, teraz po prostu to usankcjonowano jako coś obowiązkowego. 

 

Ogólnoświatowe szaleństwo politycznej poprawności prowadzi do kolejnych absurdów, kompromitacji i dyskryminacji pod płaszczykiem walki z nią. Narzucając twórcom wątki scenariuszowe, Akademia przyznała, że twórczość kandydatów ma być ideologicznie prawidłowa, a o jakiejś sztuce filmowej, prowokowaniu orzez nią, nie ma mowy o ile nie wyczerpuje szalonych politycznych założeń.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Spokojnie ! Nic nowego

Spokojnie ! Nic nowego.Ogłoszono tylko kolejną skandaliczną zasadę do tysięcy innych, już istniejących i sterujących naszą cywilizacją. Nie, to nie są dobre zasady i nie przypadkowo obowiązują.To są zasady które NISZCZĄ naszą cywilizację, bo to właśnie mają robić. Tylko co My chcemy z tymi zasadami zrobić jak uniemożliwić ich działanie w naszym życiu ? Jak sobie z tym całym dzidostwem poradzić ? Otóż to ! Ja nie wiem.

Portret użytkownika euklides

Rosja to zdewastowany kraj i

Rosja to zdewastowany kraj i naród, który jest do przodu bo całe gó...o socjalizmu zaczęło się tam dużo wcześniej. Nie potrzebują już gejków i lezbijek. Wystarczy wejść na Goolge Maps i zobaczyć jak wygląda ta upadła kraina.

Portret użytkownika lisek

Nie zmienicie świata...

Nie zmienicie świata... odejście od religii, moralności i od Boga zostało przepowiedziane przez wielu i zakończy to wielka wojna która zgładzi 3/4 ludzkości. Taki jest los człowieka i tak jak kiedyś "Sodoma i Gomora" przepowiednie się wypełnią... To już niebawem i szkoda, ze tego dożyję ;-(   

Portret użytkownika Jose

Dlatego jakiś czas temu

Dlatego jakiś czas temu zrezygnowałem z Netflixa. Dało się jeszcze zobaczyć trochę starszych filmów, ale teraz to przegięcie z promowaniem na siłę wynaturzeń i pederastii. Chciałem spróbować z Hbo, ale i tam jest to samo dlatego z końcem września kończę i z tym syfem. Szkoda czasu i kasy. Lepiej za te pieniądze kupić dobrą książkę.

Portret użytkownika Kwazar

autor: Jose Potwierdzam co

autor: Jose Potwierdzam co piszesz ! Też wyraźnie to zauważyłem na Netflixie.Promowanie na siłę dziwnych zachowań i reakcji.Na HBO jest podobnie ! Zaznaczam, że nie odradzam "paczaczom na TiVi" oglądania i paczaczania na Tivi.To wasz wybór i wolna wola na paczaczanie.  

Portret użytkownika inzynier magister

PiS przegra kolejne wybory

PiS przegra kolejne wybory jeśli nie zrepolonizuje mediów ! To pewne, a tu sięokazuje że Amerykanie nie pozwoląna repolonizację więc mamy około 3 lat na wmiarę spokoju a potem będzie rewolucja w Polsce i zapanuje chaos i nędza bo pisowcy odejdą do lamusa dzięki szatańskim mediom !!!

Dekoncentracja to podobno jeden z najważniejszych postulatów Prawa i Sprawiedliwości. Politycy tej partii w ostatnim czasie ponownie powtarzają slogany na temat ogromnej potrzeby jej przeprowadzenia. Wiele wskazuje jednak na to, że tak jak nie udało się tego uczynić przez ostatnie 5 lat rządów Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego, tak i nie uda się dokonać tego obecnie i w przyszłości.O tym, że należy dokonać dekoncentracji mediów mówił na sierpniowym wyjazdowym posiedzeniu klubu PiS w Jachrance prezes partii Jarosław Kaczyński. Jak mówią informatorzy Onetu, temat wprowadzenia regulacji prawnych na rynku medialnym pojawia się ostatnio w zasadzie na każdym koalicyjnym spotkaniu. Kaczyński ma powtarzać, że zbyt dużo jest kapitału zagranicznego w polskich mediach, wobec czego trzeba podjąć zdecydowane kroki zaradcze.Czy do wielokrotnie przekładanej dekoncentracji dojdzie? Jak twierdzą rozmówcy portalu zarówno w PiS, Solidarnej Polsce, jak i Porozumieniu – na Nowogrodzką dotarły drogą nieformalną ostrzeżenia, że jakakolwiek ingerencja w rynek medialny spotka się ze stanowczym sprzeciwem amerykańskiego rządu. Wskazywać na to mogą między innymi wpisy na portalu społecznościowym ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. Przypomnijmy: ambasador napisała między innymi., że „zmuszanie firm medialnych do sprzedaży akcji, zmusi inwestorów do szukania innych rynków [...] to nie jest dobry klimat inwestycyjny – to cenzura”.– Od strony amerykańskiej otrzymaliśmy jasny przekaz: jeśli przeprowadzimy, naszym zdaniem konieczną, repolonizację mediów, wówczas możemy liczyć się nie tylko z ostrym sprzeciwem amerykańskich władz, ale także z ograniczeniem amerykańskich inwestycji – mówi Onetowi jeden z liderów Zjednoczonej Prawicy. Jedno z takich ostrzeżeń miał sformułować podczas swojej niedawnej wizyty w Polsce sekretarz stanu USA Mike Pompeo.Amerykańskie motywacje wydają się jasne. Wiele mediów w Polsce ma właśnie amerykański kapitał. Chodzi tu o Discovery, będące właścicielem stacji TVN, a także o amerykański fundusz private equity KKR, który został udziałowcem spółki Axel Springer, współwłaściciela Ringier Axel Springer Polska.Według Onetu ostrzeżenia te potraktowano bardzo poważnie. W koalicji rządzącej ma pojawiać się coraz więcej głosów, aby temat ten przynajmniej na razie odłożyć lub znaleźć taki sposób, by nie zaogniać relacji z amerykańskim sojusznikiem. Takiego zdania jest premier Mateusz Morawiecki. Podobnie myśli część kierownictwa PiS, a także koalicyjnego Porozumienia.Tymczasem Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry zaznacza, że stosowanie nieformalnego „szantażu” i próby nacisku na polski rząd jest absolutnie nie do przyjęcia. Partia przypomina, że podobną strategię władze USA przyjęły w sprawie głośnej nowelizacji ustawy o IPN, wymuszając zmianę przepisów.Portal zaznacza, że trudno dzisiaj przewidzieć, jaką ostateczną decyzję podejmie Jarosław Kaczyński."

Jeśli nie zdekoncentują to już po PiSie ! Jeśli nie zdekoncentrują to przegrają kolejne wybory, a przecież ledwo wygrali z trzaskowskim ! to oznaczać będzie chaos, cenzurę tzw. "mowy nienawiści" i nędzę ! lewactwo zrobi z nami to co na zachodzie, czyli chorobę psychiczną gender  i likwidację kościołów oraz chrześcijaństwa ! Niech nas Bóg Jezus chroni przed zarazą teczowych satanistów ! Módlmy się na różańcu !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ftaq

i bardzo dobrze, tego gówna

i bardzo dobrze, tego gówna które produkowali ostatnio nie da się oglądać a co dopiero mówic o jakichś oskarowych filmach, z małymi wyjątkami. Ateraz przynajmniej sięgneli dna i wkrótce poczują to w kieszeni jak nikt nie przyjdzie do kina na ich chore pokrecone filmidła.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Twórców filmowych w Polsce

Twórców filmowych w Polsce też to będzie czekać, jak będą dalej wypuszczać swoje patologiczne produkcje. Dodatkowo obostrzenia związane z frekwencją ludzi w salach kinowych też się na nich odbiją, choć z drugiej strony i tak będą dalej ciągnąć pieniądze z Ministerstwa Kultury.. To jest ciekawe, że z jednej strony takie "gwiazdy" jak Holland, Janda, Stuhr czy Cielecka jeżdżą po PiS-ie od góry do dołu, a z drugiej chętnie ustawiają się po dotacje od Glińskiego, który z naszych podatków finansuje ich filmidła.

Inna sprawa, że kwestii kultury PiS kontynuuje działania PO, bo podobnie jak oni finansują antypolską propagandę, festiwale i wystawy promujące obsceniczność i obrzydliwe zachowania, skandaliczne sztuki teatralne, w których wyśmiewa się nasze tradycje i obyczaje oraz koncerty z "pseudomuzyką" i przesiąknięte chorymi ideologiami. Zresztą tutaj mamy kolejny przykład promowania "pseudo kultury". W dziewięciu polskich miastach ma odbyć się festiwal na którym mają być pokazywane filmy promujące ruch LGBT i z tego typu wątkami:

 

https://www.pch24.pl/festiwal-filmow-lgbt-w-najwiekszych-polskich-miastach--czesc-pokazow-w-placowkach-miejskich,78358,i.html

Strony

Skomentuj