Obywatel USA z bronią zapobiegł masowej strzelaninie

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Mieszkaniec Fort Smith w stanie Arkansas chciał doprowadzić do masowej strzelaniny. Mężczyzna został powstrzymany przez uzbrojonego sąsiada. Amerykańskie media praktycznie ignorują to wydarzenie, gdyż nie wpisuje się ono w narrację przeciwników dostępu do broni palnej.

 

Z relacji tych nielicznych mediów wiadomo, że 15 maja 26-letni Zachary Arnold z nieznanych powodów zastrzelił 87-letnią kobietę. Młody mężczyzna uzbrojony w karabin samopowtarzalny strzelał również do okolicznych mieszkań.

 

Według świadków Zachary Arnold wołał swoich sąsiadów i zachęcał ich, aby wyszli przed budynek, w którym mieszkali. Ostatecznie udało mu się zwabić dwie starsze osoby. Jedna z nich zdołała wycofać się do mieszkania, a 87-letnia kobieta została zastrzelona.

Oczywiście szaleńca z bronią mogła powstrzymać jedynie druga osoba z bronią i tym razem nie była to policja. Zanim Zachary Arnold doprowadził do masowej strzelaniny, jego sąsiad złapał za karabin myśliwski i zastrzelił 26-latka.

 

Amerykańskie media bardzo niechętnie wspominają o takich wydarzeniach. Łatwy dostęp do broni palnej doprowadził do polaryzacji społeczeństwa i mediów w tej kwestii. Media bardzo szeroko rozpisują się o strzelaninach, w których ginie mnóstwo ludzi, ale niemal całkowicie pomijają sytuacje, w których rozsądni i opanowani obywatele, właśnie dzięki broni palnej, potrafią zapobiec kolejnym ofiarom.

 

Wygląda na to, że liczba przeciwników powszechnego dostępu do broni palnej jest większa, niż zwolenników. W ostatnim czasie prezydent Joe Biden zapowiadał, że podejmie kroki, które ograniczą dostęp do broni.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika prorocznia

Czytałem kiedyś ciekawe

Czytałem kiedyś ciekawe opracowanie. WSZYSCY! Podkreślam WSZYSCY   , którzy dopuscili się w USA strzelania do tłumów,o których słyszelismy w mediach,  mieli na swoim koncie długie leczenie psychotropami. Taki tam przypadek...

Portret użytkownika Quark

Jakby i kierowcy ciężarówek

Jakby i kierowcy ciężarówek we Francji mieli swoją broń to i bambusy by nie wyrządzały szkód , niszcząc , podpalając itd. Zawsze powtarzam , że jeśli kogoś nie da się zresocjalizować to należy dziada odstrzelić - wszyscy odetchną ! A dostęp do broni (współczesnej) w Polsce powinien być powszechny i równie łatwy jak w USA  (polak wcale nie jest głupszy od statystycznego "jankesa") , bandyci i tak ją zdobędą a uczciwy obywatel powinien mieć się czym obronić w razie czego. Ja osobiście nie czuję żadnego zagrożenia (na razie) ale zawsze lepiej mieć broń i nie musieć jej używać niż nie mieć wtedy gdy jest potrzebna ! 

Portret użytkownika Quark

Teraz ludzie jeszcze się boją

Teraz ludzie jeszcze się boją ustrzelić gnoja bo prawo broni bandytów (!) - "naruszenie nietykalności cielesnej , przekroczenie obrony koniecznej " i takie tam ... A we wojsku na szkoleniu wartowniczym oficer mówił : "strzelaj żeby zabić - po co się masz później tłumaczyć , martwy nic już nie powie !" - i tego trzeba się trzymać !

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Zaimponowałeś mi Wiertara,

Zaimponowałeś mi Wiertara, nie ruszam tego tematu bo ludzie dostają bzika tak samo jak poruszysz temat Kształtu Ziemi. O ile się nie mylę to ty też jesteś wyznawcą globusa? Wgryź się w temat FE ale unikaj FE Society bo to psyop, dopiero wtedy będziesz gotowy na wszystkie spiski.

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika MlotoWiertara

Szkarlatny plaskoziemcy to

Szkarlatny plaskoziemcy to stracency poniewaz jesli im mozna bylo wmowic ,ze Ziemia jest plaska to oznacza ,ze lykna juz wszystko.

Tak to jakos dziala psychologicznie , im wiecej ktos ma watpliwosci tym latwiej mu zlamac psychike. poniewaz nie ma stalego oporu , tylko zmienny lub zanikajacy w wyniku przesuwania przez wahanie sie kolejnych granic,

Nie przejmuj sie slabi odpadna... NWO nie chce slabych bo z nich nie bedzie pozytku , im chodzi o klase srednia tj takich co chca byc wolni a jednoczesnie sa silni...

 

Portret użytkownika MlotoWiertara

Od strony NWO dla nich 11 to

Od strony NWO dla nich 11 to masoneria. w Gematrix wpisz imie i nazwisko i sprawdz z innymi haslami jesli wyszlo 11.

Wtedy moze , okaze sie ,ze jakies hasla beda pasowac nie tylko do tego czym sie interesujesz czy osobowosci ale jakas droga na przyszlosc..

Strony

Skomentuj