„Obowiązkiem chrześcijan jest walka z szatańskim planem Sorosa, który celowo sprowadza migrantów do Europy”

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

„Obowiązkiem chrześcijan jest walka z szatańskim planem Sorosa, który przywozi migrantów do Europy” – twierdzi węgierski poseł. Węgierski polityk uważa, że miliarder George Sorosa i jego zwolennicy, próbują rozcieńczyć ducha Europy „wymuszonym osadzaniem dziesiątków milionów migrantów". Deputowany powiedział, że chrześcijańskim obowiązkiem jest walka z „szatańskim planem” Sorosa.

 

András Aradszki, reprezentujący Chrześcijańsko-Demokratyczną Partię Ludową (Fidesz - KDNP), głosi, że „Soros i jego towarzysze chcą zniszczyć niepodległość i wartości państw narodowych". Jego wypowiedź jest cytowana przez The Budapest Beacon. Zdaniem Aradszki , celem Sorosa „jest wyparcie chrześcijańskiego ducha Europy przymusowym osiedlaniem dziesiątków milionów migrantów".

„Ale walka z szatanem jest chrześcijańskim obowiązkiem. Tak, mówię o ataku szatana, który jest także aniołem zaprzeczenia, ponieważ zaprzecza temu, co zamierza zrobić  - nawet jeśli jest to całkiem oczywiste. Rozpaczliwie próbują udowodnić, że nie ma kwoty [uchodźców], nie ma obowiązku rozstrzygania sporów, a plan Sorosa nie istnieje” - zauważa Aradszki. „Konsultacje krajowe są dla nas znakomitą okazją do przekazania naszej opinii na temat szatańskiego planu Sorosa".

W niedzielę Bakondi György, główny doradca ds. Bezpieczeństwa premiera, ostrzegał przed konsekwencjami „planu Sorosa". Oznacza to, że może to mieć poważne konsekwencje dla suwerenności państw członkowskich, dla samych narodów, a także dla bezpieczeństwa obywateli europejskich.

Soros stwierdził w 2015 r., że „UE musi rocznie przyjąć co najmniej milion osób ubiegających się o azyl w najbliższej przyszłości. I, aby to zrobić, musi dzielić się tym ciężarem sprawiedliwie. Odpowiednie finansowanie ma kluczowe znaczenie” - napisał miliarder. „UE powinna zapewnić każdej nowej osobie przez pierwsze dwa lata 15 tys. euro, aby pomagać w pokryciu kosztów mieszkaniowych, opieki zdrowotnej i edukacji, a także, aby przyjmowanie uchodźców było bardziej atrakcyjne dla państw członkowskich".

 

Premier Viktor Orban, który wielokrotnie obwiniał Sorosa o napędzanie kryzysu uchodźców w Europie, powiedział, że „Bruksela podlega wpływowi George Sorosa. Udowodniliśmy istnienie planu Sorosa, a sam zainteresowany przyznał, że taki istnieje. Ustawiliśmy to zagadnienie w centrum naszej polityki” - powiedział premier w wywiadzie dla radia publicznego w piątek.

 

W lipcu Orban oskarżył Sorosa o wykorzystanie UE do stworzenia „nowej, mieszanej, muzułmańskiej Europy”. Premier powiedział, że Soros jest teraz silniejszy w Brukseli niż w Waszyngtonie lub w Tel Awiwie, a instytucje europejskie powinny walczyć o ograniczenie jego wpływów. Zauważył, że reforma Europy może rozpocząć się tylko poprzez powstrzymanie nielegalnej imigracji do UE, a także, że straż graniczna Węgier podejmuje ten wysiłek i trud.

 

Pod koniec ostatniego miesiąca Orban wezwał Węgrów do wzięcia udziału w badaniu na temat „planu Sorosa", argumentując, że pomogłoby to krajowi osłonić się przed migracją. W ankiecie zwanej „konsultacjami krajowymi" prosi się Węgrów o wyrażanie opinii, czy kraj ma się stać pro imigrancki, czy też nie.

„Chcemy węgierskich Węgier i europejskiej Europy” - powiedział Orban w pierwszym dniu jesiennej sesji parlamentu.

Jeden z bliskich współpracowników Sorosa, powiedział, że jego mocodawca i jego fundacje popierają „bardziej spójną i humanitarną politykę, aby pomóc w przesiedlaniu imigrantów, uciekających przed represjami i przemocą w swoich domach", ale „nie ma czegoś takiego, jak globalny spisek przeciwko Węgrom ".

 

Węgry, wraz z Polską i Słowacją, są zaangażowane w silny spór z UE w sprawie przyjmowania i rozlokowywania uchodźców. UE w 2015 roku zażądała, aby ww. kraje Europy Środkowo – Wschodniej przyjęły 160 tys. ludzi z Grecji i Włoch, z czego dopiero status 27700 osób został uregulowany do tej pory.

 

Węgry twierdziły we wrześniu, że ogrodzenie na granicy z Chorwacją i Serbią pomogło zmniejszyć napływ migrantów o 99,7 procent od 2015 roku. Ten mały kraj śródlądowy posiada teraz jedną czwartą długości swoich granic chronionych płotem. Węgierski mur graniczny był wielokrotnie krytykowany przez inne kraje europejskie, a także przez polityków UE, ale Budapeszt oparł się naciskom jego usunięcia i zapora nadal stoi.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika xylotet

S. Kurtz ,,,, zaraz po

S. Kurtz ,,,, zaraz po ogłoszeniu wygranej jego partii ,,, zapowiedział że Austria nie przystąpi do grupy Wyszechradzkiej ,,, dziś słyszałem w wiadomościach ,, (bo tu mieszkam ) ,,, że Austria zamiewrza zacieśnić stosunki z Węgrami ,,,, a wdalszej kolejności z dawnymi uczestnikami imperium Habsburgów ,,, takimi jak ,,, Czechy ,,, Słowacja ,,, Słowenia ,,, Hercegowina ,,, itd ,,,, o Galicji (Polsce) ,, ani słowa ,,, to znaczy że dni tzw. grupy Wyszechradzkiej (w tym kształcie) ,,, są policzone ,,,, bo tu nikt nie zamiewrza ginąć za Ukrainę ,,, lub iść na krucjatę przeciwko Rosji ,,, w obronie interesów Wall street ,,, i Chwała i m za to ,,,, a ja za niedługo Właśnie Tutaj Emeryturę mam Dostać ,,, więc drodzy dawni Rodacy ,,, Walczcie i Umierajcie ,,, za wolność waszą i naszą ,,, a ja chcę wreszcie polecieć do Tajlandii ,, bo po tych wszystkich latach  to mi się należy ,,, i tam sobie Pobzykam  ,,,, obiecuję wam że po bzykaniu ,,, pomodlę się za wami ,,, we wszelkich możliwych obrządkach tego świata  ,,,, to dobrej nocy Wszystkim ,,, 

Portret użytkownika Silver lucif

koleś, jak tak sporo

koleś, jak tak sporo najebałeś tej emerytury w Austrii to pewnie chuj ci już z przepracowania nie staje, i nici z bzykania. możesz tylko minetki zaliczać . Zakladam że nie łykałes żadnych dragów wczesniej i dozyjesz tej swojej emeryturki. Zapierdol często doprowadza do impotencji. zwróc na to uwagę, "wszelki obrządku"

Portret użytkownika Kimbur

Rosja umrze gdy dojdzie do

Rosja umrze gdy dojdzie do zawieruchy światowej - za wielkie to państwo, za mało ludu, łakomy kąsek dla Żółtych, zwłaszcza dla Synów Niebios (Chińczyków). My Polska przetrwamy wbrew negatywnym opiniom. Austria popełniła wielki grzech popierając Merkel z jej obłędną decyzją o otwarciu granic dla nachodźców; powinna odcierpieć.

Strony

Skomentuj