Ogłoszono nowe skandaliczne zasady przyznawania Oskarów - nie liczy się już sztuka filmowa tylko ideologia marksistowska

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Znane nagrody filmowe - Oskary - doczekały się nowych politycznie poprawnych wytycznych, które dla wielu osób są szokujące. Filmy bez odpowiedniej reprezentacji czarnoskórych, "LGBTQ+", czyli gejów, niepełnosprawnych i eksponowania odpowiedniej roli kobiet nie będą mogły uczestniczyć w konkursie. 

 

Akademia Filmowa, przyznająca nagrody filmowe zwane Oskarami, zdecydowała o nowych, politycznie poprawnych, zasadach przyznawania tych niegdyś prestiżowych nagród. W oczywisty sposób jest to naciskiem na twórców, którzy chcąc się liczyć w konkursie, będą musieli wplatać w scenariusze odpowiednie obowiązkowe wątki. 

 

Każdy subskrybent Netflixa wie o co chodzi, teraz zarządzono netflixyzację Hollywood. Oznacza to, że wkrótce każda produkcja amerykańskiego przemysłu filmowego będzie zawierała obowiązkowe wątki o czarnoskórych, którzy zwykle są profesorami, o homoseksualistach lub transseksualistach, a do tego silne kobiety odrzucające role kulturowe i niepełnosprawni. 

Nowe zasady będą obowiązywać od 2024 w trakcie planowanej 96 Ceremonii Oskarowej, ale częściowo wprowadzono je już od 2022 roku. Jeśli społeczny eksperyment Akademii Filmowej się powiedzie, marksiści kulturowi zyskają nowe narzędzie wpływu na popkulturę, ale przecież i tak netflixyzacja kultury masowej postępuje bardzo szybko, teraz po prostu to usankcjonowano jako coś obowiązkowego. 

 

Ogólnoświatowe szaleństwo politycznej poprawności prowadzi do kolejnych absurdów, kompromitacji i dyskryminacji pod płaszczykiem walki z nią. Narzucając twórcom wątki scenariuszowe, Akademia przyznała, że twórczość kandydatów ma być ideologicznie prawidłowa, a o jakiejś sztuce filmowej, prowokowaniu orzez nią, nie ma mowy o ile nie wyczerpuje szalonych politycznych założeń.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Spokojnie ! Nic nowego

Spokojnie ! Nic nowego.Ogłoszono tylko kolejną skandaliczną zasadę do tysięcy innych, już istniejących i sterujących naszą cywilizacją. Nie, to nie są dobre zasady i nie przypadkowo obowiązują.To są zasady które NISZCZĄ naszą cywilizację, bo to właśnie mają robić. Tylko co My chcemy z tymi zasadami zrobić jak uniemożliwić ich działanie w naszym życiu ? Jak sobie z tym całym dzidostwem poradzić ? Otóż to ! Ja nie wiem.

Portret użytkownika euklides

Rosja to zdewastowany kraj i

Rosja to zdewastowany kraj i naród, który jest do przodu bo całe gó...o socjalizmu zaczęło się tam dużo wcześniej. Nie potrzebują już gejków i lezbijek. Wystarczy wejść na Goolge Maps i zobaczyć jak wygląda ta upadła kraina.

Portret użytkownika lisek

Nie zmienicie świata...

Nie zmienicie świata... odejście od religii, moralności i od Boga zostało przepowiedziane przez wielu i zakończy to wielka wojna która zgładzi 3/4 ludzkości. Taki jest los człowieka i tak jak kiedyś "Sodoma i Gomora" przepowiednie się wypełnią... To już niebawem i szkoda, ze tego dożyję ;-(   

Portret użytkownika Jose

Dlatego jakiś czas temu

Dlatego jakiś czas temu zrezygnowałem z Netflixa. Dało się jeszcze zobaczyć trochę starszych filmów, ale teraz to przegięcie z promowaniem na siłę wynaturzeń i pederastii. Chciałem spróbować z Hbo, ale i tam jest to samo dlatego z końcem września kończę i z tym syfem. Szkoda czasu i kasy. Lepiej za te pieniądze kupić dobrą książkę.

Portret użytkownika Kwazar

autor: Jose Potwierdzam co

autor: Jose Potwierdzam co piszesz ! Też wyraźnie to zauważyłem na Netflixie.Promowanie na siłę dziwnych zachowań i reakcji.Na HBO jest podobnie ! Zaznaczam, że nie odradzam "paczaczom na TiVi" oglądania i paczaczania na Tivi.To wasz wybór i wolna wola na paczaczanie.  

Portret użytkownika inzynier magister

PiS przegra kolejne wybory

PiS przegra kolejne wybory jeśli nie zrepolonizuje mediów ! To pewne, a tu sięokazuje że Amerykanie nie pozwoląna repolonizację więc mamy około 3 lat na wmiarę spokoju a potem będzie rewolucja w Polsce i zapanuje chaos i nędza bo pisowcy odejdą do lamusa dzięki szatańskim mediom !!!

Dekoncentracja to podobno jeden z najważniejszych postulatów Prawa i Sprawiedliwości. Politycy tej partii w ostatnim czasie ponownie powtarzają slogany na temat ogromnej potrzeby jej przeprowadzenia. Wiele wskazuje jednak na to, że tak jak nie udało się tego uczynić przez ostatnie 5 lat rządów Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego, tak i nie uda się dokonać tego obecnie i w przyszłości.O tym, że należy dokonać dekoncentracji mediów mówił na sierpniowym wyjazdowym posiedzeniu klubu PiS w Jachrance prezes partii Jarosław Kaczyński. Jak mówią informatorzy Onetu, temat wprowadzenia regulacji prawnych na rynku medialnym pojawia się ostatnio w zasadzie na każdym koalicyjnym spotkaniu. Kaczyński ma powtarzać, że zbyt dużo jest kapitału zagranicznego w polskich mediach, wobec czego trzeba podjąć zdecydowane kroki zaradcze.Czy do wielokrotnie przekładanej dekoncentracji dojdzie? Jak twierdzą rozmówcy portalu zarówno w PiS, Solidarnej Polsce, jak i Porozumieniu – na Nowogrodzką dotarły drogą nieformalną ostrzeżenia, że jakakolwiek ingerencja w rynek medialny spotka się ze stanowczym sprzeciwem amerykańskiego rządu. Wskazywać na to mogą między innymi wpisy na portalu społecznościowym ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. Przypomnijmy: ambasador napisała między innymi., że „zmuszanie firm medialnych do sprzedaży akcji, zmusi inwestorów do szukania innych rynków [...] to nie jest dobry klimat inwestycyjny – to cenzura”.– Od strony amerykańskiej otrzymaliśmy jasny przekaz: jeśli przeprowadzimy, naszym zdaniem konieczną, repolonizację mediów, wówczas możemy liczyć się nie tylko z ostrym sprzeciwem amerykańskich władz, ale także z ograniczeniem amerykańskich inwestycji – mówi Onetowi jeden z liderów Zjednoczonej Prawicy. Jedno z takich ostrzeżeń miał sformułować podczas swojej niedawnej wizyty w Polsce sekretarz stanu USA Mike Pompeo.Amerykańskie motywacje wydają się jasne. Wiele mediów w Polsce ma właśnie amerykański kapitał. Chodzi tu o Discovery, będące właścicielem stacji TVN, a także o amerykański fundusz private equity KKR, który został udziałowcem spółki Axel Springer, współwłaściciela Ringier Axel Springer Polska.Według Onetu ostrzeżenia te potraktowano bardzo poważnie. W koalicji rządzącej ma pojawiać się coraz więcej głosów, aby temat ten przynajmniej na razie odłożyć lub znaleźć taki sposób, by nie zaogniać relacji z amerykańskim sojusznikiem. Takiego zdania jest premier Mateusz Morawiecki. Podobnie myśli część kierownictwa PiS, a także koalicyjnego Porozumienia.Tymczasem Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry zaznacza, że stosowanie nieformalnego „szantażu” i próby nacisku na polski rząd jest absolutnie nie do przyjęcia. Partia przypomina, że podobną strategię władze USA przyjęły w sprawie głośnej nowelizacji ustawy o IPN, wymuszając zmianę przepisów.Portal zaznacza, że trudno dzisiaj przewidzieć, jaką ostateczną decyzję podejmie Jarosław Kaczyński."

Jeśli nie zdekoncentują to już po PiSie ! Jeśli nie zdekoncentrują to przegrają kolejne wybory, a przecież ledwo wygrali z trzaskowskim ! to oznaczać będzie chaos, cenzurę tzw. "mowy nienawiści" i nędzę ! lewactwo zrobi z nami to co na zachodzie, czyli chorobę psychiczną gender  i likwidację kościołów oraz chrześcijaństwa ! Niech nas Bóg Jezus chroni przed zarazą teczowych satanistów ! Módlmy się na różańcu !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ftaq

i bardzo dobrze, tego gówna

i bardzo dobrze, tego gówna które produkowali ostatnio nie da się oglądać a co dopiero mówic o jakichś oskarowych filmach, z małymi wyjątkami. Ateraz przynajmniej sięgneli dna i wkrótce poczują to w kieszeni jak nikt nie przyjdzie do kina na ich chore pokrecone filmidła.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Twórców filmowych w Polsce

Twórców filmowych w Polsce też to będzie czekać, jak będą dalej wypuszczać swoje patologiczne produkcje. Dodatkowo obostrzenia związane z frekwencją ludzi w salach kinowych też się na nich odbiją, choć z drugiej strony i tak będą dalej ciągnąć pieniądze z Ministerstwa Kultury.. To jest ciekawe, że z jednej strony takie "gwiazdy" jak Holland, Janda, Stuhr czy Cielecka jeżdżą po PiS-ie od góry do dołu, a z drugiej chętnie ustawiają się po dotacje od Glińskiego, który z naszych podatków finansuje ich filmidła.

Inna sprawa, że kwestii kultury PiS kontynuuje działania PO, bo podobnie jak oni finansują antypolską propagandę, festiwale i wystawy promujące obsceniczność i obrzydliwe zachowania, skandaliczne sztuki teatralne, w których wyśmiewa się nasze tradycje i obyczaje oraz koncerty z "pseudomuzyką" i przesiąknięte chorymi ideologiami. Zresztą tutaj mamy kolejny przykład promowania "pseudo kultury". W dziewięciu polskich miastach ma odbyć się festiwal na którym mają być pokazywane filmy promujące ruch LGBT i z tego typu wątkami:

 

https://www.pch24.pl/festiwal-filmow-lgbt-w-najwiekszych-polskich-miastach--czesc-pokazow-w-placowkach-miejskich,78358,i.html

Portret użytkownika lol

TO JEST JUZ U NAS w Polsce.

TO JEST JUZ U NAS w Polsce. Czy zauwazyliscie jak zaczeli festival w Opolu? Najpierw wystawili jakiegos grubasa o wadze 200 kg plus jakiegos obcokrajowca z nazwiskiem gdzies z Gruzji a moze Armeni. Potem przytargali faceta ktory ledwo stal podparty na kuli medycznej. Zadne z nich spiewac tez nie umialo. Przestalem ogladac Szanse na Sukces w TVP bo wystawiaja same antytalenty muzyczne i tylko czasem jakas ladna dziewczyne z ladnym glosem ktora i tak przegra z jakims antytaleciem. Minely juz te dobre czasy gdy na fetiwalach panowalo piekno urody, stylu i elegancja. Teraz to obowiazkowo kazdy baran i baranica musi miec tatulaz na polowie ciala i kolczyki w ryyyju jak krowa. Wystarczy spojrzec na faceta z rozowymi wlosami bez glosu muzycznego. Kto takie bagno promuje mlodym ludziom w Polsce?

Portret użytkownika Uther Lightbringer

To prawda. Dzisiaj nie liczy

To prawda. Dzisiaj nie liczy się talent, tylko kontrowersyjna osobowość, szokujący wygląd i brak talentu. Weźmy tu przykład Michała Szpaka, który za bardzo śpiewać na żywo nie umie, ale swoje braki zasłania swoim androgynicznym wizerunkiem (jest mężczyzną, ale ubiera się jak kobieta).

Do tego część polskich artystów nie kryje się ze swoimi poglądami politycznymi i chętnie udziela wsparcia ruchom LGBT, nie zdając sobie sprawy z tego, że oni najczęściej robią zadymy i prowokują ludzi do agresji, usilnie domagając się realizacji ich chorych postulatów. Na tegorocznym festiwalu w Opolu takie akcenty miały miejsce ostatniego dnia festiwalu (koncert "Scena alternatywna"), kiedy to Mery Spolsky wystąpiła z płomienną przemową dotyczącą temu, że "każdemu należy się miłość i równość", wmawiając ludziom, że "mniejszości seksualne" są prześladowane przez PiS. Z kolei na gitarze jednego z członków zespołu "Noże" naklejona była tęczowa flaga. 

Ponadto teledyski niektórych wykonawców przesiąkniete są symbolami okultystycznymi i satanistycznymi, zaś osoby biorące w nich udział (w tym sami "artyści") są rozlegliżowani i zachowują się nieobcyczajnie.

Portret użytkownika dobreTo

W normalnym swiecie

W normalnym swiecie oznaczaloby to ze hollywood strzela sobie w noge i obserwujemy jak sie rozpada z braku ogladalnosci.

Natomiast w naszym swiecie, to specjalna bron ktora niszczy psychike dzieciakow, robia z nich "normalnych", a my z zona i dziecmi, to ci "nie normalni". Gdyby niektorzy bardziej pilnowali swoich pociech, moze byliby z nich ludzie. W Naszym Panstwie wysyp patologii, 15stolatki maja w planach rzucanie szkoly na etapie gimnazjmu, po to zeby dostac od rzadu 500zl bo strzeli sobie dziecko, czy tam kilka.

Sypie sie ten swiat.

Portret użytkownika mijo

Tak spreparowane gówno na

Tak spreparowane gówno na pewno nie będzie przezemnie oglądane. Niech sobie to na tym Netszajsie puszczają.

Ja wolę posłuchać radiowej Dwójki. Tam jeszcze nie dotarła zetkoworemefkowa mielonko-tłuczonka, zakapturzeni recytatorzy w rytmie łup-łup, i denco-polo.

Strony

Skomentuj