Oficjalna strona Grupy Bilderberg została zhakowana. Hakerzy zostawili wiadomość: "Pracujcie dla ludzkości, albo stracicie wszystko"

Kategorie: 

Źródło: Internet

Grupa Bilderberg - nieformalne międzynarodowe stowarzyszenie wpływowych osób ze świata polityki i gospodarki. Tajemnicza organizacja, w skład której wchodzą najbogatsi i najbardziej wpływowi ludzie. Raz na jakiś czas ten nieoficjalny światowy rząd organizuje spotkania, które podobno mają bardzo ważne znaczenie dla świata. Nikt tak naprawdę nie wie o czym rozmawiają zaproszeni "goście" i jakie zapadają tam decyzje, gdyż spotkania są pilnie strzeżone i nie mają do nich dostępu żadni dziennikarze.

 

Światowe media nie rozpisują się zbytnio na temat tej organizacji. Zwykle podawane są do wiadomości publicznej takie informacje jak data i miejsce spotkania, ewentualnie pojawi się lista osób, które wezmą udział w nadchodzącym zjeździe a także tematy, które zostaną rzekomo poruszone. Grupa Bilderberg skupia najbardziej wpływowe osoby z całego świata, ale wystarczy głośno powiedzieć, że jest to nieoficjalny rząd światowy, aby niemal natychmiast zostać wyśmianym.

 

Organizacja ta zwróciła właśnie na siebie uwagę niektórych mediów, gdy okazało się, że oficjalna strona internetowa Grupy Bilderberg została zhakowana. Działacze z grupy Anonymous i ruchu HackBack zostawili wiadomość na stronie głównej o bardzo interesującej treści. Pierwsza część to "wiadomość dla ludzi": (tłumaczenie specjalnie dla ZnZ)

"Ludzie już dawno zapomnieli aby kochać i dbać o siebie nawzajem. W ich egoistycznych umysłach, grupa ludzi zdobyła władzę i nadużywa jej przeciwko słabszym. Historia się powtarza. W skali światowej, nie ma równości między ludźmi a tak zwane prawa człowieka to nic innego jak iluzja. Globalizacja i światowy system wspierają tę nie do zniesienia sytuację. Dziś, słabi ludzie cierpią, umierają lub żyją w biedzie aby służyć wyższym interesom. Uprawnione elity odgrywają tych wielkich. Ten globalny porządek prowadzony jest przez grupy, które składają się z bogatych superelit (1% ludzi) i skorumpowanych, uprawnionych polityków. Nie podążajcie za ich propagandą, która głosi, że ta sytuacja nie ma miejsca lub jest tworem paranoi."

"Pozimnowojenny liberalny kapitalizm zdołał rozpowszechnić ideę, według której pieniądz równy jest szczęściu i powinien być celem życia 99% ludzi. To egoistyczny cel. Ten system ustanowił trwałą dominację tych grup. Mówią nam: "Musisz ciężko pracować!". Oni nie muszą, gdyż dziedziczą władzę po swoich rodzicach i swoich znajomych. Nie ma żadnych opowieści o sukcesach: czy setka najbogatszych ludzi byłaby wciąż bogata, gdyby urodziła się w Afryce wśród biednych rodzin? Nie. Grupy te i interesy napędzane są złą ideą, zgodnie z którą niektórzy ludzie (oni) są lepsi od pozostałych (wy). Obecny system pozostawi ich na miejscu, na dobrej pozycji na dobry okres czasu. Twoje dzieci nie mają żadnych szans w porównaniu do ich dzieci. Bez względu na to do jakiej szkoły je wyślesz."

"Teraz jest czas abyś przemyślał; czas potrzebny abyśmy to zakończyli raz na zawsze. Jak domyśliłeś się, walka ta jest nierówna. Władza jest w ich rękach, lecz nadzieja nie jest stracona. My, wolni ludzie, będziemy walczyć dla Ciebie bez zapytania o to. Potrzebujemy jednak czegoś więcej: prosimy Cię o wsparcie. Bez Ciebie, społeczeństwa, nie możemy niczego zrobić. Posłuchaj głosu swojego serca, zauważ jaka jest sytuacja i zrób to, co powinieneś. Możesz sprawić, że świat będzie lepszym miejscem."

Druga część wiadomości, zatytułowana: "Wiadomość dla 1% zamożnych, elito-politycznych, bogatych dominujących ch*jów":

"Słowa nie wystarczą aby opisać jak bardzo gardzimy Wami i Waszym dominującym zachowaniem. Żaden człowiek nie stoi ponad innymi i nauczycie się tego. Drodzy członkowie Grupy Bilderberg, od teraz, każdy z Was ma 1 rok (365 dni) aby zapracować na rzecz ludzi, a nie Waszych prywatnych interesów. Każdy temat jaki omawiacie, lub pracę jaką wykonujecie poprzez swoje superprywatne spotkania, powinny od teraz służyć światowej populacji, a nie danym grupom. W przeciwnym wypadku, znajdziemy Was i zhakujemy Was. Weźcie pod uwagę obecną sytuację - My kontrolujemy Wasze drogie połączone samochody, my kontrolujemy Wasze połączone urządzenia, zapewniające ochronę w mieszkaniu. My kontrolujemy laptop Twojej córki. My kontrolujemy telefon komórkowy Twojej żony. My podsłuchujemy Wasze tajne spotkania, czytamy Wasze e-maile, kontrolujemy smartwatche Waszych ulubionych dziewczyn do towarzystwa, jesteśmy wewnątrz Waszych ukochanych banków i przeglądamy Wasze majątki. Nie będziecie już bezpieczni tam, gdzie dosięga elektryczność. Będziemy Was obserwować, od teraz macie pracować dla nas, ludzkości."

Komunikat, zbyt piękny aby mógł być prawdziwy, został w bardzo krótkim czasie zdjęty. Na samym dole tego listu znajduje się podpis "Phineas Fisher". Świat zwrócił na niego uwagę dzięki poprzednim atakom hakerskim na firmy FinFisher i Hacking Team oraz włamaniu się na strony tureckiej rządowej Partii Sprawiedliwości i Rozwoju. Niemal 300 tysięcy e-maili zostało w tym roku upublicznionych na portalu Wikileaks.

 

Czy Grupa Bilderberg faktycznie rządzi światem? Anglojęzyczny blog finansowy Zero Hedge stworzył wykres, na którym przedstawiono osoby, które pojawiły się na ostatnim spotkaniu organizacji w Dreźnie i ich liczne powiązania z firmami, instytutami itp. Robi wrażenie. (link do wykresu: http://www.zerohedge.com/sites/default/files/images/user5/imageroot/2016/06/04/bilderberg%...)

Oczywiście niech każdy wyciągnie swoje wnioski, lecz stwierdzenie, że Grupa Bilderberg to nieoficjalny światowy rząd nie jest przesadą. Tak potężna władza, wpływy i pieniądze w rękach tak niewielkiej grupy ludzi powinna przerażać - co gorsza, to jest właśnie nasza rzeczywistość.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.4 (7 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika dudu

Fajnie, ale czy aby takie

Fajnie, ale czy aby takie spotkania nie powinny mieć miejsca? Te wszystkie organizacje muszą ze sobą współpracować i takie spotkania jak najbardziej powinny mieć miejsce. Rzecz w tym aby były jawne. Z drugiej strony, tutaj chodzi o pieniądze, giełdę, konkurencję i raczej ujawnianie publicznie ustaleń tejże grupy mogłoby wywołać chaos. I to większy niż spiskowcy widzą w samych decyzjach grupy Bilderberg. Wystarczy parę informacji, a spodziewać się można krachu na giełdzie, wypływu kapitału z Polski czy innych krajów, protestów społecznych prowadzących do wojen domowych itp. Problem z teoriami spiskowymi jest taki, że strasznie uzależniają i przysłaniają prawdziwy obraz sytuacji. Zaczynamy krytykować wszystko i wszystkich. Najlepiej by było jakbyśmy nie mieli super procesorów, przewidywania pogody, dobrych ubrań, szybkich przesyłek czy dobrego sprzętu medycznego. Jak myślicie, kto będzie lepiej zarządzał siecią McDonalds? Przypadkowy człowiek, który zaczynał od obsługi kasy czy osoba, która zna ten temat całe życie i wie jak postępować? Jest poprostu nauczona takiego trybu życia. Nad tym się trzeba zastanowić...

Portret użytkownika robin hood

Znamienne jest to, Polskę

Znamienne jest to, Polskę "reprezentują" zawsze Żydzi, prawdopodobnie inne Państwa też. Nie jest tajemnicą, że Żydzi chcą zapanować nad świetem, a temu służą tajemne narady, przegląd osiągnięć bieżących i plany na okres najbliższy.

Portret użytkownika lipka

W takim zarządzaniu trzeba

W takim zarządzaniu trzeba widzieć ludzi a nie roboty, które można wyłączyć gdy nie są potrzebne. Przecież zarządy to też ludzie czy może jacyś półbogowie. Skoro tworzymy cywilizację dla siebie, ludzi, to dlaczego ludzi traktuje się jak niewolników, wszyscy jesteśmy elementem systemu ale elity zachowują się jakby już były poza systemem. I to jest niezdrowy i niebezpieczny układ. 

Portret użytkownika pacynka

Chinole już budują sieć

Chinole już budują sieć opartą o splątanie kwantowe. Wtedy Anonimus (nawet jeśli są po naszej stronie) będą mogli sobie hackować pralki, lodówki i wibratory swoich panienek. Bez obudzenia świadomości większości populacji jesteśmy tam gdzie możemy misia w d..ę pocałować...

Portret użytkownika lipka

Maski kojarzą się najgorzej

Maski kojarzą się najgorzej jak mogą bo z pewnym świętem znienawidzonej nacji, mogą też być przez nich finansowani.

Światem rządzi pewnie jakiś "WOLF" czyli grupa ludzi ukrywająca się za nazwą od własnych nazwisk lub prowadzonych interesów. Wystarczy kontrolować główne gałęzie tak stworzonej cywilizacji a reszta to już pestka. Przecież prawo też tworzą oddani sprawie ludzie, wszyscy pracują dla zarządu i jego dyrektora.

Portret użytkownika MitterMann

podzielmy wasze banie na

podzielmy wasze banie na frakcje, gownoliminaci to organizacja zwalczajaca chrzescijanstwo, na nia poklada sie kasiute bo to ich czas,... i tyle macie pytania ? w obszarze wiedzy w ktorej latam jak latawiec nie jeden z was upadnie jak balon bez powietrza.... tkwicie3 w teatrze, jego przedstaw3ieniem taniec pajacykow w rytmiie nerwa, nerwa ktorego lykacie bo polega na podziale.... podzial ktory miedzy mnie a ciebie w dupie stawia i zastanawia co burzy uczestnikow ktory na rowie stoi.....

 

zmienicie protokoly zmienicie gre, tyle ze gra bedzie wasza a nie politykow...

Strony

Skomentuj