Obóz w Calais został zlikwidowany, ale nowa "dżungla" pojawiła się w Paryżu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Zniszczenie nielegalnego obozowiska w mieście Calais oraz umieszczenie tamtejszych uchodźców w odpowiednich placówkach, gdzie będą oczekiwać na decyzję o azylu lub deportacji, wydawało się jedynym łagodnym rozwiązaniem. Jednak oczywiste było to, że likwidacja "dżungli" nie pozostanie bez konsekwencji. Jak się właśnie okazuje, uchodźcy najwyraźniej wybrali sobie nową lokalizację, gdzie powstaje prowizoryczne "miasto".

 

Problem w Calais właściwie nie został rozwiązany, tylko zwyczajnie przeniesiono go do innego miejsca. Nowa "dżungla" powstaje właśnie w Paryżu. Na ulicach tego miasta żyje obecnie około 3 tysiące migrantów. W ciągu kilku dni, "populacja" wzrosła nawet o 50%. Większość z nich zamieszkuje ulice 18. i 19. dzielnicy Paryża. Oblegane są również okolice metra Stalingrad.

Oczywiste jest, że pojawienie się tak dużej ilości nowych ludzi w tak krótkim czasie ma związek właśnie z demontażem obozu w Calais. Władze miasta wyraźnie wskazują co przyczyniło się do powstania nowej "dżungli". Lecz francuski rząd oficjalnie nie potwierdza tych informacji i twierdzi, że większa liczba uchodźców na paryskich ulicach ma związek z masową migracją z Libii.

Jak obiecywano "rozwiązać" problem w Calais, tak teraz prezydent François Hollande zapowiada, że nielegalne obozowiska w Paryżu również zostaną zlikwidowane, zaś wszyscy uchodźcy zostaną zamknięci w odpowiednich ośrodkach. Z pewnością jest to element gry przedwyborczej, gdyż Hollande będzie ubiegał się o reelekcję w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Jego największym rywalem będzie Marie Le Pen oraz Nicolas Sarkozy - obie osoby jawnie sprzeciwiają się islamizacji Francji i Europy. Sarkozy jest współodpowiedzialny za destabilizację Libii, co de facto przyczyniło się do masowej migracji, zaś Le Pen jawnie krytykuje Zachód i popiera lepsze relacje z Rosją.

 

Wracając do sytuacji w Paryżu, każda próba usunięcia obozowiska uchodźców za każdym razem kończyła się niepowodzeniem, gdyż migranci wszczynali zamieszki. Gdy służby zdołały zniszczyć jakieś namioty, w ciągu kilku dni uchodźcy stawiali kolejne. Jedynie masowa deportacja może przywrócić spokój we Francji.

 

Źródła:

http://www.abc.net.au/news/2016-10-30/paris-migrant-camp-to-be-shut-down/7978062

http://www.zerohedge.com/news/2016-10-29/paris-streets-see-big-increase-migrants-after-cal...

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika fix

Tu koment nie potrzebny.

Tu koment nie potrzebny. Niektorzy francuzi sie budza i wyjezdzaja z paryz. jednak wielu nie ma gdzie wyjechac i tym wspolczuje.po trzecie straszne trzesienie we wloszech troche namiesza. Wlosi nie sa przygotowani ( kto by byl), na pomoc wszystkim swoim obywatelom.wielu koczuje jak uchodzcy w zastepczych budynkach.nie maja planu awaryjnego.ale kaza polsce brac kazdego nie sprawdzonego obywatela. Jestem za tym by pomoc kobietom i dzieciom. Jednak to co wyprawiaja politykierzy fran pokazuje jak chca stresowac spoleczenstwo i zmuszac ludzi do tego czego nie chca.juz policmajster nawet reki nie chce podac holandkowi.zmierza to do sciany. 

Portret użytkownika inzynier magister

Polska jest od wielu

Polska jest od wielu dziesiącieli we władaniu tajnych bractw, a nawet od setek lat, kierują nimi sprzedawczyki niemiecko masońskie. Najpierw bolesław wmawiał nam po 1989 roku że nas uratuje, a obecnie namawiał do zrobienia jednego państwa z Niemcami !

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/walesa-z-polski-i-niemiec-powinnismy-stworzyc-jedno-panstwo/c3nm2

potem mieliśmy rządy folksdojcza który nie namawiał do niczego ale niszczył przemysł, kulturę i Ducha Narodu ! By ostatecznie ujawnić się w Brukseli kim jest ! Przed wojną jak dowodzi ks. Nartanek też byliśmy w sidłach tajnych bractw szwabsko iluminackich ! A nawet wsześniej !

Deja Vu ? polskie fatum ? DLACZEGO ?! Ksiadz Natanek MOCNO

https://www.youtube.com/watch?v=LPOltNn2n14

Po podpisaniu cyrografu CETowego folksdojcz oddał kalifat europejski we władanie lucyferów zza oceanu ! Polskojęzyczni zdrajcy ludzkości są zawsze przed prawdziwimi Polakami, może dlatego że za mało się modlimy i za mało prosimy Boga i Miłosierdzie Jezusa ?!

Dostawali w głowę, byli kasowani i przymuszani - Polska w szponach NWO

https://www.youtube.com/watch?v=4BXpGnl9bns

Czterech mężczyzn zostało aresztowanych za gwałt na kobiecie. Okazało się, że byli to „uchodźcy” z Afryki Wschodniej. Sprawa pewnie nie wzbudziłaby większego zainteresowania – bowiem to nie pierwszy taki przypadek „kulturowego ubogacania” – gdyby nie fakt, że gwałcicieli wypuszczono. Jeden z nich już otrzymał odszkodowanie, na pieniądze czekają kolejni. Wszystko przez to, że sąd nie był w stanie ustalić, „kto co robił w czasie gwałcenia kobiety”…

http://niezalezna.pl/88432-kulturowe-ubogacanie-w-natarciu-uchodzcy-zgwalcili-dano-im-odszkodowanie

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Jak za komuny. Nie ma

Jak za komuny. Nie ma odpowiedzialnych za taki stan rzeczy. Zażydzenie czyli wykonywanie poleceń City Of London przybrało taki rozmiar, że paraliżuje wszelkie lokalne zdrowe odruchy społeczne. U nas to samo, PIS zablokował wniosek partii Kukuz o usunięcie ustawy 1066 (o pomocy służb z poza UE! dzięki tej ustawie KGB i mosad może legalnie terroryzować Polaków na terenie Polski) która jest niezgodna z konstytucją. Jedna żydo-bolszewia sobie poszła precz, ale zastąpiła ją na stanowiskach pisdolnięta siostra. Wiadomo po co! ''Oby żyło się nam lepiej.''

Strony

Skomentuj