Odkryto związek między ADHD a używaniem mediów cyfrowych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nastolatkowie, którzy spędzają dużo czasu używając mediów cyfrowych są bardziej skłonni do rozwijania objawów ADHD. Wcześniejsze badania wykazały, że uzależnienie od smartfonów może prowadzić do depresji wśród nastolatków, co potwierdza, że ekspozycja na media cyfrowe może mieć negatywny wpływ na zdrowie psychiczne.

 

Nowe badanie, opublikowane w czasopiśmie medycznym JAMA, ujawniło związek między rozwojem objawów nadpobudliwości psychoruchowej z korzystaniem z mediów cyfrowych. Objawy ADHD obejmują częste odczuwanie niepokoju, brak skupienia, impulsywność oraz nadpobudliwość.

Badanie, które łączyło zaburzenie z ekspozycją na media cyfrowe, objęło 2587 uczniów w 10 szkołach średnich w hrabstwie Los Angeles w Kalifornii. Kiedy badanie rozpoczęło się jesienią 2014 r., uczniowie mieli od 15 do 16 lat i nie wykazywali objawów ADHD. Dane uzupełniające zostały zebrane wiosną i jesienią 2015 i 2016 r.

 

Na początku badania oraz w wybranych momentach w trakcie jego trwania, uczniowie wypełniali formularz, który mierzył intensywność objawów ADHD. Uczniowie określali również, jak często korzystali z mediów cyfrowych, co obejmowało m. in. granie w gry, wysyłanie wiadomości tekstowych, czy korzystanie z mediów społecznościowych.

Wyniki badania wykazały, że średnio 9,5% uczniów, którzy używali mediów cyfrowych stosunkowo często, określiło u siebie objawy ADHD. Liczba ta wynosiła aż 10,5% dla osób, które używały mediów cyfrowych bardzo często. Dla porównania, tylko 4,6% uczniów, którzy twierdzili, że nie korzystają z mediów cyfrowych, miało objawy ADHD.

 

Podczas gdy badanie wykazało wiarygodny związek między objawami ADHD u nastolatków a wykorzystaniem mediów cyfrowych, rodzice nie powinni odcinać swoich dzieci od technologii. W badaniu nie ustalono, czy to media cyfrowe powodują rozwój ADHD, czy nastolatkowie, którzy rozwijają symptomy choroby są bardziej podatni na korzystanie z nowych mediów.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Takitam

Zacznijmy od tego że sam

Zacznijmy od tego że sam "twórca" ADHD stwierdził że to jego wymysł nie mający nic wspólnego z rzeczywistością - co i tak nie przeszkadza medykom nadal go diagnozować i co najgorsze "leczyć". Dzieciaki szpikowane są najróżniejszym "syfem' ryjącym ich mózgi. Generalnie objawy opisywane jako ADHD to nic innego jak narkotyczne uzależnienie od cukru - który jest jakby nie patrzeć uzależniającym narkotykiem. Nadmiar cukru u dziecka powoduje dużą nadpobudliwość, natomiast problem zaczyna wtedy kiedy ten cukier zaczyna w organizmie dziecka spadać. Wówczas dziecko zaczyna reagować jak "ćpun na głodzie": robi się agresywne i tak naprawdę nie wie czego chce - a tak naprawdę chce kolejnej dawki cukru. I bardzo szybko się uspokaja jak dostanie kolejnego batonika czy cukierka. Znana szczecińska psychiatra - Sw. p. dr. Bożena Figarska takie przypadki leczyła "od ręki" natychmiastowym odcięciem takiego dziecka od cukru. Przez parę dni dzieciak szalał i latał po ścianach, a rodzice razem z nim - ale po 4 - 5 dniach organizm się stabilizował, uzależnienie się cofało i dziecko wracało do pełnej normy. Czegoś takiego jak ADHD czy ADD po prostu nie ma, kolejna choroba wymyślona po to by trzeba ją było leczyć jedynie słusznymi wypocinami BigPharmy. Natomiast "ekspozycja na media cyfrowe" jak to określono w artykule na pewno nie wnosi nic pozytywnego do psychiki dziecka - ale nie wzmacnia tego czego nie ma. Wiadomo że gierki ociekające agresją kształtują psychikę dziecka na agresję i roszczenia. Nic dziwnego że potem przenosi się to na realne życie. "Takie będą Rzeczypospolite jakie jej młodzieży wychowanie", dzieci dziś wychowują gierki i internet a nie rodzice. No i mamy to co mamy...

Portret użytkownika Nicco

 Generalnie objawy opisywane

 Generalnie objawy opisywane jako ADHD to nic innego jak narkotyczne uzależnienie od cukru - który jest jakby nie patrzeć uzależniającym narkotykiem

No, ja nie słodzę od lat, a jednak mam nieraz takie napady euforii, niepoprawnego optymizmu i energii, że muszę biec, ćwiczyć, albo się napić dobrego trunku, by się wyładować, ew. zasnąć. Choć chęć wyładowania się na ćwiczeniach często prowadzi do odwrotnego skutku od zamierzonego i w efekcie jest ciężko mi się od ćwiczeń, czy od biegania oderwać (jak się zatrzymam, to mam wrażenie jakby mi miało serce wyskoczyć). Nie wszystko można tłumaczyć cukrem. To dużo bardziej złożony problem. Bardzo możliwe, że objawy mogą być podobne, ale przyczyny kompletnie różne.
Poza tym jak odróżnisz ADHD od (Hipo)Manii Jednobiegunowej?
Dodam, że za dzieciaka uwielbiałem cukierki, jednak nie tryskałem energią i byłem dość opanowaną osobą, co już przeczy postawionej przez ciebie tezie.

Portret użytkownika Takitam

Nicco, napisałeś: "No, ja nie

Nicco, napisałeś: "No, ja nie słodzę od lat, a jednak mam nieraz takie napady euforii, niepoprawnego optymizmu i energii, że muszę biec, ćwiczyć, albo się napić dobrego trunku, by się wyładować, ew. zasnąć". I tak powinno być, spalasz w ten sposób nadmiar cukru, piszesz że nie słodzisz - są cukry złożone i proste, jak zjesz ziemniaki czy pieczywo to też są cukry - to nic że nie słodkie w smaku, cukry to cukry. Skrobia czyli mąka ziemniaczana, laktoza czy dekstroza nie są słodkie w smaku.To co opisujesz to nie są objawy ADHD. My wszyscy jedliśmy w dzieciństwie słodycze, ale nie jedliśmy tego tyle co dzieci jedzą teraz. Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale ja i moi rówieśnicy w dzieciństwie w domu byliśmy raczej gośćmi. Po szkole robiło się lekcje a potem trudno nas było zawołać do domu - ruchu było tyle że sie te cukry spalało. Dzisiaj podwórka są puste, a milusińscy siedzą bez ruchu na komórkach i laptopach sięgając co chwilę po czipsy (też cukry). Trudno więc by spalali oni cukry tak jak my w dzieciństwie.

Portret użytkownika maniek II

...adhd - to wynalazek

...adhd - to wynalazek "aptekarzof" - jak sie nie da inaczej to pigula go!...

wywalcie te srajfony tiwi i inne badziewia do kosza - od razu poczujecie sie lepiej!!

cyt...

http://argonauta.pl/wp-content/uploads/2017/07/Mk-ultra-bluebird-PL.jpg

 

cyt,,,...

…znalazlem u Alexa Bedrowicza taki koment – zetknolem sie z tym juz znacznie wczesniej – czy bylo to rowniez za czasow Tolstoja – nalezaloby sie nad tym zastanowic…przytocze…

asyashianti
4 sierpnia 2018 at 21:30
Reply

Wklad na temat wyrafinowanych sposobow Mind Controle przy uzyciu bardzo zaawansowanej technologii. Rola Nzistow I prawdziwy powod II Wojny Swiatowej.

Watpliwosci o tym czy isnieje sztuczna Inteligencja sa juz przeszloscia. Cyborgi sa rzeczywistoscia. Fenomen ‘ sztuczna inteligencja ‘ jest tym co ludzkie spolecznstwo diametralnie zmieni doswiadczenie tym czym jest / co znaczy rzeczywistosc. Nasze cale spolecznstwo jest zdalnie kierowane poprzez dygitalne procesy, samoregulujace sie programy , samouczace sie sprzęt komputerowy (hardware).
Najwiekszym odkryciem ludzkosci bedzie odkrycie , (zdemaskowanie) , tego , ze naszym neurologiczny systm naszych cial mozna calkowicie zawladnac i mozna nim sterowac , gdzie osobiste jak i kolektywne wybory moga byc manipulowane poprzez zdalne na nie wplywanie gwalcac calkowicie kosmiczne prawo suwerennoci I samostanowienia.
I tak, najwiekszym odkryciem ludzkosci , bedzie tez to , ze to sie juz stalo podczas, gdy my wlasnie tej naszej rzeczywistosc doswiadczamy. Najwiekszym odkryciem ludzkosci bedzie, ze nie tylko w tej ale i w innych rzeczywistoscia ma to miejsce – Mind Control van de hele planet en mensen die erna leven.
I , tez to, ze w pewnym momencie Ludzkiej ewolucji bedzie mowa ; powroci swiadmosc Swej Pierwotnej Mocy Pierwotnego Czlowieka. Moc Sily Kreacji , Sily Kreowania versus technologiczna kontrola.
( Iwan Pavlov, odkryl, ze ludzkosc jest czesto sterowana przez tzw. zkondycjonowane refleksy.
Wazne wypowiedzi kontrolerow:
Sa nam potrzebne psycho – chirurgiczne programy , ktorymi nasze spoleczenstwo politycznie bedzie stwrowanye. Celem jest fizyczne zawladniecie ludzka swiadomoscia. Kazdego kto rozni sie i odbiega od zadanej normy mozna i trzeba chirurgicznie skorygowanc .Indywidu moze uwazac , ze najwazniejsza rzeczywistosc jego wlasna rzeczywistosc jest.Lecz to jest jedynie osobiste postrzeganie.Historia uczy inaczej.Ludzkosc nie ma prawa by jej wlasna swiadomosc rozwijac. Liberalne slogany sa w modzie. My musimy elktronicznieludzie mozgi / umysly kontrolowac..Przyjdzie dzien, ze bedzie wojsko , gdzie generalowie beda w stanie za uzyciem elektronicznego stymulansu kierowac, iwpywac na nich I zmuszac do zachowania, ktore kntrolerzy narzuca. Zawladnac nimi .
Jose Delgado , dyrektor w Instytucie Neuropsychiatrii w Yale Universitet Medycznej Szkoly , record nr. 26 z 24 luty 1974.
Informacje I wiedza jest nasza wazna ‘ obrona’ obok rowijania i zwiekszania naszej wewnetrznej Swiadomosci.

1994:: komisja badan pod kierownictwem Bila Clintona odkryla, ze Amerykanskie minsterstwo Defensji , CIA, Marynarka , The Apartment of Enery i inne sluzby miedzy 1944 do 1975 prowadzily okolo 400 roznego rodzaju biomedyczne experymenty na nic nie podejzewajacych / nieswiadomych tego obywatelach. Tysiace ludzi zostalo narazonych na radioaktywne promieniowanie, gazy wplwajace na uklad nerwowy czlowieka, LSD i biologiczna bron. Badaczami i wykonawcami byly renomowane instytuty badan, uniwersytety , szpitale i prywatne kliniki. Ci naukowcy jak i assystenci musieli podpisac przymusowy obowiazek milczenia , ( zachowania tejemnicy ) , i pomnozyli swoje zrobki pieniedzmi z kasy wojska i CIA.
‘ W latach 70 –siatych te badania zostaly oficjalnie wstrzymane.
Pytaniem jest czy rzeczywiscie to sie stalo a moze jedynie byla to oficjalana sciema.
Kim jest ta grupa, ktora dzila na wlasna reke nie bojac sie z oficjalnych rzadow ?
Odpowiedz dam hronologicznie :
Duzo technik prania mozgu wywodzi sie od naukowcow, ktorzy w 1945 roku w akcji “ Paperclip’ zostali z Niemiec i Japonii przewizieni do VS. Jest bardzo duzo ludzi, ktorzy mowia z wlasnego doswiadczenia , ze ten projekt wcale nie zostal zatrzymany . Wiel wizji o przyszlosci George Orwell sa calkowicie niezgodne z niektorymi rodzajami technologii.
Ultra tajna militarna sluzba spcjalna byla zaangazowana przy UFO -porwaniach stosujac biometryczny rodzaj wezienia .Finasowanie takich dzialanosci musial byc z Black Buggest finasowany.
To sa wciaz te same grupy i osoby ktore byly ziawazane z :
Uzyciem wpywow by zapobiec ujawnieniu prawdy o technikach I technologii kontrolii umyslu i hightech. uzyciu broni i robienia dalszych badan nad tym.
Co to moze znaczyc ?
Spisek ? Prawda ?
Prawda czy nieprawda a moze troszeczke w tym prawdy ?
Mozliwe konkluzje :
Wiele badan na ludziach bylo prowadzonych przez tajne jednostki wojskowe , ktore sa/byly w poszukiwaniu Aliën weefsel i implantow co potwierdza to, ze rzeczywiscie UFO- porwania mialy mijesce. ze służby realizujac project legitymizuja ten tajny program pod pretekstem bezpieczeństwa narodowego. Tez zostala im dana zupelna wolnosc / carte blanch w realizowaniu tego przedsieziecia bez zupenej kontroli organow wladzy. Liczby-
Jak przegladniemy oficjalne adresy czlonkow Amerykanskiego Stowarzyszenia Psychiatrow mozemy skonkludowac , ze od 1957 roku jest zanotowanych 7104 czlonkow , ktorych 1253 przybylo z Niemiec i Wschodniej Europy . Tysiace naukowcow z Europy zostalo przewizionych do bazy lotniczej Andrus w VS jak przekazal kolonel Fleczer o projekcie Paperclip i Blowback.
Serum Prawdy
Pierwsze wazne badania nad zarzadzaniem i zawladnieciem czyjas swiadomoscia mozgu ( mind control )byly przeprowadzone na poczatku 20-tego wieku przez Iwana Pawlova. On badal tzw. Odruchy warunkowe .
Przed druga wojna swiatowa odkryl Szwjacarski chemik dr. Albert Hofmaann LSD . On doswiadczal fantastycznych wizji ( obrazow ), ktore sie mu wydawaly bardzo realne i plastyczne.
W tym samym czasie prowadza rozni Niemieccy lekarze w obozach koncentracyjnych testy na wiezniach . To zostało to zaaranżowane przez Schutzstaffel (SS) i tajną policję państwową Geheime Staatspolizei (Gestapo).
Zlamac wolna wole czlowieka
Wiec celem tych badan bylo odkrycie w jaki sposob mozna zlamac wolna wole czlowieka – prawo do samostanowienia. Prawa czlowieka do samodzielnego myślenia i wdrażania go.
Heinrich Himmler dal osobiscie polecenie aby wiezniow w obozie koncentracyjny w Dachau przymusowo bez ich przyzwolenia testowac pod tym kierunkiem- lamanie wolnej woli. Wiezniowie poddani tym testom przezywali okrutny, nie do zniesienia bol i wyznalai swym oprawcom najbardziej skryte i intymne sekrety. Obozowi lekarze eksperymentowali z meskalina (Meskalina – organiczny związek chemiczny, alkaloid z szeregu fenyloetyloamin o właściwościach halucynogennych)., w kombinacji z hipnoza.Gazy, ktore byly uzywane mialy na celu by fale mozgowe zmienic , po czym mozna sie bylo wlamac do umyslu nekanej osoby.
Ale to nie wszystko : na drugim kontynecie Amerykanie rozpoczeli “Manhattan project “. Ten project byl odpowiedzialny za badania nad tzw. Atomowa bomba.
Z archiwalnych dokumento( FOIA- prawo )wynika, ze do udanych testow byly uzyte bardzo ‘ wrogie panstwu ’ osoby.W tym przypadku byli to komunistyczni zolnieze , ktorzy byli jako wezieni poza Atlanta , Memphis I New Orleans . W tym czasie istnial ‘wrogi czlowiek’, nieprzyjaciel ‘ terrorysta’ wetdy jeszcze nie istnial.
Dachau
Przy koncu !945 Amerykanie wkroczyli do obozu w Dachau . tam znaleziono 12000 wyczerpanych , chorych wezniow. Miedzy pozostalosciami znaleziono probowki i butelki z zakonserwowanymi czesciami tkanek, ktore prynalezaly do ludzi i insektow.
Wiele dokumentów zostało zniszczonych przed (zorganizowanym) końcem wojny i wielu przestępców / naukowców mogło uciec za granicą. Glowni zbrodniaze II W.S. s popełnili na niby „samobójstwo” i nie mogli już być wezwani do odpowiedzialności, jak Hitler, Himmler i Goebbels. Joseph Mengele został skazany przez trybunał w Norymberdze wraz z niewielką liczbą innych osób.
Projekt Paperclip
Dokumenty pokazują, że alianci korzystali z usług mniej znanych niemieckich naukowców, naukowców i techników, a opinia publiczna niczego nie podejrzewała.
Werner van Braun, naukowiec rakietowy, został już przeniesiony do Ameryki w celu przeprowadzenia projektow.
Wielu badaczy uczestniczących w eksperymentach zostało potajemnie przetransportowanych do USA przez Heidelberga. Ci „imigranci” zostali nazywalni Projekt peperclip.

Polnocne Chiny, Japonia
Japonia prowadziła biochemiczne eksperymenty na ludziach i zwierzętach w latach 1932 – 1945, tak jak Chiny, bez nadzoru ze strony rzadu.
W północnych Chinach, w Harbinie i innych miastach, powstały tak zwane „fabryki śmierci”, w których uczeni mogli przeprowadzić gruntowne testy.

W rzeczywistości trwała wojna ( Druga Woja Swiatowa) ‘ wywiadowcza ‘ ( poprzez przerozne testy nad ludzmi i zwierzetami gromadzono wiedze na temat ludzkiej swiadomosci by moc ja zlamac I nia manipulowac wedlug zachcianek kontrolerow. , dotycząca ludzkiej świadomości pod sztandarem tak zwanej II wojny światowej. Druga woja swiatowa byla wojna o ludzka Swiadomosc.

Obudzenie sie ze snu czy moze wlasnie zapadniecie w sen.

Sytuacje te pokazują, że ci, którzy przywieźli do Ameryki tak zwanych naukowców i techników pod osłoną bezpieczeństwa narodowego, nie byli dużo lepsi od swoich „imigrantów”.
Każdy, kto wierzy, że po zakończeniu II wojny światowej w wolnym świecie te eksperymenty i techniki na ludziach zostały zatrzymane, będą, podczas czytania tych informacji budzic sie ze swej naiwnej wiary w to, ze te eksperymenty zostaly wstrzymane. Lub bardziej doslownie beda sie zastanwiac czy rzeczywiscie nie spia.
Oto co mowi elita : Wojskowa elita polityczna
Istnieje globalna sieć potężnych instytucji, w tym instytucji w amerykańskim rządzie, które używają kontroli umysłu, aby wejść w bardzo niebezpieczne obszary, które ostatecznie nas uderzają.
Aby przetestować te techniki, były one i są stosowane do niczego niepodejrzewających obywateli na całym świecie, niezależnie od kultury, religii, statusu ekonomicznego i preferencji politycznych.
W 1947 r. Powstała Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA), której celem jest stworzenie zdalnie sterowanej armii, ponieważ bedzie można kontrolować ich zachowanie.
Te tajne projekty (kontrola umysłu i implanty biologiczne) były i są finansowane z Czarnych Budżetów, których Kongres USA nie nadzoruje.
Tu prezentujemy powiazania ze soba :
Od Chatter do MKUltra

Dokument z dnia 17 kwietnia 1947 r., Komisja Energii Atomowej: przesłania rzeczywistą działalność.
Nie jest pożądane publikowanie dokumentów opisujących eksperymenty na ludziach, ze względu na niekorzystną opinię publiczną lub moze to dac material I dowody do skarg prawnych. Dokumenty z takimi sprawami należy sklasyfikować jako tajne.
Dokumenty te nie stanowią informacji o zastosowaniu klinicznym lub terapeutycznym u ludzi, ponieważ może to sprzyjać uzdrawianiu ludzi. Innymi słowy: brak treści dla dobra człowieka.

Bleubird / Artichoke ( nazwy tajnych projektow)
Polecenie utworzenia agenta, który wykonuje zlecenia bez własnej wiedzy o tym.
Doskonalenie technik prania mózgu w różnych oficjalnych szpitalach i klinikach psychiatrycznych w Mount Sinai, Bostonie, Minnesocie, Detroit oraz w National Institute of Health.
W sierpniu 1951 roku został nazwany Artichoke i udalo sie agentom CIA by 2 rosyjskimi podwójnymi szpiegom przy pomocy LSD, Desoxyn i hipnozy, spowodowac całkowitą utratę pamięci. ( wszystko zostalo wymazane z ich pamieci)W tym samym czasie mowa, wrażliwość na ból i samostanowienie o osobie zostały czasowo wyłączone. Zmieniając fale mózgowe, ta sytuacja (program) zostala przechowywana w obwodzie pamięci mózgu.
W 1956 r. Przeprowadzono bardzo wyrafinowane techniki na niczego nie podejrzewających ludziach na uniwersytetach, przez wielu psychiatrów na zlecenie CIA, MK Delta & Labyrinth.

Dr. Cameron był dyrektorem Instytutu Pamięci Allana het Allan memorial Institute i założycielem Instytutu Psychiatrii na Uniwersytecie McGill. W 1953 został wybrany na przewodniczącego Światowego Stowarzyszenia Psychiatrycznego (World Psychiatric-Association )w USA.
W sekrecie robil on testy dla CIA, aby odkryc mozliwosc całkowitego wymazania pamięć u każdej osoby.
Produkcja niezbędnych substancji (w tym LSD) była świadczona przez tajne służby w Szwajcarii przez szwajcarską spółkę prawa szwajcarskiego.

W latach sześćdziesiątych tajne służby korzystały z różnych profesorów, którzy dostarczali swoim uczniom narkotyki i przeprowadzali różne testy. Dr. Timothy Leary przeprowadził testy w więzieniach, a później u różnych artystów. Ta grupa składała się z początku rzeźbiarzy, duchowych guru, mistyków, gwiazd medialnych i innych artystów. John Lennon był również na tej liście.

Cele MK-Delta i Labyrinth
Celem grup Labiryntu i MK-Delta było sprawdzenie, czy istnieją media, którzy mogliby popatrzec w przyszłość czy isnieja mozliwosci by doświadczenia poza ciałem ( podrozowania poza cialem ) moglyby być wykorzystane do superszpiegostwa ?
Drugim celem było sprawdzenie, czy istnieje możliwość neurologicznego ataku ( hacke ) w mózgu obserwatora podczas tego medialnego patrzenia I czy zaramem mozliwe jest by przekazac to wszystkie inne umysły na świecie mogłyby również otrzymać ta informacje i zapamietac to przyszłe wydarzenie .

Trzeci cel polegał na sprawdzeniu, czy istnieje możliwość sprawdzenia, czy w toku mediaschouw można dokonać neurologicznego hackowania w mózgu obserwatora, z którym wszystkie inne mózgi na świecie mogą doświadczyć tego przyszłego zdarzenia. (Neuro Remote Controlling). Restrukturyzacja neuronów w mózgu i kontrola świadomością.

Sztucznie generowane wiele osobowości poprzez hipnozę
Hipnoza to modyfikacja stanu fal mózgu.
Efekty tego:
Zwiększenie pamięci
Zmniejszenie wrażliwości na ból
Zwiększenie zdolności sportowych / fizycznych
Rosnąca zdolność uczenia się / zdolność do rejestrowania informacji.
19 lutego 1954 r. zostały zahipnotyzowane dwie sekretarki , celem bylo to aby jedna osoba mogła coś zrobić z drugą, bez możliwości późniejszego zapamiętania.

Zainstalowano obce wspomnienia w pamięci testowanych .. Testy zakończyły się bardzo pomyślnie, a polityczny elita wojskowy stała sie faktem.
Hipnotyczna kontrola wewnątrzmózgowa – elektroniczna rozpuszczalność pamięci. Hypnotic intracerebral Control- Electronic Dissolution of Memory

Metoda psycho-elektryczna, za pomocą której polecenia są przekazywane z odległości do czyjegoś mózgu i mozną nawet całkowicie zmienić zawartosc pamięci atakowanego mozgu czlowieka.

Komórki nerwowe / neurony nie przekazują sygnałów za pośrednictwem fal elektromagnetycznych, ale w postaci prądu elektrycznego.
Rezultaty są zakłócane przez EDOM, co zapobiega transferowi informacji.
Zakłócenia te mogą być łatwo spowodowane przez psychofizjologiczne skutki działania mikrofal, takich jak wifi, GPRS, umts itp.
Ponieważ strona kontaktowa (tj. Synapsy) są wzajemnie zaburzone, mózg nie może już przetwarzać informacji
Elektroniczna kontrola umysłu – kontrola myśli / kontrola neuro
Komórki nerwowe (neurony). Człowiek ma około 100 miliardów komórek Zenus.
Zdecydowanie największa jego część znajduje się w ośrodkowym układzie nerwowym (mózg i rdzeń kręgowy). Komórki nerwowe są procesorami informacji i sygnałów ciała. Specyficzną cechą komórek nerwowych jest to, że są drażliwe. Mogą odbierać i przesyłać sygnały bez utraty swej siły . W mózgu znajdują się obwody komórek nerwowych, które regulują wiele funkcji organizmu, a także są odpowiedzialne za nasze myślenie i odczuwanie.
Aksony są podstawowymi elementami przekazywania informacji w układzie nerwowym. Czasami mogą być dłuższe niż jeden metr. Akson ma typową średnicę około jednego mikrometra.
Oczyszczanie odpadów po uszkodzeniu neuronów lub śmierci komórkowej.
Buforowanie stężenia jonów potasu w przestrzeniach pozakomórkowych.
Niektóre usuwają nadajniki, które są uwalniane podczas transmisji synaptycznej.
Podczas rozwoju mózgu niektóre komórki glejowe wskazują drogę migracji komórek nerwowych i wskazują, w którym kierunku powinny rosnąć aksony.
Niektóre komórki glejowe pomagają utrzymać barierę krew-mózg.
Komórki glejowe dostarczają komórkom nerwowym składników odżywczych.
Obserwacje wywołują emocje, takie jak widzenie, słyszenie, odczuwanie, smakowanie itp.
Emocje są falami uderzeniowymi uczuć, które mają charakter elektryczny w mózgu.
Te fale uderzeniowe mogą powstać przez odbieranie rezonansów siły przez mózg „serce” lub mogą być odbierane tylko w mózgu .
Dopóki człowiek żyje neurologicznie swoją rzeczywistością, jest potencjalnie pod wpływem silnych sygnałów z mózgu.
Jak tylko człowiek zacznie słuchać wewnętrznego glosu plynacego ze swiadmosci serca wowczas mózgi zostanie prowadzony / kontrolowane przez sygnały płynące z serca
Krotko mowiac na emocje można wpływać nawet jeśli są one bardzo pozytywne.
Przesłuchanie Kongresu USA
W 1977 roku Kongres USA przeprowadził przesłuchania w sprawie nielegalnych eksperymentów narkotykowych CIA.
Senator Schweicker zapytał o lekarza MK-Ultra dr Gottlieba o tej technologii:
Jaki jest cel tych eksperymentów?
Odpowiedź:
Istnieje zainteresowanie możliwością narażania ludzi na działanie pola elektrycznego, a co tymtym samym ułatwia mozliwosc hipnotyzowania i kontrolowania ich umyslow. Testy pokazują, że pojemność pamięci zwierząt można w 100% usunąć.
Neurophone – wibracje i informacje
Dr. Patrick Flanagan wynalazł neurophone w wieku 15 lat. Jest to elektroniczny instrument, który przekazuje dźwięki lub wiadomości poprzez kontakt ze skórą do mózgu.
Skóra ma efekty piezoelektryczne, gdy wibruje lub jest dotykana.
Wrażenia są wchłaniane przez skórę i doprowadzane do mózgu. Neurofon w ten sposób dostarcza dźwięk znacznie ostrzejszy i czystszy niż popprzez wibracje dźwiękowe przez ucho.
Badani postrzegają tę obserwację tak, jakby pochodziły z samego mózgu, podczas gdy skóra jest biorcą. Poprzez fale skalarne wiadomości itp. Mogą być przekazywane z mózgu jako czysta mowa.
Dr. Flanagan ma patent na ten wynalazek, ale Agencja Wywiadu Zbrojnego (Defence Intelligence Agency )skonfiskowała go ze względu na uzycie go do swych tajnych celow zwizanych z Controla umyslow.
Telepatia syntetyczna – zdalna motoryczna kontrola .
W 1973 roku technologie te zostały udoskonalone i ludzie bioracy udzial w tym eksperymencie mogli słyszeć zdalnie, wysyłając sygnały elektryczne (zakodowane komunikaty) do siebie nawzajem.
Odkryto, że mózg jest bardzo silnym odbiornikiem wielu sygnałów, najbardziej wrażliwą częścią mózgu jest przód (labus frontalis) powodujący brzęczenie, świst, buczenie i pukanie.
Mikrofale emitowano za pomocą audiogramów. Audiogram to skomputeryzowana konwersja tekstu mówionego.

Telepatia syntetyczna
Służby wywiadu wojskowego używają syntetycznej telepatii do, na przykład, otrzymywania kontroli politycznej I jej utrzymania.
Jeśli uzycia dzialania tych fal jest długoterminowo polaczono z układem nerwowym wybranego czlowieka to sa otrzymywane dziwne wzorce zachowań, ktore sa podobne do tzw. opetania. ( oczywiscie ofiara jest opetywana poprzez wysylanie w jego kierunku tych fal.
Ta wyrafinowana broń może powodować bardzo dziwne reakcje mięśniowe, w tym mówienie i patrzenie. Możliwe jest, że ktoś dozna sztucznego ataku serca lub zostanie uduszony zdalnie .
Możliwe jest również, że ktoś płaci za przestępstwo, którego nie popełnił, a osoby postronnym , wstawić informacje ze ta sytucje widzialy, która nigdy nie miała miejsca („fałszywi świadkowie”).
Biologiczna broń przeciwko ludzkim zachowaniom Publikacja Doktryny Centrum Lotnictwa Kosmicznego Center of Aerospace Doctrine) w Alabamie.
Publikacja ta była między innymi chwalona przez republikańskiego Gingricha za to, że potrafi sterować ludzkimi zachowaniami I je kontrolowac . (Pres Kandydat na lata 2011-2012
Nielokalna kontrola umysłu
Na całym świecie jest wielu ludzi z nie-lokalną świadomością. Jest to doświadczenie, w którym zauważono, że „nagle” coś jest namacalne lub słyszalne, ukucia I wstrzyknięcie jest odczuwane w ciele.
Niewidzialne grupy działają na ciało, to fizyczne ciało, ale zdają się robić to z innej rzeczywistości, z której pracują i wpływają na tę rzeczywistość.
Doświadczenia, że coś jest wkładane do ucha są bardzo powszechne.
Zdalny monitoring neuronalny (Remote- Neural-Monitoring )- w kierunku globalnego cyberlinkingu.
Światowi naukowcy odkrywają, jak ludzki mózg może być podłączony do komputerów, baz danych i kamer wideo.
Cel: poprzez mysli za pośrednictwem komputera ……. komunikować się.
Australijscy naukowcy odnieśli sukces w 1998 r., Wprowadzając „przełączniki” oparte na wzorcach elektrycznych, dzięki którym mózgi zaczęły wykonywać polecenia. W Sydney zabawki samochodowe były napędzane przez producentów zabawek.
Zdalny monitoring neuronalny (Remote- Neural-Monitoring )- w drodze do globalnego cyberlinkingu.
aukowcy z Uniwersytetu w Osace w Japonii przeanalizowali sygnały EEG generowane przez określone słowa.
Wymawiając słowa występuje częstotliwość.
Oznacza to, że sygnały generowane przez myśli ;To, czy słowa, zdania, afirmacje są zapisywane I są przekazywane dalej.
Myśli to pola
Uczucia to pola
Słowa to pola
Obrazy to pola.
NSA – National Security Agency
Pełna kontrola nad mediami komunikacyjnymi
Możliwość przełamaniai wdarcia sie do bezprzewodowych fal elektromagnetycznych w systemach komputerowych.

NSA zbudowała elektroniczną sieć monitorującą, która monitoruje całe spektrum elektromagnetyczne. Wszystko. Tak więc od sprzętu do ludzi, a także mózgu.
Ta sieć działa w atmosferze , ktora jest mnitorowana przez różne systemy satelitarne. Na przykład „audiogramy” można wstawiać do pól ludzkich.
Technologia ta może odczytywać i modyfikować wszystkie pola, zarówno w dziedzinie komputerów, jak i mózgów ludzi.
Pole bioelektryczne jest odczytywane i monitorowane.
Można powiedzieć: odczytywanie informacji z pola energetycznego z informacji o ludzkiego hologramu.
Blue Light Technology

chips z polami komunikacyjnymi
Ta technologia jest promieniowaniem hiper-wymiarowym, które może zostać wprowadzone do naszego pola elektrycznego przez sprzęt wykorzystujący tę technologię. To sprawia, że kontakt między ludźmi na tej ziemi (neurologiczny) i technologią tajnych elitarnych jednostek elitarnych, które są niewidoczne. W rzeczywistości są one jedynie wirtualnie obecne, poprzez sygnały elektroniczne w atmosferze i są przekształcane przez mózg.
Hacki- CIA hack bezwstydnie i nagminnie ta metoda laptopay, smartfony, smarttelewizory itp.
Ten arsenal narzędzi hakerskich hakujących w tajnych sluzb CIA na laptopy, telefony, a nawet smart telewizory, Wikileaks został opublikowany na stronie internetowej Wikileaks przez demaskatorow.( pracownikow, ktorzy nie chca wiecej milczec o tych zbrodniach CIA )
To są wewnętrzne dokumenty CIA, donosi Wikileaks, ale to jeszcze nie zostało potwierdzone. Rzecznik CIA nie chce wypowiadać sie na temat wycieklych informacji odrzucajac zaproszenie New York Times do wywiadu.

Informacje te sa przekazane przez Holendra Martijn van Staveren podczas jego wykladu

rozszerzenie...

 

https://treborok.wordpress.com/pseudo-patriotyzm-i-chrzescijanstwo-zabronione-wypowiedzi-lwa-tolstoja/?preview=true

 

Portret użytkownika Satowiec

Nie było, ale fakty są takie

Nie było, ale fakty są takie że w obecnych czasach coraz wiecej ludzi choruje na choroby pyschiczne. Według mnie kiedyś życie było bardziej skurwiłe i każdy zdawał sobie o tym sprawę. Dlatego nikt się tym nie przejmował, bo wiedział, że siła to podstwa, a tera zstawiamy na dialog. Co nie każdemu wychodzi jak czlowiekowi zamieszkującemu w 21 wieku.

Portret użytkownika serion

ADHD to wymysł mający na celu

ADHD to wymysł mający na celu masowe szprycowanie medykamentami młodych ludzi. Podczas kontaktów z dziećmi które były podejrzewane o tą jednostkę chorobową zauważyłem natomiast pewną prawidłowośc. Fakt nie dość że siedzenie w zasięgo WiFi (telefon, komputer - od PIĄTEGO oku życia) Przede wszystkim jednak rodzice lamusy którzy pozwalają dzieciakowi na wszystko a jedyne co potrafią zrobić w ramach kary to dać reprymendę. Niestety jesli dzieciak nie rozumie to trzeba zabrać mu czasowo przyjemności. Jesli to nie pomaga pasem przeciągnąć po pupie nie zaszkodzi. Oczywiście w ostateczności. Przemoc to zawsze ostateczność.

 

BTW Kiedy wreszcie zmienicie kapcza na takie dzięki którem cholerne SI nie będzzie się na nas uczyć?

Strony

Skomentuj