NWO cz.1 - Geneza oraz idea nowego ładu globalnego

Kategorie: 

Źródło: Internet

Dziś rozpoczynamy serię artykułów poświęconych tematyce NWO, czyli nowego porządku światowego, czy też jak wielu uważa, nowego ładu polityczno ekonomicznego na naszym globie. Nim jednak przejdziemy do szczegółów na samym początku należy wyjaśnić po krotce, czym w zasadzie ów nowy porządek ma być, jak miałby wyglądać i o co w tym tak naprawdę chodzi. Pojęcie NWO staje się coraz bardziej rozpowszechnione i znane milionom ludzi na całym świecie, to duży plus, ponieważ to w znacznym stopniu podnosi świadomość a tylko dzięki niej możemy wiedzieć i rozumieć, co tak naprawdę dzieje się dookoła nas.

 

Idea NWO w dużej mierze ukonstytuowała się w momencie powstania Stanów Zjednoczonych Ameryki, które to kontrolują w dużej mierze wydarzenia światowe z zakresu polityki, ekonomi, bankowości i oczywiście z zakresu militarnego. Z czasem owe oddziaływanie wzrastało i obejmowało swoim zasięgiem coraz większą liczbę Państwa i społeczeństw. Po drodze były I oraz II wojna światowa. Przy tej okazji dobrze jest wspomnieć, iż Hitler był finansowany przez rodzinę Rothshild, jedną z trzynastu rodów Illuminati, a jeżeli ktoś jeszcze nie wierzy w istnienie tego mrocznego bractwa to wystarczy, że napiszemy, iż rodzina Rothschild to jedna z najbardziej wpływowych rodzin na naszej planecie, jest to rodzina globalistów, którzy dążą do wprowadzenia NWO. Teraz, jeżeli przedstawiciele globalistów finansowali dojście do władzy Hitlera oraz późniejsze jego poczynania, to bardzo szybko dojdziemy do wniosku, że tym kręgom elit zależało na wojnach i rozruchach na świecie i w Europie.

 

‘‘Powinniśmy mieć rząd światowy, czy wam się to podoba czy też nie. Siłą albo po dobroci, wybór zależy już od samego społeczeństwa.’’

James Wartburg (wypowiedz z roku 1950.)

Po zakończeniu wojny globalnej, wprowadzono nowy ład światowy, innymi słowy podzielono nasz glob na strefy wpływów największych mocarstw, mowa tutaj głównie o USA i Rosji. Oczywiście z czasem ponownie wszystko zaczęło ulegać zmianie, gdyż na arenie pojawił się trzeci zawodnik, a mianowicie Chiny, a to oznacza, że prowadzona gra musi zostać z restartowana i ułożona na nowo, co to oznacza? To niestety najprawdopodobniej oznacza kolejny globalny konflikt, na którego arenie będą przewodzić Rosja, Chiny i USA. Przygotowania do tego globalnego konfliktu trwają już dziś i od wielu lat. Nie tak dawno wyciekły tajne dokumenty Pentagonu, który zakładają wybuch globalnego konfliktu w najbliższych dwudziestu latach. Po co wojna? Aby tym razem wprowadzić NWO a nie tylko czasowe rozwiązanie w postaci podziału wpływów, lecz ostateczne zniewolenie ludzkości. Oczywiście brzmi to jak science fiction, przynajmniej dla większości osób, jednak dzisiejsza technologia na to pozwala.

 

Zatem czym jest NWO? Jest to nowy porządek świata na najważniejszych płaszczyznach życia, począwszy od ekonomi, kultury, religii po przez bankowość, zbrojenie a skończywszy na szczepieniach, testach i wszczepianiu sztucznych implantów każdemu człowiekowi na naszej planecie, oczywiście każdemu, kto przeżyje, ponieważ jednym z ważniejszych punktów NWO jest obniżenie populacji z obecnych miliardów do poziomu zaledwie pięciuset milionów. W świecie NWO wielki brat będzie wiedział o nas wszystko, będzie nas kontrolował. Kiedyś pewien przedstawiciel grupy Bilderberg, o której w przyszłości napiszemy kilka artykułów, powiedział, że im nie są potrzebni ludzie martwi, czy też w pełni zdrowi. Oni potrzebują ludzi jak gdyby martwych, ale i nie w pełni świadomych tego, co się dzieje, ponieważ tylko z takich ludzi i takich społeczeństw można wyciągać pieniądze i można mieć korzyści dla siebie i własnych celów. Przerażająca idea i stanowisko człowieka reprezentującego elity światowe.

 

Na koniec dzisiejszych rozważań można zapytać, po co to wszystko, dlaczego inicjowane jest tak duże cierpienie miliardów ludzi na świecie z tak wielu pokoleń? Otóż tam gdzie kończą się pieniądze wielu już nie dostrzega nic, są jednak osoby, które widzą, że dalej znajduje się już tylko władza i to ona jest ponad pieniądzem i stanowi najwyższe dobro. To też powstają tajne zgromadzenia dążące właśnie do realizacji planów poszerzenia władzy. Najdobitniejszym i najbardziej przerażającym a zarazem realizowanym na naszych oczach, jest plan NWO. Miejmy tego świadomość, ponieważ to dotyczy każdego z nas a przede wszystkim przyszłych pokoleń.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Prawda boli

" Po zakończeniu wojny

" Po zakończeniu wojny globalnej, wprowadzono nowy ład światowy, innymi słowy podzielono nasz glob na strefy wpływów największych mocarstw, mowa tutaj głównie o USA i Rosji "

LUDZIE! Przestańcie powtarzać kłamstwa NWO. Po rewolucji nie było żadnej Rosji gdyż głównym celem tej rewolucji było właśnie zniszczenie tego państwa. Był Związek Radziecki  a jego mieszkańcy to byli Sowieci a nie Rosjanie. Używanie błędnych nazw ma na celu obciążenie zbrodniami popełnionymi przez Sowietów ich ofiary czyli w większości Rosjan.

Pisanie o Rosji w tamtych latach jest tak samo prawdziwe jak z pisanie o Polskich Obozach Zagłady.

Portret użytkownika Richard Petruff

Nie rozumiem waszych teorii

Nie rozumiem waszych teorii spiskowych.Nic takiego nie istnieje.Te wasze wszyskie spiski to jeden pic.Zarzucacie Żydom niewdzięcznośc a sami tacy jesteście.Czy pomogliśmy Żydom w czasie okupacji?Wcale nie.Może trochę.Zazdrościcie im.Bo oni są zdolni.To na osiągnięcie czego potrzebujecie szkół oni mają to przyrodzone.Popatrzcie ilu uczonych wśród nich.Noblistów.Polityków.Biznesmenów.Ludzi sztuki.Bankierów.I tylko ich 14 milionów.A jacy mobilni,energiczni.Cieszyć się ,że mogą nami kierowac.Usprawniać procesy zarządzania.Przewidywać nasze potknięcia.Muzeum Polin to mało.Nie załatwi długu wdzięczności jaki wobec nich mamy.Szanujmy ich doceniajmy a nie pitolmy głupot spiskowych.Ich wiara prawdziwa ,najstarsza co wszyscy przyznają.To u nich mówili prorocy.Mają prawo do swojej ziemi i do prowadzenia nas.Oni wszystko lepiej ,musimy przyznać widzą.Te wasze śmieszne knowania teorie ,że oni niby winni wojny,demoralizacji.To wierutna bzdura.Sami się degenerujemy swoimi zachciankami ,hedonizmem ,dekadencją.Żal wam ich czystej postawy wobec swojej wiary i dogmatu.Nigdy tego nie osiągnięcie.To ich cywilizacja najstarsza wypracowała to przez wieki.Teraz robią porządek na Ukrainie.Zobaczycie ,że wkrótce Ukraina będzie potęgą.Przyćmi was Polaków.Was zaściankowych zadufanych.Wiecznie niezadowolonych.Mało wam pracy?A chce się wam pracować ?Byle lużniej bez pracy za darmowe pieniądze na Zachód.Popatrzcie jak ŻYDZI CIĘŻKO PRACUJĄ.Nie chcecie tego dojrzeć.Kpicie z redaktora Michnika .Boli was bo on prawdą sypie po oczach.Tak tak ludzikowie strach do prawdy się przyznać.Jeszcze was w najbliższym czasie Nowoczesna uświadomi.Kpijcie ,kpijcie zobaczymy na czyje wyjdzie.Czepiacie się Tuska a to on naprawdę z Polski uczynił nowoczesny ,potężny kraj.Biedni ludkowie.

Ile pracy jeszcze nad wami.

Portret użytkownika Zenek ;)

 

 

" Czy pomogliśmy Żydom w czasie okupacji?Wcale nie.Może trochę. "

-- no widzisz "PRZYZNAŁEŚ SIĘ WŁAŚNIE IŻ WY WYMORDOWALIŚCIE ŻYDÓW"

a frajera jaki za was weźmie tę win ę na swoje barki szukacie w Polakach

 

Jest zresztą taki jeden film na YT

"Aleksander Jabłonowski - Polska, to kraj kolonialny"

i tam pada bardzo ciekawa kwestia jak żydostwo już w 38 roku
wyło w zachodnich gazetach iż

" POLACY WŁAŚNIE (czyli w `1938) WYMORDOWALI 6 milionów żydów...."

 

NORMALNIE PROROCY JACYŚ, nieprawdaż ?

 

6 milionów w 38 polacy, 6 milionów do 45 hitler a jak się popatrzy na spisy zydowskiej populacji to w niej CUD ROZMNOŻENIA NASTAPIŁ..... o 400 tysięcy w czasie wojny? A przecież powinno o te minimu 6 milionów "wymordowanych przez złych polskich antysemitów" wystąpić, nie?

Przecież w 1938 NIE BYŁO WOJNY a co za tym idzie PROBLEMU BY POOPISYWAĆ I POROBIĆ ZDJĘCIA GROBÓW TEJ masy trupów.... a ich jakoś do dziś jak "UCZCIWEGO, PRAWDOMÓWNEGO ŻYDA" NIE ODNALEZIONO.

Tak więc nie przeszkadzaj sobie w tłumaczeniu żydom CZEMU WYŚCIE zydzi ich MORDOWALI.... i ile na nich trupach ZAROBILIŚCIE... jak na ZWYKŁYCH ŚWINIACH Z RZEŹNI... sprzedawanych na targu.

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Richard Petruff ... ale się

Richard Petruff ... ale się uśmiałem... To co wy żydzi i żydoukraińcy nazywacie uzdolnieniami, to tylko wasza religia, gdzie bogiem jest pieniądz i to potraficie w drodze spekulacji, oszustwa i wyzysku i mordu, znakomicie osiągnąć.

To nie zdolności,ani inteligencja ( macie poniżej średniej), tylko brak empatii, gdyż wasz Talmud was uczy, że nie-żydzi to zwierzęta o ludzkich twarzach... Nie macie skrupułów by "goja "okraść, zabić, oszukać, czy wyzyskać.. To zdolność pijawki, instynkt pasożyta...

 Co do waszych noblistów... daruj sobie... Może przykład Eisneina jest tu wzorem? Einstein, to był zwykły złodziej cudzych ( słowiańskich) mysli naukowych ( Tesla) Sam był urzędniczyną czytającym, i opracowującym w treści mysli techniczne wynalazców, czyli rzecznikiem patentowym o wytartych nałokietnikach..

Sztuka? O tak... Nicnieróbstwo i wyzysk dało wam dużo wolnego czasu, by wyżywać się w sztuce... Goje nie mają czasu, bo wyzyskiwani bez skrupułów i walcząć o przetrwanie w waszym gównianym świecie nie mają na to czasu. Jesteście pasożytami tym gorzej, że obdarzeni inteligencją neandertalzyka...

 Co do "proroków" to wasze zmijowe plemię całe swoje podłe zycie kombinowało, co zrobić, aby pozostała ludzka populacja na was zapierdalała i przynosiła profity. Więc tworzyła scenariusze jak to osiągnąć pisząc pierdoły o rzekomych bogach, w gruncie rzeczy będącymi upadłymi aniołami...

Wykorzystaliście ułomne cechy ludzkiej natury oraz ludzkie emocje, wzbudziliście w społeczenstwach czakry, których nie wolno wzbudzać, jak pożądliwość na każdej płaszczyźnie emocji i degenerację osobowości przez narkotyki i pornografię. Jesteście bydłem neandertalskim nie ludźmi i przyjdzie na was "kryska na matyska.."

A tacy jak tusk zawisną obok was żydów i żydoukrainców na kolczastym drucie obwiązani na polskich dębach...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Dusza się nie kłóci z umysłem

Dusza się nie kłóci z umysłem... Z duszą kłóci się .... informacja... Smile

 Umysł przyjmując złą informację "głupieje" i tworzy sie konflikt wewnętrzny w człowieku...

 Zła informacja to manipulacja i pranie mózgu od wczesnego dzieciństwa...

 Prawda, że nasza istota nie jest w ciele, lecz w świadomości a ta pochodzi z boskiego źródła... pozdrawiam

Strony

Skomentuj