Odkrywamy tajemnice Dreamlinera?

Kategorie: 

http://www.sxc.hu/photo/1377008

Od wczoraj Polska cała żyje tematem zakupu nowych samolotów dla LOT - Dreamliner. Ja wiadomo jesteśmy pierwszym krajem w Europie, który zakupił takie samoloty. Brawo, Niemcy i cała reszta może na pozazdrościć. Tylko czy aby na pewno. 

 

Nie wiem ja wy, ale ja zauważam, że to nie jest tak do końca. Polska pracowała nad tym by dokonać zakupu tych samolotów dla linii lotniczych i unowocześnić je. Wszystko było by fajne i piękne, gdy by nie to, że niebawem dojdzie do prywatyzacji LOT. Co za tym idzie wedle tego wszystkiego ktoś przygotowuje sobie super nowoczesny sprzęt by go potem od Skarbu Państwa odkupić...bo na pewno przy prywatyzacji cena będzie całościowa za LOT, więc tym samym cenę za samoloty się gdzieś wciśnie, ale już nie takie i na pewno będziemy na tym do tyłu.

 

Napisałem będziemy z przyzwyczajenia, bo już dawno jesteśmy my. Elita Rządząca jest jedyną w tym kraju a my mamy tylko być by ich utrzymać i te wszystkie przekręty. Dlaczego nikt się nie zastanawia, po co przed prywatyzacją nam te samoloty? Zarzucają nas informacjami na temat tych maszyn i każą się nam chlubić tym, jacy jesteśmy wspaniali. Tak wspaniale daje się nami manipulować a te samoloty i tak będą własnością kogo? Każdy chyba może sam odpowiedzieć sobie na to pytanie. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Zahi
Portret użytkownika Zahi

Komentarze

Portret użytkownika hmmm

Jedno pytanko do autora tego

Jedno pytanko do autora tego artykułu: Dlaczego na zdjęciu jest Airbus A320 lini EasyJet, skoro mowa jest o Boeingu B787 LOT ? Ktoś tu chyba nie zbyt powaznie podchodzi do sprawy, a osoba która zaakceptowała ten artykuł potwierdza swoją zerową wiedzą na temat aktualnie poruszany. Przez taki szczegół, artykuł jak i portal traci zupełnie na wiarygodności.

Portret użytkownika snierzyn1

Akurat LOT potrzebował

Akurat LOT potrzebował samolotow, zbiegło się to z premierą Dreamlinera i tak wyszło. Zresztą teraz połowa linii lotniczych na świecie zamawia te samoloty.. Bo mają najlepszą jakosć do ceny...

Portret użytkownika Xardas

Wszystko było by fajne i

Wszystko było by fajne i piękne, gdy by nie to, że niebawem dojdzie do prywatyzacji LOT. Co za tym idzie wedle tego wszystkiego ktoś przygotowuje sobie super nowoczesny sprzęt by go potem od Skarbu Państwa odkupić...  - i właśnie oto w tym chodzi.

Strony

Skomentuj