Odnaleziono szczątki poszukiwanego samolotu, ratownicy wydobyli 40 ciał z wody

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube
Ratownicy z Indonezji potwierdzili, że odnalezione obiekty na Morzu Jawajskim to szczątki zaginionego lotu QZ8501. Co więcej, odnaleziono również ciała pasażerów, które unosiły się na wodzie.

 

Poszukiwania zaginionego samolotu Airbus A320-200 trwały od niedzieli i wreszcie przyniosły jakiś efekt. Odnalezione obiekty znajdują się około 160 kilometrów od indonezyjskiego miasta Pangkalan Bun oraz w Cieśninie Karimata, pomiędzy wyspą Sumatra i Kalimantan. Jak się potem okazało, obiekty te to szczątki samolotu i ciała pasażerów. Ratownicy zdołali wydobyć ponad 40 ciał z wody. 

 

Obecnie wymienia się bardzo złe warunki pogodowe jako najbardziej prawdopodobną przyczynę katastrofy. Wcześniej mieszkańcy wyspy Belitung powiadomili, że słyszeli eksplozję w dniu zaginięcia samolotu. Airbus A320-200 wraz z pasażerami mógł uderzyć w wodę. Ratownicy poszukują obecnie kolejnych ciał oraz samej maszyny.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika daro

Witam. Znowu jest coś nie

Witam. Znowu jest coś nie tak. Tvn24 podje że jest błąd i znaleźli tylko 3 ciała a nie 40, interia że 3 osoby trzymały się za ręce tz ich szczątki a na filmie widać jedno ciało wszystko to śmierdzi na 100 mil. Pozdrawiam

Portret użytkownika Emil z Lunebergii

   W dzisiejszym świecie tego

   W dzisiejszym świecie tego wieku nic nie dzieje się przypadkowo i wszystko co się wydarzyło i wydarzy w przyszłości jest częścią precyzyjnie realizowanego planu przez grupę ludzi mającą aspirację do władania całą planetą i wszystkimi istotami na niej. Przypomina to i jest identyczne do pradawnej próby budowy Wieży Babel mającej sięgać nieba i zrównać rządzących do rangi bytu Boga. Również teraz dzieje się to samo, oraz w odpowiednim czasie zakończy się tym samym skutkiem. Niektórzy zastanawiają się dlaczego skoro istnieje taki super byt jak Bóg, dopuszcza on do tylu nieprawości, do zła, do wojen, do zabójstw, do wykorzystywania jednych przez drugich. Paradoksalnie odpowiedź jest najprostsza. Zarówno dobro jak i zło dzieją się dlatego, bo każdy człowiek posiada wolną wolę i ma możliwość dokonania wyboru. Od naszej decyzji i dokonanego wyboru zależy to, jakimi jesteśmy ludźmi, jakimi się staniemy, ile w nas jest człowieczeństwa, ile w nas jest uczuć. Ponadto w każdym momencie życia mamy możliwość zastanowić się nad sobą, dokonać refleksji i podsumowania naszych poczynań. Zawsze mamy szansę na wyciągnięcie wniosków, szansę na poprawę. Nikt nie zabroni nikomu stać się lepszym nawet w momencie gdy nasze sumienie gryzie nas z różnych przyczyn. Dlaczego należy się nad tym pochylić ? Dlatego bo wszystkie znaki na niebie i na ziemi oznaczają że nadejdą trudne czasy, podczas których o chwilę reklekcji i zadumy będzie już trudniej, trudniej na zmienę samego siebie, wielu pójdzie w zaparte i się nie poprawi, ale pewnego dnia, gdy ktoś zapyta dlaczego czyniłeś złe uczynki, nie będziesz mógł odpowiedzieć że dlatego byłeś zły, bo wszyscy inni też byli źli, węc ja też. Sam decyduj, nie rób tego co wszyscy. Natomiast wracając do meritum sprawy, sam dokonuj oceny tego co się dzieje na świecie i nie kieruj się filozofią mediów głównego ścieku, nie wymieniając ich z nazwy. Ponieważ przyszłość ludzi, krajów i planety została już zaplanowana przez pewne grupy ludzi, natomiast w odpowiednim momencie plany te zakończą się tak jak budowa Wieży Babel, czyli nijak. Wbrew pozorom wiele się dzieje, klocki domina czyli wydarzenia następują i zdarzą się w odpowiednich momentach, natomiast... czas się kończy. Tym optymistycznym akcentem życzę wszystkim udanego Sylwestra.

Portret użytkownika szaman

Pokazali jedno cialo w

Pokazali jedno cialo w dodatku wogole nie uszkodzone,nawet skaleczenia co  jest niemozliwe przy takim uderzeniu,znow  cos kombinuja skur..yny i proboja odciagnac  uwage ludzi jakims zaginionym samolocikiem ktorego sami zestrzelili.

Strony

Skomentuj