Odtajnione maile Hillary Clinton ujawniają, że Kadafi został zabity za pomysł złotego dinara

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jeden z trzech tysięcy ujawnionych przez Departament Stanu maili ze skrzynki Hillary Clinton zawiera dowody na to, że zachodnie państwa wykorzystały NATO jako narzędzie do wyeliminowania libijskiego lidera, Mu’ammara al-Kadafiego. Zabójstwo nie było spowodowane troską o bezpieczeństwo cywilów, lecz miało udaremnić próbę stworzenia wspartej złotem waluty, która mogłaby zagrozić dominacji zachodnich banków.

 

 

 

E-maile wskazują, że dowodzona przez Francję zbrojna inicjatywa w Libii, była także napędzana pragnieniem zdobycia większych udziałów w libijskiej produkcji ropy oraz miała zapobiec realizacji długoterminowego planu Kadafiego, który zakładał osłabienie pozycji Francji we francuskojęzycznej części Afryki.

 

Mail z kwietnia 2011 roku, wysłany do Hillary Clinton przez jej nieoficjalnego doradcę Sidneya Blumenthala, odkrywa drapieżne zamiary państw zachodnich. Z wiadomości możemy się dowiedzieć, że ówczesny prezydent Francji, Nicolas Sarkozy, dowodził atakiem na Libię, mając w głowie 5 celów:

1) uzyskać libijską ropę,

2) zapewnić francuskie wpływy w regionie,

3) poprawić swoją reputację jako prezydenta kraju,

4) dowieść potęgi francuskich sił zbrojnych,

5) zapobiec wpływom Kadafiego w francuskojęzycznej części Afryki.

E-mail jasno wskazuje, że francuski atak na Libię był przemyślanym posunięciem, nastawionym na zdobycie większej władzy, a nie na humanitarną interwencję, jak zostało to przekazane opinii publicznej. Podczas gdy w mediach relacjonowano, że interwencja zachodnich wojsk jest konieczna, aby ratować ludzkie życia, prawdziwym motorem napędowym był fakt, że Kadafi próbował zapewnić swojemu krajowi ekonomiczną niezależność, co zmniejszyłoby francuskie wpływy w tej części świata.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.9 (10 votes)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika marcin74

na tym portalu to tylko

na tym portalu to tylko lewackie ,syjonistyczne itd wy jesteście durni to kasa i tylko kasa oraz wyzysk dlatego nikt na zachodzie nie lubi Kaczyńskiego zagraża  interesom zachodnich firm ,koncernów które na nas sie bogacą , bo Polska to kolonia jedyne co mamy swoje to lasy , kopalnie(choć te ostatnio likwidują przy pomocy zachodnich banków) oraz kilka dobrych polskich ale za to prywatnych firm reszta nie należy do nas , zamiast szukać wrogów wśród mitycznych żydów poszukajmy blisko nas

Portret użytkownika solo80

Za Hitlerowskimi Niemcami też

Za Hitlerowskimi Niemcami też stali niemieccy Żydzi. Były bojówki syjonistyczne, które gnębiły semitów potem przefarbowali się na SA i SS, a po wojnie z powrotem na cudem ocalałych Żydów. Wszystkie papiery sfabrykowano w trakcie wojny. 

Portret użytkownika Kwal

Dokładnie tak było. Żydzi

Dokładnie tak było. Żydzi bogaci finansowali Hitlera i wysyłali na śmierć biedotę żydowską, ale oni mogli tak robić bo to napisane jest w Talmudzie...bardzo wielu żydów służyło z SS...ale o tym sza ! bo jest magiczne słowo - "antysemityzm"...

Strony

Skomentuj