Odtajnione dokumenty ujawniają że USA, w przypadku wojny z ZSRR, mogły dokonać ataku jądrowego na Warszawę

Kategorie: 

Źródło: Internet
Odtajniony raport z 1956 roku jest co najmniej szokujący. Gdyby doszło do konfliktu zbrojnego między Stanami Zjednoczonymi a ZSRR podczas Zimnej Wojny, Amerykanie byli gotowi skorzystać z broni nuklearnej. Dokument szczegółowo opisuje wszystkie cele, które znajdowały się w dawnym bloku sowieckim, Europie Wschodniej a także w Chinach.

 

Informacje dotyczące potencjalnych celów amerykańskich bombowców w czasach Zimnej Wojny zostały odtajnione po raz pierwszy przez Narodowe Archiwum Bezpieczeństwa. Dokument został opracowany przez Dowództwo Lotnictwa Strategicznego i dotyczył ewentualnej wojny, która mogła wybuchnąć w 1959 roku. Najwięcej obiektów, które zostały opisane jako przeznaczone do zniszczenia, znajdowały się w Moskwie (179 celów). Kolejne miasta na liście to Leningrad (145 celów) oraz Wschodni Berlin (91 celów).

Stany Zjednoczone zaplanowały, że w razie wojny z ZSRR zbombardują liczne obiekty rządowe i militarne, fabryki itp. Wszystko zostało przypisane do odpowiedniej kategorii a każde cele miały swoje priorytety. Jednak raport ten mówi również o użyciu arsenału jądrowego na ludność cywilną. Kategoria nr 275 dotyczy zbombardowania terenów mieszkalnych, czyli de facto eksterminacji populacji.

 

Można zatem powiedzieć, że konflikt zbrojny USA z ZSRR oznaczałby wojnę nuklearną na pełną skalę. Amerykanie planowali również zaatakować Pekin i okolice, Wschodni Berlin, liczne cele na terytorium Ukrainy i Białorusi oraz Warszawę. Kilkanaście lat po drugiej wojnie światowej, Polska znów padłaby ofiarą agresji, lecz tym razem ze strony Stanów Zjednoczonych.

 

 

Źródła:

http://nsarchive.gwu.edu/nukevault/ebb538-Cold-War-Nuclear-Target-List-Declassified-First-Ever/

http://www.nytimes.com/2015/12/23/us/politics/1950s-us-nuclear-target-list-offers-chilling-insight.html?_r=0

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

"Przyjaciele" z USA  gotowi

"Przyjaciele" z USA  gotowi sa nuklaernie  zbombardować Polske  dla swoich celów  strategicznych  i nigdy nie wyzbyli sie  zniszczenia  wiekszej  części populacji, bo obecnej nie mozna kontrolowac, a bez kontroli  oni czuja się  chorzy  i  bezradni.
'Ludzie !!!  Nie pozwólmy  sie Amerykanom wciągac  w  pułapke wojny  i nie uczestniczmy w ich wojnach  inicjowanych daleko od ich granic aby siać na co dzień terror  wśród Narodów świata.

Portret użytkownika inzynier magister

Kołchoznicy z UE pociągani za

Kołchoznicy z UE pociągani za sznurki przez polskojęzyczne NWO i ubecję znowu nas straszą ! Możliwe że właśnie chodzi o to by rząd się ciągle tłumaczył ! Odpowiexz na takie ataki powinni dawać jakcyś niżej stojący ministrowie i być znacznie ostrzejsza !
Komisja Europejska ustami Fransa Timmermansa domaga się od Polski wyjaśnień w sprawie zmian w Trybunale Konstytucyjnym. Wiceprzewodniczący KE nie hamował się w słowach: - Oczekuję, że nowelizacja zostanie wstrzymana.

Pochodzący z Holandii komisarz Frans Timmermans w liście do ministrów Zbigniewa Ziobry i Witolda Waszczykowskiego domaga się wyjaśnień dotyczących „sytuacji konstytucyjnej” w Polsce, reorganizacji prac Trybunału Konstytucyjnego i wykonanie wyroków z 3 i 9 grudnia.

Oczekiwałbym, że ta ustawa nie zostanie ostatecznie przyjęta albo przynajmniej, że nie zostanie wdrożona, dopóki wszelkie kwestie dotyczące wpływu tej ustawy na niezawisłość i funkcjonowanie TK nie zostaną w pełni i adekwatnie ocenione

- stwierdził Timmermans.

O liście jako pierwsza napisała niemiecka gazeta „Süddeutsche Zeitung”.
http://niezalezna.pl/74246-traktuja-nas-jak-jakis-bantustan-holender-domaga-sie-wyjasnien-w-sprawie-tk
Masońskie czary są niebezpieczne !
(...)Jeżeli chodzi o wiarę w Zbawiciela Jezusa to należy napisać kilka słów o obecnej duchowej sytuacji w Polsce. Widać, że coś drgnęło, że jednostki używające języka polskiego, zaangażowane w NWO oraz agentura NWO, o której często opowiada doktor Krajski, zaczęła się "niepokoić". Nie chodzi o to że mogą stracić dopływ kasy z nielegalnych biznesów, ale że wielu ludzi w społeczeństwie się przebudzi, a wielu już się przebudziło z narzuconej Polakom jakiejś nierozpoznanej fazy umysłu, można ją nazwać magią tajnych elit-służb, inżynierią społeczną lub po prostu czarami. Gdyby zwiększyć modlitwę różańcową, a także ogłosić Chrystusa Królem Polski (co miało by wymiar wsparcia wykasowania komunistycznego i postkomunistycznego "wszczepu pamięci" - [urojonej], przeprowadzonego w latach 80, i ciągle jeszcze robionego za pomocą urządzeń elektronicznej psychomanipulacji - patrz artykuł red. Ziemkiewicza) to takie działania uznać by można za tarczę odbijającą panoszące się i niewidzialne zło tajnych stowarzyszeń, pragnących pozyskania dusz Polaków. Bez wątpienia modlitwa chrześcijan, a także wsparcie ludzi dobrej woli w oswabadzaniu się z implantów pamięciowych pozwoli Polsce i Polakom zaczerpnąć świeżego powietrza, tak potrzebnego w drodze ku prawdziwej wolności od (politycznych) ufonautów.(...)

Nowy Porzadek Rzeczy i Kosciół Katolicki
https://www.youtube.com/watch?v=c_q5PiBORL4

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika mnbvcxz

nie wiem co pisales o

nie wiem co pisales o uchodzcach ale wiem co napisales o wybuchu w niemczech przed swietami cytuje:
Jeżeli chodzi o najbliższą przyszłość to właśnie sprawa pociągu. Będzie dużo tuszowania ale sprawa wyjdzie. Aha w najbliższym czasie dojdzie do wybuchu na targowisku w Niemczech. W jakimś niedawno otwartym bazarze w Monachium. Zginą 22 osoby a 144 odniosą rany. Będzie to przed świętami ale daty nie pamiętam. Zgine 3 Polaków.

Portret użytkownika zyx

News sprzed kilkunastu

News sprzed kilkunastu lat.
Według tych samych danych Polska miała zostać zniszczona przez USSAński atom gdyby ZSRR galopowało na zachód i z drugiej strony przez ZSRRański atom - gdyby to zachód galopował w stronę USA. Nawet cele w większości były te same.
Założe się o cokolwiek, że i w chwili obecnej z jednej i drugiwej strony nie ma większych zmian w planach przekształcenia Polski w pustynię.

Portret użytkownika debaucher

Spokojnie!Zapewne w drugą

Spokojnie!Zapewne w drugą stronę działało to tak samo-czyli odparowanie Berlina(west),Paryża,Londynu,miast USA(z okrętów podwodnych itp).
Nie czarujmy się!Kto z tych wojskowych,bezmózgich cyborgów miałby jakikolwiek wzgląd na ludność cywilną?(Dotyczy to OBU stron!).

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika Robaczkowa

      Przecież CCCP miało

      Przecież CCCP miało identyczny plan, tak na wszelki wypadek, aby ,,jakby co"  w razie niebezpieczeństwa odciąć się od zachodu Europy.
    Która strona by nie przegrywała (czy zachód czy CCCp) i tak i tak  w środku Europy utworzono by martwą strefę trudną do przebrnięcia dla wojska.
   Rosjanie (a właściwie ich rosyjskojęzyczni przywódcy) już przetestowali małe bomby atomowe na swoich własnych żołnierzach. 
  Amerykanie nie mieli oporów aby zrzucić bomby na Japończyków mimo to, że już lost wojny były przesądzone. To był też zwykły eksperyment na ludziach i celowe pokazanie całemu światu, że trzeba się ich bać. 
  W tamtych czasach obie bandy to  niczym nie różniący się psychopaci. Nie wiem czy teraz się coś zmieniło, pewno nie!
 

Strony

Skomentuj