„Obowiązkiem chrześcijan jest walka z szatańskim planem Sorosa, który celowo sprowadza migrantów do Europy”

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

„Obowiązkiem chrześcijan jest walka z szatańskim planem Sorosa, który przywozi migrantów do Europy” – twierdzi węgierski poseł. Węgierski polityk uważa, że miliarder George Sorosa i jego zwolennicy, próbują rozcieńczyć ducha Europy „wymuszonym osadzaniem dziesiątków milionów migrantów". Deputowany powiedział, że chrześcijańskim obowiązkiem jest walka z „szatańskim planem” Sorosa.

 

András Aradszki, reprezentujący Chrześcijańsko-Demokratyczną Partię Ludową (Fidesz - KDNP), głosi, że „Soros i jego towarzysze chcą zniszczyć niepodległość i wartości państw narodowych". Jego wypowiedź jest cytowana przez The Budapest Beacon. Zdaniem Aradszki , celem Sorosa „jest wyparcie chrześcijańskiego ducha Europy przymusowym osiedlaniem dziesiątków milionów migrantów".

„Ale walka z szatanem jest chrześcijańskim obowiązkiem. Tak, mówię o ataku szatana, który jest także aniołem zaprzeczenia, ponieważ zaprzecza temu, co zamierza zrobić  - nawet jeśli jest to całkiem oczywiste. Rozpaczliwie próbują udowodnić, że nie ma kwoty [uchodźców], nie ma obowiązku rozstrzygania sporów, a plan Sorosa nie istnieje” - zauważa Aradszki. „Konsultacje krajowe są dla nas znakomitą okazją do przekazania naszej opinii na temat szatańskiego planu Sorosa".

W niedzielę Bakondi György, główny doradca ds. Bezpieczeństwa premiera, ostrzegał przed konsekwencjami „planu Sorosa". Oznacza to, że może to mieć poważne konsekwencje dla suwerenności państw członkowskich, dla samych narodów, a także dla bezpieczeństwa obywateli europejskich.

Soros stwierdził w 2015 r., że „UE musi rocznie przyjąć co najmniej milion osób ubiegających się o azyl w najbliższej przyszłości. I, aby to zrobić, musi dzielić się tym ciężarem sprawiedliwie. Odpowiednie finansowanie ma kluczowe znaczenie” - napisał miliarder. „UE powinna zapewnić każdej nowej osobie przez pierwsze dwa lata 15 tys. euro, aby pomagać w pokryciu kosztów mieszkaniowych, opieki zdrowotnej i edukacji, a także, aby przyjmowanie uchodźców było bardziej atrakcyjne dla państw członkowskich".

 

Premier Viktor Orban, który wielokrotnie obwiniał Sorosa o napędzanie kryzysu uchodźców w Europie, powiedział, że „Bruksela podlega wpływowi George Sorosa. Udowodniliśmy istnienie planu Sorosa, a sam zainteresowany przyznał, że taki istnieje. Ustawiliśmy to zagadnienie w centrum naszej polityki” - powiedział premier w wywiadzie dla radia publicznego w piątek.

 

W lipcu Orban oskarżył Sorosa o wykorzystanie UE do stworzenia „nowej, mieszanej, muzułmańskiej Europy”. Premier powiedział, że Soros jest teraz silniejszy w Brukseli niż w Waszyngtonie lub w Tel Awiwie, a instytucje europejskie powinny walczyć o ograniczenie jego wpływów. Zauważył, że reforma Europy może rozpocząć się tylko poprzez powstrzymanie nielegalnej imigracji do UE, a także, że straż graniczna Węgier podejmuje ten wysiłek i trud.

 

Pod koniec ostatniego miesiąca Orban wezwał Węgrów do wzięcia udziału w badaniu na temat „planu Sorosa", argumentując, że pomogłoby to krajowi osłonić się przed migracją. W ankiecie zwanej „konsultacjami krajowymi" prosi się Węgrów o wyrażanie opinii, czy kraj ma się stać pro imigrancki, czy też nie.

„Chcemy węgierskich Węgier i europejskiej Europy” - powiedział Orban w pierwszym dniu jesiennej sesji parlamentu.

Jeden z bliskich współpracowników Sorosa, powiedział, że jego mocodawca i jego fundacje popierają „bardziej spójną i humanitarną politykę, aby pomóc w przesiedlaniu imigrantów, uciekających przed represjami i przemocą w swoich domach", ale „nie ma czegoś takiego, jak globalny spisek przeciwko Węgrom ".

 

Węgry, wraz z Polską i Słowacją, są zaangażowane w silny spór z UE w sprawie przyjmowania i rozlokowywania uchodźców. UE w 2015 roku zażądała, aby ww. kraje Europy Środkowo – Wschodniej przyjęły 160 tys. ludzi z Grecji i Włoch, z czego dopiero status 27700 osób został uregulowany do tej pory.

 

Węgry twierdziły we wrześniu, że ogrodzenie na granicy z Chorwacją i Serbią pomogło zmniejszyć napływ migrantów o 99,7 procent od 2015 roku. Ten mały kraj śródlądowy posiada teraz jedną czwartą długości swoich granic chronionych płotem. Węgierski mur graniczny był wielokrotnie krytykowany przez inne kraje europejskie, a także przez polityków UE, ale Budapeszt oparł się naciskom jego usunięcia i zapora nadal stoi.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika xylotet

S. Kurtz ,,,, zaraz po

S. Kurtz ,,,, zaraz po ogłoszeniu wygranej jego partii ,,, zapowiedział że Austria nie przystąpi do grupy Wyszechradzkiej ,,, dziś słyszałem w wiadomościach ,, (bo tu mieszkam ) ,,, że Austria zamiewrza zacieśnić stosunki z Węgrami ,,,, a wdalszej kolejności z dawnymi uczestnikami imperium Habsburgów ,,, takimi jak ,,, Czechy ,,, Słowacja ,,, Słowenia ,,, Hercegowina ,,, itd ,,,, o Galicji (Polsce) ,, ani słowa ,,, to znaczy że dni tzw. grupy Wyszechradzkiej (w tym kształcie) ,,, są policzone ,,,, bo tu nikt nie zamiewrza ginąć za Ukrainę ,,, lub iść na krucjatę przeciwko Rosji ,,, w obronie interesów Wall street ,,, i Chwała i m za to ,,,, a ja za niedługo Właśnie Tutaj Emeryturę mam Dostać ,,, więc drodzy dawni Rodacy ,,, Walczcie i Umierajcie ,,, za wolność waszą i naszą ,,, a ja chcę wreszcie polecieć do Tajlandii ,, bo po tych wszystkich latach  to mi się należy ,,, i tam sobie Pobzykam  ,,,, obiecuję wam że po bzykaniu ,,, pomodlę się za wami ,,, we wszelkich możliwych obrządkach tego świata  ,,,, to dobrej nocy Wszystkim ,,, 

Portret użytkownika Silver lucif

koleś, jak tak sporo

koleś, jak tak sporo najebałeś tej emerytury w Austrii to pewnie chuj ci już z przepracowania nie staje, i nici z bzykania. możesz tylko minetki zaliczać . Zakladam że nie łykałes żadnych dragów wczesniej i dozyjesz tej swojej emeryturki. Zapierdol często doprowadza do impotencji. zwróc na to uwagę, "wszelki obrządku"

Portret użytkownika Kimbur

Rosja umrze gdy dojdzie do

Rosja umrze gdy dojdzie do zawieruchy światowej - za wielkie to państwo, za mało ludu, łakomy kąsek dla Żółtych, zwłaszcza dla Synów Niebios (Chińczyków). My Polska przetrwamy wbrew negatywnym opiniom. Austria popełniła wielki grzech popierając Merkel z jej obłędną decyzją o otwarciu granic dla nachodźców; powinna odcierpieć.

Portret użytkownika inzynier magister

pan solo80demo to jakiś mason

pan solo80demo to jakiś mason, to oni zazwyczaj wszystkim wmawiają że nie istnieje Bóg i nie istnieje szatan, a sami wierzą w anioła i w Stwórcę ! Węgry to teraz silne państwo, nie to co Polska, w Polsce mamy całą armię solo80demów którzy rozcieńczają Ducha Narodu ! Należy wzmocnić obronę tarczą atydemoniczną, czyli różańcem i dodatkowo prosić Jezusa o Miłosierdzie dla Polski i świata !

http://popotopie.blogspot.com/2017/10/18-miliardow-czowieka-z-magicznym.html

"Ataki różnorakich „wojsk informacyjnych” na PTA celnie skomentował prof. Stanisław Grygiel, który udzielił niedawno wywiadu włoskiej „Nuova Bussola Quotidiana”. Emerytowany profesor filozofii Uniwersytetu Laterańskiego, niegdyś członek Instytutu Jana Pawła II Studiów nad Życiem i Rodziną, prywatnie przyjaciel Jana Pawła II stwierdził, iż rzeczywistą przyczyną ataków na polski różaniec do granic jest odrzucenie przez sporą część tzw. europejskich elit prawdy o kulturowej tożsamości Europy, której „korzenie rozciągają się od Jerozolimy do Aten i Rzymu”. „Niektórzy, być może zbyt wielu przedstawicieli Kościoła na zachodzie – kontynuuje swój wywód prof. Grygiel – tego nie rozumieją. Dlaczego? Bo są małej wiary, mają mało kultury i słabą pamięć. Nie dziwi  więc, że także oni pracują nad tym, by Kościół Chrystusowy pozbawić korzeni i zamienić w humanitarne stowarzyszenie, podobne do wielu innych. Modlitwa człowieka jest miarą jego wiary”. I dalej: „Kto nie żyje modlitwą, ten nie może wiedzieć, o co w tym chodzi. Kto nie żyje w dialogu, nie wie też czym jest dialog. Brakuje duchowego życia. Umarli nie oddychają. Jeśli niektórzy księża, a nawet biskupi twierdzą, że Polacy przez różaniec niszczą mosty i wznoszą mury, byłoby lepiej, gdyby na jakiś czas wycofali się do klasztoru, by nauczyć się modlitwy”. Trafione w samo sedno."

https://www.pch24.pl/polska-tarcza-antydemoniczna-i-jej-wrogowie,55515,i.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Solo8o

Proszę mnie nie ograniczać

Proszę mnie nie ograniczać umysłowo przynależnością do kolejnej syjonistycznej organizacji stworzonej po to by zapanować nad ludźmi wolno-myślącymi, która jest jednoczesnym straszakiem dla zbłakanych owieczek wychodzących poza zagrodę, bądź tymi które będąc jeszcze w zagrodzie zaczynają beczeć po swojemu gdy do głosu dochodzi intucja wolno przeciskająca się przez koronę cierniową. Poza tym ja nigdzie nie napisałem, że Bóg nie istnieje tylko napisałem, że nie jest faszystą takim na jakiego kreuje go Biblia, Koran i matka wszystkich ksiąg czyli Tora. Gdzie opisywany jest co najwyżej przedtsaiwciel obcej cywilizacji.To Syjoniści są twórcami lóż masońskich, illuminatów, Judaizmu, Chrześcijaństwa oraz Islamu. Podobnie jak obecnej formy syjonizmu jako religii dla elit. I na pewno nie są wspierani przez jakiegoś Szatana czy Boga tylko raczej przez przedstawiciela innej wyżej rozwiniętej cywilizacji, któremu jest na rękę, by ludzkość postrzegała go jako coś nadprzyrodzonego. Jak wiemy im większy intelekt/IQ tym mniej empatii. A żeby zaplanować tak wielki wielowiekowy spisek przeciw ludzkości potrzebny jest właśnie przedstawiciel gatunku, który posiada w/w cechy oraz jest długowieczny. Na poparcie swojej teorii przedstawię  dwa cytaty: "Kiedy Jahwe, twój Bóg, wprowadzi cię do krainy, którą poprzysiągł dać twoim ojcom, Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi, i przypadną wam owe piękne miasta, których wyście nie budowali, domy pełne wszelkich dóbr, których wyście tam nie wnieśli, zbiorniki na wodę, których wyście nie kopali, winnice i gaje oliwne, których wyście nie pielęgnowali, i gdy będziecie z tego wszystkiego korzystać do woli, nie zapominajcie o Jahwe, który was wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Będziesz się lękał Jahwe, twojego Boga, będziesz Mu służył i składał przysięgi na Jego imię. Nie będziecie zwracać się do innych bogów, czczonych przez ludy, które was otaczają." 
(Ks. Powt. Prawa 6:8-14) tyle z wielu cytatów z Biblii i Tory potwierdzających moją teorie.                                                                          

§ 1. Religia przyszłości
Kiedy już zaczniemy królować, istnienie innej religii będzie dla nas niepożądane, poza naszym kultem jedynego Bóstwa, z którym losy nas łączą wskutek tego, że jesteśmy narodem wybranym i przez które losy nasze związane są z losami świata. Dlatego też powinniśmy zburzyć wszelkie wierzenia. Jeśli z tego powodu powstaną ateiści współcześni, to jako stopień przejściowy nie przeszkodzą naszym zamiarom, będą zaś przykładem dla tych pokoleń, które będą słuchały naszych kazań o religii mojżeszowej. Religia ta, będąca systemem trwałym i ściśle obmyślonym, doprowadziła do podboju przez nas wszystkich narodów. Podkreślać będziemy również jej prawdę mistyczną, na której jak to będziemy głosili, polega cała jej siła wychowawcza!                                  Fotokopia "Protokołów Mędrców Syjonu" z 1903 w polskim tłumaczeniu z 1919 roku wydanego w 1920 roku w Stanach zjednoczonych. Czyli z czasów kiedy ateizm jako kolejna religia nie był jeszcze w modzie. Biorąc pod uwagę wszystkie proroctwa hebrajskich proroków, które nam się illuminuje za pomocą takich narzędzi jak HAARP i światowe konflikty można śmiało zauważyć, że dąży się do tego by ludzie uwierzyli w zbawienną rolę potomków, króla Salomona. Do takich wniosków dochodziłem latami, ale poza ideą, że tak może być brakowało mi dowodów, których celowo nie szukałem u innych badaczy teorii spiskowych, tylko używałem swojej intuicji, która jest naprawdę potężnym narzędziem i dlatego tak jest truta religiami, polityką, fluorem, colą, alkoholem czy nikotyną. Jednak gdy  już zbudowałem sobie cały obraz ewentualnej teorii,dopiero wtedy  zacząłem pod tym kontem przeszukiwać inne treści w  internecie i okazało się, że nie tylko ja doszedłem do identycznych wniosków. Bo musicie przyznać, że jeżeli religie, cały system polityczny, ekonomiczny jest wymyślona i wcieloną w życie iluzją, która między innymi spowodowała amnezję dziejową ludzkości, to autorem tego mogła być obca wyżej rozwinięta cywilizacja, która albo potrzebowała złota, albo koniecznie chciała zahamować nasz rozwój ponieważ w przyszłości moglibyśmy jako ludzkość zahamować jej ekspansje we wszechświecie. A ponieważ mają intelekt rozbudowany w taki sposób, że potrafią przewidywać następstwa kolejnych zdarzeń na przestrzeni wieków to nie mieli problemu z przewidzeniem swojej klęski.

Historia lubi się powtarzać...Prawda? Nieprawda. Historia nie jest jakimś nadrzędnym ożywionym tworem, nie jest zbiegiem przypadkowych sytuacji. Zdarzenia są skutkiem czegoś, co było wcześniej planowane.

Portret użytkownika MiamiVibe

Tak, upadnijmy wszyscy na

Tak, upadnijmy wszyscy na kolana, módlmy się i zawierzmy bożkom całe nasze życie, nadstawmy szyji i pozwólmy wrogom, których tak miłujemy i kochamy, aby ich maczeta nie napotkała oporu przy podcinaniu nam gardła... przecież przyjdzie jezusek i maryjka i różańcem obezwladnią napastnika... Nie trzeba być chędożonym prorokiem, aby wiedzieć że islam przejdzie przez te wasze mury rożańcowe jak ciężarówka przez puch. Jeśli my się sami nie obronimy i nie pogonimy wrogów, to nikt inny tego za nas nie zrobi, ani martwy jezus na krzyżu, ani maryja matka boska, niepokalana dziewica, która po prostu jest... martwa. No i ta logika katolików, użytkownik solo80demo przedstawił sprawę z innego punktu widzenia, więc automatycznie dla Ciebie to mason, demonolog czy inny diabeł Smile

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika Benjamin

Wlasnie - ta logika katolikow

Wlasnie - ta logika katolikow! Popieram Twoj wpis bo na przestrzeni historii panstwa polskiego, (jeszcze przed przejeciem chrztu Polski az do czasow obecnych) - ten nasz kraj zawsze byl nawiedzany przez naszych wrogow z czterech stron swiata. Tutaj nie trzeba byc geniuszem aby sie domyslec, ze cos wisi w powietrzu. Modlitwa w pewnym stopniu wplywa dodatnio na psychike czlowieka ale bronic musimy sie sami bo te szambo afrykanskie bedzie rabowac, mordowac i gwalcic nasze kobiety. Oby do tego nie doszlo.

Portret użytkownika Rasta4Peace

O TO WŁAŚNIE CHODZI!!!

O TO WŁAŚNIE CHODZI!!!
Święci hipokryci wszędzie widzą masonów, szatanistów a sami co niedziele w obrzędzie modlą się do swojego "boga" powieszonego na krzyżu jedzą jego ciało i piją jego krew!!!
Rzym odrazu nie powstał ale upadnie za swoje bluźnierstwa w dosłownie pare chwil!!!
edit: typowy przemądrzały magister inżynier wysławia królów którzy z krzyżami przyszli i wyrżneli naszych przodków i całą naszą historie a jedyna SLAVA należy się naszym przodkom...

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Strony

Skomentuj