Obama jest pewien, że Trump nie zostanie prezydentem USA

Kategorie: 

youtube.com
Trump prowadzi w prawyborach i z dużym prawdopodobieństwem może być promowany przez Republikanów w wyborach prezydenckich w listopadzie bieżącego roku.

 

 

Josh Ernest, rzecznik Białego Domu powiedział, że prezydent USA Barack Obama nie niepokoi się iż w fotelu prezydenckim zastąpi go miliarder Donald Trump.
„On nie martwi się, że pan Trump będzie prezydentem Stanów Zjednoczonych. On myśli, że tak się nie stanie" - powiedział Ernest.

Przypomnijmy, że Trump jest kandydatem na prezydenta USA. Poza tym, on prowadzi prawyborach i z dużym prawdopodobieństwem może być promowany przez Republikanów w wyborach prezydenckich w listopadzie. Miliarder obiecał, że potrzebuje 8 lat aby pozbyć się długu publicznego, wynoszącego obecnie ponad 19 trylionów dolarów.

 

Przypomnijmy, że w „Super Tuesday" Trump i kandydatka Demokratów Hillary Clinton otrzymali wsparcie w sześciu stanach. Teraz strony będą musiały zdecydować się na jednego kandydata. Obecnie Donald Trump jest niekwestionowanym liderem w walce o nominację na kandydata na prezydenta USA z Partii Republikańskiej.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Terqer

<p>Jest teoria mówiąca ze

<p>Jest teoria mówiąca ze Obama to 44 ost prezydent. Mozliwe ze bedzie bankructwo ameryki badz zaplanowany atak komety Ale to wszystko sciema by szatanisci zostali przy władzy. Następstwem będzie stworzenie rządu światowego. Jak się nie podporzadkuja ludzie to będą pacyfikowac. Zobaczcie obozy FEMA w stanach, oni na coś musieli tyle trumien przyszykowac.</p>

Portret użytkownika eleonor

nie widzę najmniejszego

nie widzę najmniejszego powodu, dla którego miałby nie wygrać Trump, a już na pewno nie jest tak, jak to przedstawiają bukmacherzy, że Clinton jest niemalże 100% pewniakiem do zwycięstwa, co to to nie. Owszem, posiada na tę chwilę pewną przewagę, ale do wyborów jeszcze sporo czasu i wiele może się wydarzyć. Gdybym miał postawić jakieś pieniądze na któregoś z kandydatów to moim wyborem byłby zdecydowanie Trump

Portret użytkownika cezary

 On myśli, że tak się nie

 On myśli, że tak się nie stanie" - powiedział Ernest.>>> to zanczy że mają już plan awaryjny. Czyli doprowadzenie do zmasowanych zamachów w USA i wprowadzenie stany wyjątkowego. Efektem tego będzie zawieszenie konstytucji i wyborów. Tyle że może to doprowadzić do oderwania sie kilku stanów od reszty i tym samym upadak USA 
 

Portret użytkownika inzynier magister

Jak wygra pani Clinton to

Jak wygra pani Clinton to będzie NWO totalne ! Takie jak u Niemców !

W ostatnim czasie bardzo mocno atakują mnie za artykuły o iluminatach i masonach, dwie grupy.  Jest to bardzo ciekawe doświadczenie, które odnotowałem od jakiegoś czasu. Pierwsza grupa to masoni. Oczywista rzecz, bronią swojego podwórka, ponieważ nie chcą dłużej się ukrywać. Chcą być akceptowani przez społeczeństwo. Druga grupa to osoby powiązane z okultyzmem, czyli praktykujące podróże astralne, wróżbiarstwo, czakry, oobe, słuchające muzyki ciężkiej itd
https://robertbrzoza.pl/rzad-nwo/rzad-nwo-iluminaci/
Wszystko pod płaszczykiem przywracania dziedzictwa kulturowego. Digital Archaeology planuje postawić 1000 takich budowli baala w miastach na całym świecie !!! Zanim byście się obejrzeli, w Warszawie pachołki Ameryki postawiliby taki dla was, abyście wprowadzili do swej tradycji kult pogański. A to wszystko znów z Ameryki...
Stało się! Wszystko jasne. Stany Zjednoczone potwierdzają, że są nowożytnym Babilonem. Oddają hołd bożkowi-demonowi śmierci, jednocześnie dokonują codziennej ofiary dla baala - zamordowali 50 milionów dzieci nienarodzonych, a grzech rozpusty i sodomii sięga nieba. Teraz jawnie, bezwstydnie przed całym światem pokażą na głównych ulicach swoich miast, swój grzech wiarołomstwa. Ten grzech jest szczególnie ciężki i Bóg karał za to ludzi zagładą. Przeczytałam całą Biblię cztery razy, teraz czytam po raz piąty, dlatego zdjęła mnie trwoga na wieść o tej budowli, i nasuwa mi się jedno skojarzenie - hołd oddany baalowi kończy się zagładą. Tak już było w przeszłości.
http://ilona-rozalska.bloog.pl/id,354150560,title,Otworzcie-geby-nieme-pacholki-Babilonu,index.html?smoybbtticaid=616c92
 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ciastek

Ty przeczytałeś biblie 4 razy

Ty przeczytałeś biblie 4 razy ale bez zrozumienia, ja nie skończyłem ani razu bo mi powiedzieli jakie jest zakończenie i nie chciałem tego czytać. Stek bzdur i bajeczek.
Jedziemy od początku:
1
rok kalendarzowy przez okres dziejów był różnie liczony i cały czas się wydłużał aż osiągnął 365dni (w przybliżeniu podaje). Skąd wiadomo że kiedyś nie był liczony według pełni księżyca? Jeśli na to spojrzeć w ten sposób to mamy nieco ponad 13 pełni księżyca w roku kalendarzowym. Podziel wiek Adama i innych przez 13 a wyjdzie że średnio żyli po 70 lat (czyli tak jak my teraz)
2
Skoro pochodzimy od Adama (lub Noego bo wg twojej biblii bóg zrobił potop i zginęły wszystkie żyjące istoty poza tymi w arce) to w jaki sposób mamy na świecie takie zróznicowanie jeśli chodzi o kolor skóry, rysy twarzy, wzrost? Według biblii bóg zmienił tylko języki a nie kolor skóry? (choć jak bym opisywał co się działo podczas budowy wieży babel pewnie zwróciłbym głównie uwagę na zmianę koloru skóry a nie tylko język)
3
W jaki sposób dane rasy ludzi przedostały się na poszczególne kontynenty?
4
W jaki sposób pewne gatunki zwierząt żyły tylko i wyłącznie w pewnych regionach świata? (nie powiesz mi że aborygeni powiedzieli pier***cie się zabieramy strusie emu i kangury do austraulii i nigdy nie będziecie mieć z nimi styczności, analogicznie można powiedzieć o indianach, o eskimosach się nie wypowiem bo niedźwieć polarny mógł sobie żyć na krze która unosiła się nad poziomem wody mało prawdopodobne ale miej tą nadzieję)
 
Kolejne argumenty są już bardziej kontrowersyjne i mogłybyć uznane za obraźliwe dla fanatyków religijnych więc jak coś mogę napisać ale to jako prywatną wiadomość.

Strony

Skomentuj