Ocenzurowano serial "Little Britain". Rasowa cenzura kultury stała się faktem

Kategorie: 

Źródło: BBC na YouTube.com

Nowocześni komuniści otwierają nowy front swojej rewolucji rasowej. Tym razem chodzi o oddziaływanie kulturowe. Pomniki kolejnych bogu ducha winnych bohaterów historycznych są dewastowane a nawet obalane, co spotkało pomnik Krzysztofa Kolumba. Do tego skrajna lewica zaczęła się brać za rasową cenzurę, której ofiarą padają rozmaite dzieła kultury. 

Serwis streamingowy HBO Max wycofał dystrybucję w Stanach Zjednoczonych takich klasyków kina światowego jak "Przeminęło z wiatrem". Legendarny film Victora Fleminga został usunięte z platformy HBO ze względu na "rasistowskie treści". Poinformowano, że film powróci za jakiś czas z dołączoną dyskusją dotyczącą historycznego kontekstu oraz z obowiązkowym potępieniem "rasistowskiego przedstawienia postaci".

Zdaniem skrajnej lewicy dzieło "Przeminęło z wiatrem" utrwala rasistowskie stereotypy i gloryfikuje amerykańskie Południe sprzed wojny secesyjnej. Efekt blokady jest taki, że na platformie Amazon film "Przeminęło z wiatrem" stał się bestsellerem sprzedaży na DVD. Trudno było o lepszą reklamę niż lewacka cenzura.

Podobny los spotkał kultowe brytyjskie seriale komediowe "Mała Brytania" i "Fly with me". Obie produkcje zostały naznaczone jako rasistowskie i wiodące serwisy streamingowe w USA i Wielkiej Brytanii postanowiły usunąc z oferty produkcję stanowiącą kwintesencję brytyjskiego humoru. Dodajmy, że serial "Little Britain" jedzie satyrą równo po wszystkich grupach społecznych w Wielkiej Brytanii, Kolejne odcinki składają się ze skeczy, w których autorzy wyśmiewają różne stereotypy.

Lewacka polityczna poprawność w świecie zachodnim nasila się. Wygląda na to, że po kolei będą cenzurowane nie tylko nowe, ale i stare produkcje, które są niezgodne z aktualnym szalonym pojmowaniem rzeczywistości prezentowanhych przez niektórych.

.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zefel Retinger

Ciekawe kiedy podobny los jak

Ciekawe kiedy podobny los jak te pominki spotka nastawiane wszędzie krzyże. Już nie mówię o tych z przybitym do nich człowiekiem. Żeby takie rzeczy jeszcze istniały w przestrzeni publicznej w obecnych czasach to szok. 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika jaaa

drodzy prawacy, co ma lewica

drodzy prawacy, co ma lewica do rasizmu czy antyrasizmu? czy to nie lewica głosi hasła równości i braterstwa? czy to nie kościół i kapitaliści najwięcej skorzystali z niewolnictwa? ale oczywiście, plujcie na lewych, samemu się ośmieszając

Portret użytkownika euklides

Włąśnie w tym rzecz, że

Włąśnie w tym rzecz, że lewica głosi... Głosi jedno, a co innego robi. Głosząc hasła braku wyzysku, wyeksploatowała na śmierć miliony ludzi w ZSRR. Głosząc hasła braterstwa wznieca terror i wojny. A teraz głosząc hasła antyrasistowskie każe klękać białym przed czarnymi. Kto tu się ośmiesza?

Portret użytkownika inzynier magister

Zbliżają się straszne czasy

Zbliżają się straszne czasy dla normalnych ludzi jeśli się nie obronimy przed okultystami NWO, a jak wiecie jedyną obroną przed nimi jest Jezus Chrystus i Duch Święty więc należy zwiększyć w Polsce promowanie Zbawiciela oraz Jego Matki Maryi Dziewicy w ramach modlitwy różńcowej o marsze różańcowe !

Były premier Wielkiej Brytanii wyraził potrzebę wprowadzenia wirtualnych dowodów tożsamości, zawierających informacje o stanie zdrowia. Tylko tak, jego zdaniem, będzie możliwe przywrócenie takiego poziomu transportu jak sprzed pandemii.– Możemy stworzyć wirtualny dowód tożsamości, który jest znacznie silniej chroniony, dzięki czemu można będzie sobie poradzić z wieloma kwestiami dotyczącymi prywatności i inwigilacji, o które obawia się wiele ludzi – powiedział Blair podczas wywiadu dla brytyjskiego „The Independent”.– Jest to naturalna ewolucja sposobu w jaki używamy technologii w życiu codziennym. Kryzys związany z COVID-19 to dodatkowy powód aby to zrobić. Mogę się mylić, ale kiedy patrzę ma sposób w jaki otwierane są niektóre branże, jak przywracany jest transport międzynarodowy, to myślę, że jeżeli nie będzie się dało skutecznie zbadać czy osoba jest zakażona, czy przeszła chorobę, czy może nie miała jeszcze kontaktu z osobami zakażonymi, to niemożliwy będzie powrót do normalności np. w takich sektorach jak transport – zaznaczył.– Nie wznowisz transportu międzynarodowego, jeżeli nie będziesz miał narzędzia do przetestowania, zdiagnozowania czy sprawdzenia historii chorób danej osoby – podkreślił.Tony Blair sprawował funkcję premiera Wielkiej Brytanii w latach 1997-2007. Był najdłużej w historii piastującym to stanowisko członkiem Partii Pracy. Przeszedł na katolicyzm po ustąpieniu ze stanowiska premiera 21 grudnia 2007. Katoliczką jest żona Blaira, Cherie. Również czworo ich dzieci przyjęło chrzest w Kościele katolickim.  Dzisiaj stoi na czele Instytutu Tony’ego Blaira na rzecz Globalnej Zmiany.Jako premier podpisał Akt o Równości zabraniający jakiejkolwiek dyskryminacji ze względu na orientację seksualną. Podobny zakaz został również zawarty w kodeksie pracy w 2003 roku. W 2005 roku w Wielkiej Brytanii zalegalizowano związki parnterskie osób tej samej płci. Dają one większość praw z tych, jakie mają tradycyjne małzeństwa. W okresie 2002 - 2005 Wielka Brytania umożliwiła parom tej samej płci nieograniczone prawo do adopcji dzieci. Prawo to obowiązuje tylko w Anglii i Walii, Szkocji i Irlandii Północnej."

Lucyferiańskie elity budują "Wielki Babilon" !!!

Szatańska TRANSFORMACJA w Watykanie i w Polsce, walec duchowej rewolucji NWO sie toczy

https://www.youtube.com/watch?v=p7xp8hnsDO4

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj