Oburzenie we Francji - Minister Edukacji wprowadzi język arabski w szkołach podstawowych

Kategorie: 

Źródło: Public domain

Francja, najbardziej zislamizowany kraj w Europie, wkrótce będzie nauczać języka arabskiego dzieci od szóstego roku życia. Krzewienie patriotyzmu oraz nauka o francuskiej kulturze, obyczajach i historii jest najwyraźniej zakazana aby nie drażnić tamtejszych mniejszości. Nastała więc kuriozalna sytuacja w której to Europejczycy mają integrować się z obcymi kulturowo muzułmanami, a nie na odwrót.

 

 

Minister Edukacji marokańskiego pochodzenia Najat Vallaud Belkacem zapowiedziała plan który wywołał wielkie oburzenie. Język arabski znajdzie się na liście nauczanych dodatkowych języków ale zgodnie z jej słowami, będzie dostępny tylko dla zainteresowanych rodziców jeśli pozwolą na to zasoby ludzkie. Oczywiste jest jednak to, że działania francuskiej minister wręcz zachęcą kolejnych muzułmanów do osiedlania się we Francji.

 

Krytycy wskazują że wprowadzenie nauki języka arabskiego może mieć zgubne efekty i porównano ją z islamską indoktrynacją która zagraża jedności narodowej. Najat Vallaud Belkacem stwierdziła jedynie iż arabski jest oficjalnym językiem 26 państw Afryki i Bliskiego Wschodu a jego nauka sama w sobie nie jest zagrożeniem.

 

Rozdawanie tzw. uchodźcom pieniędzy i mieszkań, wyrażanie zgody na budowę meczetów i nauczanie arabskiego dodatkowo przyspiesza islamizację. Francuski rząd dba o przyjezdnych do tego stopnia, że wkrótce sytuacja może się odwrócić. Wtedy to biali ludzie staną się mniejszością i zaczną dosłownie uciekać do Europy Wschodniej, gdzie uchodźcy nie są przyjmowani a zagrożenie islamskim terroryzmem pozostaje na bardzo niskim poziomie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika toamsz26

zapewne maja na celu w

zapewne maja na celu w pakiecie naukę czytania koranu na lekcjach tzw religii,modę ,obyczaje itp ...teraz biedą mówić ze dobry francuz musi się pięć razy na dzień modlić na dywanie żeby trafił do raju LOL ...ps;mózg można prac na rożne sposoby .. warunek to osoba podatna z założonym sim lockiem szyszynki.(magia i rytuały) dlatego wgrywanie tzw. wiary JAKIEJKOLWIEK odbywa się od najmłodszych lat bo wtedy jest najłatwiej .

Portret użytkownika Spamerus

Brawo!

Brawo!
Opisałeś działanie praktycznie większości światowych religii i sekt - także tych chrześcijańskich.
Przy okzaji - myslisz się, osoba nie musi być podatna - psychologia to podstawa. Z tym możesz zawojować świat.

Portret użytkownika Medium

Choć z lekkością uczyłam się

Choć z lekkością uczyłam się w szkole języków obcych, to jednak uważam, że czas dla ich nauki winien następować po dobrym opanowaniu własnego języka. Dlaczego? Ponieważ to język kształtuje w dużej mierze to, co zwiemy narodowym charakterem. 
 

Portret użytkownika Issori

Bóg nie jest miłościwy, żąda

Bóg nie jest miłościwy, żąda ofiar, dowodów wiary i poświeceń. Nikt nAs nie zbawi poza nami samymi.Ucywilizowali nas opłatkiem jaka ofiara.... Kiedy to od tysięcy lat nie Bóg składa ofiarę tylko ludzie nosili Bogu .... Dla mnie wiara do dziękowanie, a nie ciagle skomlenie o łaskę

 

Portret użytkownika Taki

Halo Polacy. to smutne ze

Halo Polacy. to smutne ze tyle lat bylismy tak traktowani przez takich Komorowskich i Walesow to byli tylko Trole i folksdojcze ,kierowani przez Berlin ,Moskwe iWaszyngton.Ale to sie TERAZ skonczy i albo uciekna TE GNOJE albo Wszyscy jak jeden zachoruje na chorobe LEPPERA.
juz niedlugo obudzi sie Tylu Polakow ze Pogonimy ta Bande ze wszystkimi Partiamii i Zwiazkami.Jeszcze ci KODowcy POlizowcy,Nowoczesne a widac ze i PISOWCY to ta SAMA zaraza ktora trzeba wyplewic .Jezeli ktos mysli ze Tusk moze zostac prezydentem jak wroci z Brukseli to sie MYLI ,POJDZIE siedziec jak i reszta ZYDOSTWA w Naszym KRAJU ,TAK nAM DOPOMORZ BOG.

Portret użytkownika eva11

czy  ktos z Was sprawdzil w

czy  ktos z Was sprawdzil w ilu krajach na swiecie obowiazuje angielski i francuski?

w Afryce to chyba kazdy czarny ma jako jezyk narodowy francuski!

ale co tam to tylko takie malutkie szczegoliki, ich nawet nie trzeba zauwazac

ale wtedy trupy czarnych czerwonych brazowych nie budzily u europejczykow specjalnych emocji,

ale wiecie co jest najciekawsze i zarazem naglupsze ,ze to nie jest zemsta a kontynuacja tylko ,ze ludziska tego nie widza

ale 50 lat rozrywki z tematem przednim- zly arab robi swoje, swoja droga bylo wiele takich tematow-

zly chrzesciajanin

zly zyd

zla czarownica

zly zoltek

a sorki zly rusek jest zawsze i jako dodatek nigdy nie schodzi z frontowej lini...

Strony

Skomentuj