Obama odmówił osobistego spotkania z Erdoganem podczas wizyty w USA

Kategorie: 

youtube.com
Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama nie zamierza osobiście spotkać się z prezydentem Turcji podczas jego wizyty na szczycie bezpieczeństwa jądrowego w Stanach Zjednoczonych pod koniec marca, pisze The Wall Street Journal. Biały Dom twierdzi, że nie jest to oznaka braku szacunku.

 

 

Mimo tych zapewnień, decyzja Obamy może wskazywać na zaniepokojenie z powodu stanowiska Turcji wobec kurdyjskich rebeliantów i tłumienia protestów w tym kraju.

 

Erdogan traci poparcie USA. Obama nie zgodził się na wspólne otwarcie meczetu z Erdoganem. Świątynia została zbudowana za tureckie pieniądze. Ponadto, Obama nie planuje żadnego spotkania „twarzą w twarz” z tureckim odpowiednikiem.

 

Administracja Erdogana nie skomentowała tej informacji. Oficjalnie rzecznik prasowy prezydenta Turcji nic nie wie o stanowisku Obamy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Drażni mnie ironia

Drażni mnie ironia Michalkiewicza, bo każda ironia jest destrukcyjna, ale co jemu, biednemu od pokoleń przechrzcie pozostało, kiedy naród jego korzeni jest odsuwany od władzy?
Komentarze Michalkiewicza ani wiary, ani metod rozwiazania nie zawierają, ale jak ktoś lubi ich słuchać, to czemu nie?
 

Portret użytkownika 777

USA wspiera lewaków dlatego w

USA wspiera lewaków dlatego w Polsce potrzebna jest silna władza. "Najpierw w planowy sposób zniszczono przemysł. Odebrano kontrolę nad pieniądzem, a potem sprowadza się do parteru oświatę. I trudno się dziwić, że na przykład p. prof. Modzelewski nagle odkrywa, że ustawy w Polscetworzy się pod banki. Przecież o tym mówi legenda o p. Rothschildzie sprzed 200 laty. „Nieważne kto rządzi, ważne kto tworzy pieniądz”. A czołowy ekonomista w kraju pomiędzy Odrą i Bugiem dochodzi do tego genialnego skądinąd odkrycia 200 lat po jego opisaniu?!! Widzisz więc Szanowny Rodaku, jak przebiega proces niszczenia Narodu."
http://3obieg.pl/jak-niszczy-sie-polska-oswiate-i-nauke

Portret użytkownika inzynier magister

Obama to fałszywy murzyn co

Obama to fałszywy murzyn co dba o homoseksualistów ! Obama to lewacki prezydent ! AdministrACJA nwo SIĘ NIE SPOTKA Ze słowianinem bo chcąwprowadzać NWO ! Za to lewacka administracja spotka się z KODem !!! "Delegacja KOD na czele z Kijowskim spotka się w USA z amerykańskimi politykami, w tym senatorami i przedstawicielami administracji prezydenta Obamy. KOD został zaproszony przez pozarządową. Będziemy się spotykać z przedstawicielami administracji, z przedstawicielami Senatu, ze środowiskami akademickimi, wszystko na zaproszenie Freedom House - zapowiedział w niedzielę Kijowski podczas manifestacji KOD-u http://www.pch24.pl/obama-nie-spotka-sie-z-prezydentem-duda-podczas-jego-wizyty-w-usa--amerykanie-docenia-lidera-kodu,42215,i.html#ixzz44HUTQLr2

To już wyraznie pokazuje że murzyńsko sorosowa NWO chce zaorać Polskę ! Zresztąmożliwe ża murzyn zaatakuje Izrael !
http://argonauta.pl/podroz-mlodego-zyda-do-innego-wymiaru-czesc-iii-wojna-swiatowa-gog-i-magog/

To oczywiste, że rząd USA traktuje Polskę instrumentalnie (jak sprzedaż perkalików i wódy "ognistej" Indianom). Obama był i jest "dogadany" (ostatnio w Monachium z Putinem, co do pozostawienia Polski, oraz Turcji, samych sobie, czyli pod wpływy Rosji). Poza tym rząd USA jest narzędziem" masonerii, a Polska jest jej "solą w oku".  Co mamy robić? Wszystko to jest za wiedzą i dopustem Wszechmogącego i jest to ostateczna rozgrywka z BESTIĄ. Polacy muszą domagać się od władz świeckich i kościelnych intronizacji Chrystusa Król Królem Polski. Natomiast nie liczmy na to, że kompromis z zaKODowaną BESTIĄ uspokoi BESTIĘ.  Króluj nam Chryste... "Błękitne rozwińmy sztandary..."

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika tron

A gdzie wg ciebie znajduje

A gdzie wg ciebie znajduje się ten tron w celu intronizacji Chrystusa Króla ?
Z tego co można przeczytać w Biblii, to Jezus już siedzi na tronie w niebie obok swojego Ojca, po Jego prawej stronie.
Z tego wynika, że drugiego, polskiego tronu mu już nie potrzeba. Chyba, że to inny Jezus, wymyślony przez człowieka. Tak na to wygląda.
Hebr. 12:  2) Patrzmy na Jezusa, który .... zasiadł po prawicy tronu Boga.
Jest jeszcze wiele fragmentów w NT mówiących o tym, że Jezus został posadzony na tronie Bożym i tam przebywa. Nigdzie się nie wybiera. Jego wygląd jest też zupełnie inny, niż ten ręką ludzką namalowany, ten, którego chcesz intronizować.
Oto opisy wyglądu Jezusa z Apokalipsy:
Ap. 1
ujrzałem siedem złotych świeczników, (13) i pośród świeczników kogoś podobnego do Syna Człowieczego, obleczonego [w szatę] do stóp i przepasanego na piersiach złotym pasem. (14) Głowa Jego i włosy - białe jak biała wełna, jak śnieg, a oczy Jego jak płomień ognia. (15) Stopy Jego podobne do drogocennego metalu, jak gdyby w piecu rozżarzonego, a głos Jego jak głos wielu wód. (16) W prawej swej ręce miał siedem gwiazd i z Jego ust wychodził miecz obosieczny, ostry. A Jego wygląd - jak słońce, kiedy jaśnieje w swej mocy.
Ap. 19
(11) Potem ujrzałem niebo otwarte: i oto - biały koń, a Ten, co na nim siedzi, zwany Wiernym i Prawdziwym, oto ze sprawiedliwością sądzi i walczy. (12) Oczy Jego jak płomień ognia, a wiele diademów na Jego głowie. Ma wypisane imię, którego nikt nie zna prócz Niego. (13) Odziany jest w szatę we krwi skąpaną, a imię Jego nazwano: Słowo Boga.
 

Strony

Skomentuj