Oficjalne zapytanie do CIA w sprawie planowania otrucia prezydenta Hugo Chaveza

Kategorie: 

Źródło: www.reportero24.com

Kilka godzin po ogłoszeniu śmierci prezydenta Wenezueli członkowie amerykańskich grup do spraw przestrzegania praw człowieka wnieśli pozew o wolności informacji.  Zwrócono się między innymi do CIA oraz Departamentu Stanu. Według amerykańskiego prawa urzędnicy powinni dostarczyć dokumenty, które ujawniają spisek przeciwko przywódcy Boliwariańskiej Rewolucji, o ile takie istnieją.

 

Wymagane są wszelkie dokumenty, listy, fotografie, nagrania audio i wideo, wywiady i dyplomatyczne wysyłki, w których jest możliwe, opisywanie planu otrucia prezydenta Wenezueli, albo zabicia go w inny sposób. Wcześniej wenezuelski rząd również powołał specjalną komisję do zbadania okoliczności choroby swojego lidera.  Planuje się między innymi sprawdzenie, czy Chavez nie otrzymywał jakoś specjalnie zatrutych substancji, które mogą powodować raka.

 

W ciągu ostatnich czterech i pół roku u kilku przywódców krajów Ameryki Łacińskiej został zdiagnozowany rak.  To między innymi Fernando Lugo, Luis Inacio Lula da Silva, Hugo Chavez i Cristina Fernandez de Kirchner z Argentyny.  Ponadto, fakt, że takie otrucie jest możliwe potwierdzają przypadki Litwinienki oraz Jasera Arafata, którego ciało niedawno ekshumowano w związku z dochodzeniem rozpoczętym z inicjatywy władz francuskich w związku z faktem, że szwajcarscy lekarze odkryli radioaktywny polon-210 w osobistych rzeczach działacza z Palestyny.

 

Jeden z najbardziej charyzmatycznych przywódców Ameryki Łacińskiej, Hugo Chavez zmarł na raka w nocy z 5 na 6 marca.  Chorobę zdiagnozowano u niego dwa lata temu. W polskich mediach wspomina się o wątku wywołanej celowo choroby Chaveza, ale zawsze dziennikarze komentują to, jako oczywistą niedorzeczność, ciekawe, na czym opierają swoje sądy?

 

 

 

Źródła:

http://www.answercoalition.org/national/news/investigating-hugo-chavez-death.html

http://www.justiceonline.org/docs/foia-request-hugo-chavez.pdf

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Magmarjo

 Ale to się i tak

 Ale to się i tak stanie...ile jeszcze ludziom trzeba ? Naprawdę kropla,żeby wyszli na ulicę przecież ja się nie mogę nadziwić,że do tej pory mendia tak ogłupiły wiekszość narodu iż stali sie prawie ubezwłasnowolnieni :/ z każdej strony i w kazdym temacie robią z ludzi głupków nie doceniając ich inteligencji,przecież nie żyją w tym kraju same barany i owce a może jednak?

Portret użytkownika lee

To lista pobożnych życzeń i

To lista pobożnych życzeń i co dalej mam zamienić Donalda na Kaczora ? A może Hamlet z tabletu, to jest jakaś schiza. Kto staoi z a tymi postulatami, jaka wolność dla Polski, kim Wy jesteście na pewno znowu jaką opłacaną agendą która Wam kazała tę odezwę napisać, chyba że Was inspiruje OJCIEC MAJBACH  i ten neogejowski i spedofilony kościół

Portret użytkownika karabeus

Ręce opadają, jak się czyta

Ręce opadają, jak się czyta takie wypociny jak niezarejestrowanego LEE. A kto tobie płaci za opluwanie Kościoła, jesteś trolem opłacanym przez globalistów czy inne szatańskie agendy. 
Postulaty Margo wypływają wprost z położenia nas wszystkich, z problemów codzienych dzieci tej ziemi. Jesli tego nie rozumiesz, to nie zabieraj głosu. A jeśli chcesz coś powiedzieć, to wsłuchaj się w cichy pomruk ludu. Możesz nie ze wszystkim, sie zgadzać, ale nie siej fermentu.

Portret użytkownika Pulsar

A ja nie ! Obalić to sobie

A ja nie !
Obalić to sobie można flaszkę, a nie rząd !
Jak zwykle - z motyką na słońce.
Już to przerabialiśmy w latach osiemdziesiątych - też były strajki, krzykliwe wiece i hasła na nich - a wszystko to okazało się jednym wielkim kłamstwem, dokonanym w Magdalence - uprawomocnionym podczas obrad "Okrągłego Stołu".
Ludzie u władzy zostali ci sami - jedynie przybrali inne "umaszczenie" polityczne dla niepoznaki ogółu narodu.
Kiedy do Was dotrze że żadna władza człowieka nad człowiekiem nie jest sprawiedliwa !
I historia kołem się toczy,...

Strony

Skomentuj