Odtajnione dokumenty katastrofy WTC - winna Arabia Saudyjska?

Kategorie: 

Źródło: Internet

28 stron, które pokazują zawiłe i niepewne, acz dokładnie przebadane powiązania między Arabią Saudyjską oraz zamachem na World Trade Center 11 września, 2001 roku ujrzało światło dzienne. Co więcej, 28 stron dostępnych publicznie, dla każdego chętnego - czy teorie spiskowe potwierdziły się?

 

Dokument został opublikowany przez kongres, blisko 15 lat po samym wydarzeniu. Co ciekawe, został on ogólnie zignorowany w światowych mediach, przykryty "ważniejszymi" sprawami zamachu w Nicei oraz nieudanego puczu w Turcji. A nie jest to dobrze - chociaz sprawa wydaje się nieaktualna, raport pokazuje nowe fakty. Wystarczy zdanie, którym się rozpoczyna:

"Będąc na terytorium Stanów Zjednoczonych, niektórzy zamachowcy z 11 września byli w kontakcie, a także otrzymywali wsparcie, od indywiduów prawdopodobnie powiązanych z rządem Arabii Saudyjskiej".

Dowodów znajdziemy tam wiele i każdemu polecam samodzielne zapoznanie się z "28 stronami". Blisko 15 z 19 zamachowców było obywatelami oskarżanego kraju, jeden z nich posiadał także numer telefonu do saudyjskiego ambasadora. Choć nic nie jest powiedziane wprost (wszak pewien rodzaj przyjaźni między USA oraz Arabią jest powszechnie znany), a eksperci wolą nazywać elementy raportu "poszlakami", niż "dowodami", coś jest na rzeczy.  Sam raport jest do przeczytania tutaj - http://intelligence.house.gov/sites/intelligence.house.gov/files/documents/declasspart4.pdf

Od zamachu minęło 15 lat, co nie znaczy, że sprawa się przedawnila. "28 stron" nadają całej sprawie nowe światło i na nowo skłoni do rozmyśleń na temat natury katastrofy. Jeśli znajdą się prawdziwi winni, nadal mogą zostać ukarani - choć nie zwroci to stabilności krajom napadniętym przez USA w celu "wymierzenia sprawiedliwości".

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: DoritosNachoCheese
Portret użytkownika DoritosNachoCheese

Komentarze

Portret użytkownika tubylec

I co? Rzeczywistość się

I co? Rzeczywistość się zmieniła bo pojawił się kolejny stek bzdur napisany przez k..wy z takiego czy innego wywiadu? Politycy i ich przydupasy - wszyscy jesteście k..wami a wasze dokumenty to zwyczajne śmieci.

Portret użytkownika magi74

" No dobrze chlopcy. Troche

" No dobrze chlopcy. Troche nasialismy ostatnio tymi atakami, czas na urozmaicenie bo jakos slabo reaguja. Walnijmy im na stol fakty z 11.09. Troche odpoczna, lykna czegos nowego a my pozniej zrobimy swoje. Prawda chlopcy? Nie ma sie czym stresowac. Ludzie sa glodni sensacji- dajmy im to bo robia sie coraz bardziej odporni. Ebola byla, swinska grypa byla, kilka zamachow, hm. Przejdzmy dalej. Nalezalo by obczyscic AS bo nie zdazymy..." 

Juz nie bede wymieniac reszty wydarzen bo kazdy je zna. 

Alez mydlenie oczu. I to tak specjalnie, w tlumie obecnych wydarzen zeby niby nie zwrocic uwagi. Tak dla smaku tworcow teorii spiskowych, zeby poczuli won kolejnego spisku. A tak apropos Nostradamusa. Co, jesli minione, obecne i przyszle wydarzenia opierane sa wlasnie na jego przepowiedniach...

Portret użytkownika 3plabc

Jeśli USA zrobi inwazje na A

Jeśli USA zrobi inwazje na A.S. Pakistan zfinguje bunt armii i użyje broni atomowej przeciwko wojską inwazyjnym... nie ja to przepowiedziałem, ale jeśli się spełni... to będzie znak, że Nostradamus miał rację, a Arteuza dobrze go zinterpretował.

Portret użytkownika Ractaros96

Ja ciągle wierzę w to (jest

Ja ciągle wierzę w to (jest to jedyna teoria spiskowa, w którą naprawdę wierzę), że rząd USA zniszczył wieże WTC, aby zapobiec wprowadzeniu ustawy NESARA. Podobno w obu wieżach znajdowały się serwery, które miały służyć do obsługi nowego systemu skarbowego Stanów Zjednoczonych. Natomiast po własnych przemyśleniach na temat tego, jak te wieże naprawdę powinny się zachować po uderzeniu tych samolotów doszedłem do następujących wniosków. Górna część wież znajdująca się powyżej dziur zrobionych przez samoloty rzeczywiście powinna się zawalić co najwyżej zachaczając po drodze o dolną część. Natomiast dolna część powinna pozostać na miejscu. To co się stało było jawnym, kontrolowanym wyburzeniem.

Tutaj znajduje się treść całej tej teorii na temat prób wprowadzenia ustawy NESARA oraz powiązanego z tym "zamachu" 11 września:

http://www.galacticchannelings.com/polski/nesara.html

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika scR.JKS

AIA for 9/11 truth chyba

AIA for 9/11 truth chyba każdy to widział. My swoje a oni swoje. Zapalono płomienie wojny już dawno na bliskim wschodzie. Obawiam sie ze chcą to samo zrobić w Polsce, bo przecież po co ten cały mossad tam ochoczo do nas ściąga? 

Portret użytkownika s-500 prometheus

Jeden z ekspertow sie

Jeden z ekspertow sie wypowiadal zaden budynek tego typu co WTC i blizniak : 

A : 1500*C przy wybuchu oparow paliwa lotniczego jest w stanie stopic stalowe belki ale tylko w miejscu wybuchu i nic pozatym.

B : Przy bocznych uderzeniach tak jak wlecialy te samoloty budynki mogly sie zawalic ale nie symetrycznie to raz.(z reszta konstrukcja ma to wytrzymac) a dwa ze 2 tygodnie przed calym zamieszaniem byly wykonane nawierty na kazdym z pieter gdzie wsadzono odpowiedni ladunek. 

Smutne ale prawdziwe sami to sobie zrobili azeby miec w tamtym momencie poziom: WYSOKI walki z terroryzmem..

Strony

Skomentuj