Obraz huraganu Matthew uformował się w czaszkę

Kategorie: 

Źródło: Internet

Huragan Matthew to prawdziwy burzowy potwór, więc obraz zdecydowanie do niego pasuje. Złowroga, przypominająca ludzką czaszkę projekcja huraganu Matthew krąży obecnie w sieci.

 

Zdjęcie satelitarne zostało opublikowane we wtorek przez Weather Channel. Obraz pokazuje huragan poprzez podczerwień obiektywu aparatu. Zdjęcie było manipulowane, by pokazać burzę w apokaliptycznych kolorach, które podkreślają oko oraz zęby czaszki.

Meteorolog CNN, Judson Jones wyjaśnia, że "naukowcy wykorzystują tabele kolorów w celu identyfikacji najsilniejszej części burzy".Wzmocnienie koloru zostało dodane do podczerwieni na zdjęciach satelitarnych, by pomóc meteorologom znaleźć najsilniejsze części burzy.

 

Zdjęcie szybko stało się viralem na Twitterze, Paul Meyer, naukowiec atmosferyczny z NASA's Earth Science Office, wyjaśnił, że precyzyjne "zęby" czaszki, to w rzeczywistości zimne chmury konwekcyjne.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Na tym zdjęciu widać, że oko

Na tym zdjęciu widać, że oko cyklonu przechodzi nad najbiedniejszym regionem Haiti. Zapewne nie rozumiecie co to znaczy, więc napiszę. Tam jest epicentrum Voodoo - światowa stolica złych czarowników, tych prawdziwych. Oni naprawdę nadal umieją dużo z tego co pozostało po Atlantydzie. Epicentrum czarnej magii spotkało się z tzw ''okiem'' cyklonu. Resztę domyślcie się sami.

Portret użytkownika sylar1

Przez pare lat od Catriny

Przez pare lat od Catriny  amerykanie byli wolni od huraganow 1 kategorii bo maja HAARP, w tym roku chinczycy skonczyli swoj "radioteleskop" i widac ze pogoda na swiecie wraca do normy w niecaly miesiac od jego ukonczenia....

Portret użytkownika husarz

Znaki na niebie i ziemi ,

Znaki na niebie i ziemi , które zadziwią cały świat trwają już od dawna. To tylko jeden z nich i jest kierowany tylko w bardzo małą i wąską grupę chrześcijan, którzy tego nie bagatelizują i tych znaków wyczekują. Świat pędzi ku zatraceniu każdego dnia. To nie jest znak typu mam Jezusa na toscie lub widze buzie w tym tęczu. Od przedziwnych świateł na niebie, które formują się w kształty po olbrzymie i skomplikowane znaki na polach (ta UFO jasne) , po zmiany na świecie, zmiany w naturze, umieranie bez powodu tysięcy zwierząt na raz. Czerwone rzeki, jeziora, stawy. Mnóstwo tego.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika MPas

Popieram twoją wypowiedź ale

Popieram twoją wypowiedź ale ludzie sie śmieją bo teraz liczy sie tylko naukowe wyjaśnienie. Zapominają tylko że ktoś kto przepowiedział to setki lat temu nie znał tych naukowych wyjaśnień tylko mówił co widział w objawieniach i nie potrafił nazwać niektórych zjawisk czy wyjaśnić dlaczego wymarły zwierzęta. Taka prawda tylko trzeba się wgłebić w temat a nie od razu z góry wyśmiewać wszystko bo naukowcy wyjaśniają..

Portret użytkownika taurus

Powiedz mi kolego  bo tak

Powiedz mi kolego  bo tak grubo na religię jedziesz i wiarę ludzi wyśmiewasz czy jesteś materialistą? Bo nawet jeżeli tak to nie ładnie z Twojej strony.....każdy wierzący ma swoje  spojrzenie na Boga i trzeba to uszanować...  pozdro bo jeszcze Cię lubię...P

Strony

Skomentuj