Obywatele USA spytani co sądzą o "polskich obozach zagłady"

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Zapewne każdy na tej stronie zetknął się w informacją dotyczącą manipulacji medialnej ze strony nie tylko niemieckich mediów, ale i z tak wysoko postawionych postaci jak prezydent Barack Obama, czy szef FBI James Comey.

Osoba szukająca głębiej natknęła się z pewnością z informacjami dotyczącymi tzw. Agencji 114, która miała na celu wybielenie Niemców za zbrodnie wojenne i zrzucenie winy na Polaków, a sami SS-mani mieli zamiast kary dostać nowe posady.
Tutaj cyt. pochodzący z Wikipedii:

Operacja wybielania niemieckiej odpowiedzialności za II wojnę światową

W 1956 Alfred Benzinger zaproponował skoordynowaną akcję, mającą na celu propagowanie terminu „polskie obozy koncentracyjne

Odrobina fałszu w historii po latach może łatwo przyczynić się do wybielenia historycznej odpowiedzialności Niemiec za zagładę – przekonywał Benzinger.

Agencja opracowała koncepcję, aby posłużyć się semantyczną manipulacją i wprowadzić do obiegu medialnego termin „polskie obozy zagłady”. Zarzuty o manipulację odpierano tłumaczeniem, że taki właśnie termin jest skrótem odnoszącym się do hitlerowskich obozów zagłady w Polsce. Miałoby to sugerować, przeciwnie do stanu faktycznego, że Polacy, a nie Niemcy byli odpowiedzialni za masowe ludobójstwo w czasie II wojny światowej.

Nie były jednak to jedyne przypadki i zapewne nie jeden z was słyszał również o wycieczkach z Izraela do Polski, gdzie żydzi maniupulują swoim społeczeństwem, nakręcając swoich obywateli przeciwko Polsce i Polakom. Tutaj polecam obejrzeć m.in ten film:

ZNIESŁAWIENIE, CZYLI PRAWDA O TZW. ANTYSEMITYZMIE

W celu sprawdzenia skutków owej manipulacji słownej, przyszli z pomocą youtuberzy, którzy z początku zadajć proste pytania typu „jaki jest twój ulubiony fast food” przeszli z czasem do tego co obywatele USA sądzą o tzw. „polskich obozach zakłady/polish death camps”. Zachęcam do obejrzenia filmu.

"Polskie" OBOZY ŚMIERCI - "Polish" Death Camps

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Mamy (my Polacy) syndrom

Mamy (my Polacy) syndrom ofiary i dajemy się opluwać zewsząd, chociaż to my pierwsi przeciwstawiliśmy się Niemcom w II wojnie światowej, to my broniliśmy naszych obywateli narodowości żydowskiej pomimo grożącej nam kary śmierci. Wśród nas żyją opluwacze tacy jak "Michnik" czy "Lis" a często wielu z nas im przyklaskuje. Tak być nie powinno i jasno to trzeba mówić.

Portret użytkownika Nicco

A po wszystkim, po

A po wszystkim, po zmarnowaniu życia obywateli (w tym dzieci) za kraj, po 45' dostaliśmy w nagrodę rząd, który daje ruchać nasz kraj w dupsko. Rząd który wspiera wrogów ojczyzny. Wrogów którzy okupują nasz kraj, zadłużają go i oczerniają na arenie międzynarodowej, a obywateli rozbrajają i okradają ciężko pracujących.
Gdyby ode mnie to zależało, gdybym był u władzy to zrobiłbym wszystko, by uzbroić Polskę w jak największą ilość głowic nuklearnych (albo w bombę biologiczną zdolną unicestwić wyłącznie ludzi) i gdyby komuś do łba strzeliło wywołać, czy wciągnąć nasz kraj w kolejną wojnę światową, to ostrzegł bym wszystkich, że jak tylko spróbują rozkręcić jakąś wojenkę na skalę światową, to roz***ym całą populację ludzkości w pi**u, bez wyjątku. Nie byłoby przegranych, ani wygranych i cała ta odwieczna telenowela by się skończyła. Jedyny sposób by świat się ogarnął, a jakby nie zadziałało, to trudno. Przynajmniej te aroganckie chamy w garniakach więcej nie urządzałyby na świecie niewoli. Niestety to tylko moje osobiste marzenie pomimo pozytywnych wyników w powyższym wideo, ale mam zły dzień, po pewnej wiadomości dot. UE i Polaków.

Portret użytkownika Nicco

Ani my ani wy ani NIKT !!!

Ani my ani wy ani NIKT !!!

Może i bym to jeszcze kupił, gdyby nasz rząd był polski, a nie dawał (_!_) na prawo i lewo. Ten rząd sp***i podczas konfliktu zbrojnego jak ostatni i powróci jak ostatni jeśli przetrwamy, by dalej zniewalać. 

Portret użytkownika DocEnt

A jakie jest ich pochodzenie.

A jakie jest ich pochodzenie. Miks z całego świata bez żadnej tradycji ani kultury. Jedyna tradycja jaką posiadają to posiadanie giwery. Państwo powstałw na gwałcie,grabierzy i mordzie rdzennej ludności. Od samych początków tłukli się między sobą. Potem zaczeli swe największe wartości eksportować - szerzyć wojny gdzie tylko się pojawią. Ot cała tradycja. Wyprani i zahipnotyzowani na skraju upadku cywilizacyjnego. 

Skomentuj