Odrzucono rezolucję, aby izraelskie obiekty jądrowe zostały skontrolowane

Kategorie: 

Źródło: www.freedigitalphotos.net
Izrael posiada arsenał broni nuklearnej, chemicznej i biologicznej, który nie jest pod jakąkolwiek kontrolą. Kraje arabskie nie od dziś domagają się, aby państwo żydowskie dołączyło do układu o nierozprzestrzenianiu broni nuklearnej i zezwoliło na skontrolowanie swoich obiektów jądrowych. Jednak za każdym razem rezolucje są odrzucane.

 

Niedawne głosowanie za tym, aby Izrael dołączył do układu, zakończyło się wynikiem 58 do 45. Wynik zadecydował, że państwo żydowskie nie będzie musiało zezwalać Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA) na skontrolowanie swoich obiektów jądrowych. Rezolucja została już po raz kolejny odrzucona.

 

Wniosek, aby Izrael dołączył do układu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej, został złożony przez delegację 18 państw arabskich, które zaznaczyły, że jego przyjęcie ma kluczowe znaczenie dla utworzenia na Bliskim Wschodzie strefy wolnej od broni nuklearnej.

 

W przeszłości dochodziło do podobnych sytuacji, kiedy państwa arabskie składały do MAEA wniosek, ale głosowanie spowodowało jego ostateczne odrzucenie. Przeciwko rezolucji opowiadają się między innymi Stany Zjednoczone. W 2010 roku stwierdzono, że dołączenie do układu zagrozi rozmowom pokojowym na Bliskim Wschodzie i "zniweczy wysiłki na rzecz utworzenia strefy wolnej od broni jądrowej".

 

 

Źródło: Times of Israel

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika sum

Dlaczego Polska wypłaci

Dlaczego Polska wypłaci zasiłki za Holocaust. Polska a nie Niemcy.Jak to możliwe? Polska - kraj który został jako pierwszy najechany przez Niemcy hitlerowskie i w którym to Niemcy dokonywali Holocaustu na Polakach, Żydach i przedstawicielach innych narodowości teraz ma wypłacać zasiłki dla ocalonych. Czyż tych zasiłków nie powinno wypłacać państwo-sprawca?
100euro miesięcznie z ZUSu dla ok.50 000 żydów daje nie małą kwotę.Dlaczego media nie nagłaśniają tego skandalu?.Dla naszych emerytów NIErząd przygotował ok 30zł.POdwyżki.

Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. STANISŁAW LEM

Portret użytkownika didier

Panowie  Za co te minusy

Panowie 
Za co te minusy ?
Durni jesteście i tyle..
Dobra żydzi syjoniści itd
Ale jakim prawem Niemcy, Francja itd moga posiadać kilkadzisiąt elektrowni atomowych, a jak My chcemy mieć JEDNĄ NOWĄ to wielka nagonka.
Dlaczego można truć się alkoholem, tytoniem, a marihuana juz nie ?
Dlaczego USA czy Rosja czy Francja, Indie, Pakistan,Chiny moga mieć broń jądrową a Inni nie mogą ?
Tak samo było po I wojnie światowej gdzie ustalono tonaż floty i potęgą morską były USA i UK a reszta niech pływa pontonami.

To jest prawo BUTA !!
Jak leżysz na ziemi i masz buta na twarzy to nie masz nic do gadania.

 

Nasza nadzieja
https://www.youtube.com/watch?v=Tuqbony9RiE
Na walkę z rzeczywistością
http

Portret użytkownika locutus79

Jesteś też wybranym

Jesteś też wybranym ,najlepszym tylko że ukrytym ,trollem czy kim ty kur..a jesteś.Psem ,gojem ,bydłem na posyłki.Napisałeś  "Naród Wybrany wypełnia swoją rolę i nie ma co się denerwować." Naród wybrany ,naród wybrany ,tym ścierwem gardzi nawet sama bestia JHWH.

Portret użytkownika Zenek :)

  " Będzie więcej mogił?   Na

 
"
Będzie więcej mogił?
 
Na terenie Donbasu działa misja OBWE, jej zadaniem jest zabezpieczyć dowody zbrodni ukraińskich i jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie "czy i na jaka skalę Ukraińcy handlowali ludzkimi organami?". Powstańcy poinformowali Moskwę o znalezionych szczątkach, zapewne Kreml nakazał zaproszenie misji międzynarodowych w celu dokonania autopsji ciał. Powstańcy zabezpieczyli miejsca "pochówku" lecz nie wyciągali zwłok, chodzi o to aby misja międzynarodowa zajęła się sprawą i wydała niepodważalną opinię. Gdyby to Powstańcy wyciągnęli ciała, naraziliby się na oskarżenia o spowodowanie tej zbrodni. Misja OBWE ma nieograniczony dostęp do odnalezionych szczątków, Powstańcy pomagają w logistyce oraz zapewniają bezpieczeństwo. Potwierdzono przewagę szczątków młodych kobiet, eksperci twierdzą, że organy wewnętrzne młodych kobiet są najdroższe na czarnym rynku ponieważ kobiety z reguły nie wykonują tak niebezpiecznych zwodów/czynności jak mężczyźni i ich organów do przeszczepów jest po prostu mniej. Czekamy na oficjalne raporty komisji międzynarodowych. Poniżej zdjęcie z miejsca zakopania zwłok, zdjęcie to jest oficjalnie potwierdzone przez OBWE.
"
(http://adnovum.neon24.pl/post/113208,wojna-domowa-na-ukrainie-26-09-2014r-20-dzien-rozejmu#comment_1027072)
 
A wszelkie kacapy, banderowcy i naziści z bliskowschodniego reżimu się pewnie cieszą iż mają tyle darmowych organów dla Rasy Panów. I że będa mogli swobodnie wojować z palestyńskimi czy syryjskimi podludźmi o Wielki eSSesmański  iSSrael. Tyle szmalu z gojów, tyle miłych yahwe fortun na cudzej krzywdzie powstanie.
 
Judaizm to nie religia, to zbrodnicza, nazistowska antyhumanitarna ideologia co widać po tych świeżych grobach pomordowanych mieszkanek Noworosji. Pomordowanych z etnicznej nienawiści za samo bycie Noworosjankami bo to naczelny rabin z odeskiego kahału, jako pierwszy, wezwał banderowską brać do świetowania purim i wymordowywania zbędnych im tam ruskich podludzi. I jak widać jego nawoływanie do holokaustu Noworosjan zostało przez wiernych skwapliwie wysłuchane. Rzezie w imię "modlitw". W imię "krzewienia" "praw yahwe". Bo można było zdjąć wreście "owczą" maskę ukazując prawdziwą semicką dusze.
 
Te mordy są w imię krzewienia judaizmu. Ideologii udających baranki nazistowskich  zwyrodnialców walczących tam z chrześcijaństwem reprezentowanym przez moskiewskie Prawosławie.
 
A ta krew jest też krwią na rękach popierających ich w tych zezwierzęconych okrucieństwach "katolików". Ręka rękę przecież myje. Kain Kaina zawsze rozgrzeszy. Bestia zawsze trzyma z inną Bestią. Bo przecież teraz miłościwie nam panuje "cywilizacja JUDAszy". Cywilizacja "zjednoczonej" w bałwochwalstwie i sodomii jewrogejropy.
 
 

Strony

Skomentuj