Obama grozi Rosji sankcjami i dotkliwym cyberatakiem w odpowiedzi na rzekome wpływanie na wybory w USA

Kategorie: 

Źródło:123rf.com

Amerykańscy lewacy nadal nie mogą sobie poradzić z przełknięciem porażki wyborczej. Ludzie ci rozumują bardzo prymitywnie, że społeczeństwo nie mogło nie chcieć prezydentury pani Clinton, tylko zostało zmanipulowane. Innymi słowy skandalem jest to, że lewacka propaganda została zwyciężona, a winni są ci, którzy głosili co innego niż oni.

W USA przy okazji tego wyborczego szoku, można zauważyć tak powszechny ostatnio trend upatrywania we wszystkim interwencji Rosji. Bierze się to z założenia elit, że ludzie to idioci, których trzeba tylko utrzymywać w przeświadczeniu, że są wyjątkowo inteligentni popierając aktualnego głównego pieszczocha władzy. Dopóki to działało problemu nie było, ale ostatnio zaczęło się coś zmieniać.

 

Lewackie media tak długo trudniły się propagowaniem fałszywych wiadomości i opinii, że ludzie przestali zwracać uwagę na to co płynie z rządowych szczekaczek. Przerażone media głównego nurtu zaczęły stosować metodę "łapaj złodzieja" i wsparły twierdzenia Demokratów, że to Rosjanie wpłynęli na wynik wyborów prezydenckich w USA.

 

Prowokacją uznano włamanie na serwery Partii Demokratycznej, którego rezultaty w postaci wycieku kompromitujących maili, były eksponowane przez znany demaskatorski portal WikiLeaks. Dowiedzieliśmy się dzięki temu o praktykowaniu dziwacznych okultystycznych rytuałów zwanych "spirit cooking" oraz o hipotetycznej aferze pedofilskiej "Pizzagate", które miejmy nadzieje jest rzeczywiście o zamawianiu pizzy i hot-dogów, a nie tego co to oznacza w pedofilskim slangu.

 

Obama w ostatnich dniach swej prezydentury "jedzie" zatem klasycznym polskim Donaldem Tuskiem, który też promował przekaz - nie ważne co podsłuchano, tylko kto podsłuchiwał. To tak jakby ludzi uważano za szczególnie ciężkich kretynów, dla których ujawnione skandale są mniej istotne od tego, że zostały ujawnione.

 

Niestety nie wiadomo jakie działania przeciwko Federacji Rosyjskiej zamierza jeszcze podjąć Barack Obama przed 20 stycznia, kiedy nastąpi formalne zaprzysiężenie nowego 45 prezydenta USA, Donalda Trumpa. Kolejne groźby formułowane przez Obamę w stronę Rosji mogą być próbą wpływania na stan stosunków dyplomatycznych USA z tym mocarstwem już po inauguracji nowej administracji.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika fix

Oj tam, kazdy vip udawac musi

Oj tam, kazdy vip udawac musi, ze pracuje. Ten musi tez odegrac swoja sztuke z godnoscia, a i tak wiadomo ze sam nie decyduje. Spokojnie nie panikujcie...w nowym roku bez zmian. Zycze wszystkim spokojnego zdrowego szczesliw. N.R., oby nie byl gorszy od obecn.przekazujcie sobie wiecej ciepla i milosci, a bydzie dobrze...

Portret użytkownika nazwisko lub pseudonim

To niech obama zrobi swoim

To niech obama zrobi swoim służbom korepetycje u ruskich i może w końcu ussańcy zabezpieczą te swoje komputery, bo jeszcze wyciekną zdjęcia obamy z kozą i dopiero będzie.
Ile można publicznie piszczeć i płakać jak mała dziewczynka której zabrano cukierka?
Jak ludzi się podsłuchuje bez ich wiedzy - to wszystko dla ich dobra, dla walki z terroryzmem i "skoro jesteś uczciwy to nie musisz się bać podsłuchów bo nie masz nic do ukrycia", czyli wychodzi, że ussanskie urzędasy mają coś do ukrycia.

Portret użytkownika Kimbur

Obama, laureat nagrody Nobla

Obama, laureat nagrody Nobla (Nobel przeżywa szok psychiczny), łże jak bezczelny polityk. W tym czlowieku (?) nie ma krztyny człowieczeństwa - jest pożądanie rozlewu krwi niewinnych ludzi takich jak Libijczycy czy Syryjczycy; działa on dla dobra bogaczy-miliarderów, więc i Trump powinien być mu bliski.

Portret użytkownika opatrzność

Na tej stronie:K

Na tej stronie:K

http://spherebeingalliance.com/blog/endgame-part-ii-the-antarctic-atlantis-and-ancient-alien-ruins.html

można znaleźć wiele odpowiedzi rozszerzających ten temat. Oczywiście nie wszyscy czytają po angielsku. Tutaj odrobina tego tekstu, po polsku:

CZAS ZEBRAĆ WSZYSTKIE INTELE (tyt.orygin. TIME TO GATHER ALL THE INTEL)

Następnej nocy byłem tak wstrząśnięty, jak wszyscy inni, gdy zobaczyłem, że Trump faktycznie wygrał wybory.

Udało mi się potwierdzić z innych źródeł, że te trzy osoby nie próbują mnie zdyskredytować. Potem skontaktowałem się z nimi dla pełnego pobrania.

I okazało się, że Soros jest w trakcie badania przez FBI za wszystko, co czynił przed latach wyborczych i jego zaangażowanie w obecnych zamieszek.

Obama wydaje się być skłonny zgodzić się na nie przebaczy Hillary jeśli niektóre z jego zachowała się jakoś.

Wydaje Trump i Obama utrzymują tę ​​opcję otwartą, ale wątpię, że to będzie występować po wysłuchaniu o wszystkich więzach POTUS-a z dochodzeniem wobec Clinton, które ciągle się pojawiały.

Jest bardzo niestabilny nastrój wśród wielu rodzajów działalności gospodarczej. To nie powinno się zdarzyć.

Starali na platformie, ale nie doceniali frekwencji u Trumpa.

David zrobił zdjęcie przedniej strony Huffington Post, teraz kontrolowanej przez Verizon, w dniu wyborów. Przedstawiono tam 98% szans dla wygranej Hillary i 1,7% szansy dla Trumpa.

HAKOWANIE GŁOSOWANIA BYŁO NIE WYSTARCZAJĄCE                              (tyt. orygin. VOTE HACKING WOULD NOT BE SUFFICIENT)

Okazało się, że było tak wielu wyborców za Trumpem, że wyprzedzili oni "usterki", maszyn do głosowania - należących do Sorosa, choć miał on nadzieję, że ukradnie wybory.

Oni obliczyli, że zmieniając tylko jeden na około 100 głosów na głos dla Hillary w kluczowych stanach tzw. "Swing" będzie wystarczający - ale oni byli w błędzie.

I wyraźnie powiedziano teraz, że Soros finansował większość zamieszek, jak właśnie przedtem powiedziałem. Istnieje również wiele ataków odwetowych występujących przeciwko Rosji z grup typu Kabały.

I okazało się, że rzeczy są teraz bardzo wyboiste między Sojuszem SSP a Kabałą. Oni nie powinni stracić pozycji POTUS-a ( Potus - skrót od: President of the United States).

BARDZO OBRZYDLIWE INFORMACJE                                                                         (tyt. orygin. VERY SICKENING INFORMATION)

                                                                                                                                   

Jak przedstawił Dawid w części pierwszej, dr Steve Pieczenik ujawnił, że Sojusz SSP był odpowiedzialny za wyciek maili Pizzagate. Wiedzieli dokładnie, co mieli do znalezienia i kiedy mają wyciec.

Ogólnie populacja jest przygotowywana na niektóre bardzo obrzydliwe informacje o wszystkich ich poziomach wpływów w rządzie USA.

Mamy zamiar dowiedzieć się, jak wiele wpływowych osób (z obu partii politycznych) w USA i UE było częścią tego masywnego pierścienia pedofilii.

Ten pierścień niewolników – seksu, został również użyty jako urządzenie do szantażowania wpływowych ludzi i zmuszania do płacenia dużych sum pieniędzy, jak również wpływał na to jak oni podejmowali decyzje polityczne.

Kiedy te niewygodne prawdy są ujawniane, a społeczeństwo będzie gotowe na więcej prawdy, to będą oni mieli ulice, by ich żądać.

Tu widzimy, jak wiele kryje się pod powierzchnią, a to jest tylko "wierzchołek góry lodowej", nie będzie już tak łatwo dla każdej z tych grup, by móc kontrolować ludzi.

Portret użytkownika Zenek ;)

W świetle doniesień z miejsca

W świetle doniesień z miejsca katastrofy samolotu z chórem aleksandrowskim wyłania się coraz bardziej przerażający obraz iż to

BYŁ ZAMACH ALE W WYKONANIU PUTINA (i jego służb) BY ROSJA MIAŁA POWÓD DO NAJECHANIA POSLKI jako MATECZNIKA ISIS....

TEN ZAMACH NA SAMOLOT był niejako ribentropowym dopełnieniem popełnionej parę dni wcześniej  Prowokacji Berlińskiej kiedy W IMIENIU POLAKÓW KORZYSTAJĄC Z FIRMY-SŁUP DOKONANO MASAKRY Berlińczyków na placu targowym....

JEDNA i DRUGA masakra w połaczeniu z PARALIŻEM PAŃSTWA wywołanym protestami szmalcowników i innych bolszewików jakie mają właśie miejsce w Sejmie miały doprowadzić i z "nieoczekiwanymi" awariami systemów komunikacyjnych do

OCZEKIWANEGO OD DAWNA PRZEZ ŚRODOWISKA BIBLIJNEGO NAZI ---- ROZBIORU Polski na 3 strefy okupacyjne...

To "ŻE ZA TYM RAZEM NIE WYSZŁO" zawdzięczacie Chrystusowi...  ale nie temu stajennemu zydkowi ze złoba jakiemu tak żarliwie "łaskę" robicie ale FIZYCZNIE ŻYJĄCEMU w Polsce o czym wie kler i jaki ze wszystkich sił stara SIĘ GO ZABIĆ SWOIMI GUSŁAMI (modłami)......

więc powodzenia w dalszym waleniu ryjami pod satanistycznymi bałwanami w bluźnicach..... w wychwalaniu ich czy znoszeniu im danin by "świat bardziej i bardziej tonóął we krwi mordowanych chrześcijan". Na pewno wam to bozia wynagrodzi..... w długości obroży na waszej szyi w jej królestwie Piekłem zwanym...... jako jej ZABAWKI....

 

Strony

Skomentuj