Nowy wirus mógł zabić już tysiące ludzi, ale chińskie władze to ukrywają

Kategorie: 

Źródło: Internet

Z Chin dochodzą coraz bardziej niepokojące informacje o tym, że koronawirus o nazwie 2019-nCoV mógł już zabić nie 26 osób, a tysiące. Chińscy reporterzy donoszą o setkach ludzi „padających na ulicach jak muchy”.

Media społecznościowe stają się przepełnione doniesieniami o setkach przypadków nagłej śmierci mieszkańców na ulicach miast. Do walki ze skutkami epidemii włączono już nie tylko służby medyczne, ale również wojsko i policję.

 

Dziennikarze raportują, że oficjalne dane o liczbie osób zainfekowanych oraz tych, których wirus już zabił są drastycznie zaniżane, żeby nie wywoływać paniki. W tej chwili ofiar mogą być już nawet tysiące. Mówi się, że liczba chorych będzie ulegała podwojeniu każdego dnia.

 

Należy przypomnieć, iż od zarażenia wirusem do pierwszych objawów, może upłynąć nawet tydzień. Wiadomo już, że przedostał się on do co najmniej kilkunastu krajów, mimo objęcia kwarantanną miasta Wuhan i okolic, gdzie w sumie mieszka około 35 milionów ludzi.

 

Od dłuższego czasu eksperci przewidują pojawienie się wirusa, na którego działanie współczesna medycyna nie jest przygotowana. W momencie, gdy wybuchała epidemia „ptasiej grypy”, prognozowano, iż może ona zabić nawet 360 milionów ludzi. Na całe szczęście ten apokaliptyczny scenariusz się nie spełnił. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy bezpieczni. Wirus z Chin może nieustannie mutować, przez co będzie niezwykle trudno opanować sposoby jego rozprzestrzeniania. Od dawna też wiadomo, że elitom obecna wielkość populacji ludzkiej niespecjalnie odpowiada.

Mówi o tym chociażby jeden z "sakramentów" NWO:

Dla niektórych idealny poziom liczebności populacji to ten, który nie przekracza 500 milionów. Obecnie jest nas 8 miliardów. Jakoś więc trzeba się pozbyć zbędnej reszty...

https://twitter.com/i/status/1220329758728376321

https://twitter.com/i/status/1220378502366728192

https://twitter.com/i/status/1220335825805643778

https://twitter.com/i/status/1220288801521782784

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Jaron22

Piszę te słowa w niedzielę 26

Piszę te słowa w niedzielę 26 stycznia 2020r. W mediach podają że zarażonych jest 2 tyś ludzi, a zmarło 56 osób.  Właśnie oglądałem film nagrany przez chińską pielegniarke która mówi że władze kłamią i że chorych jest już 90 tys osób.  Do tego władze podają że jedna osoba może zarazić trzy inne.  Pani pielęgniarka mówi że obecna już druga generacja wirusa sprawia że jeden chory zaraża 14 innych!  To sprawia że wirus jest nie do zatrzymania.  Pielęgniarka mówi że kiedyś mają sprzętu,  masek,  gogli ubrań by móc skutecznie działać.  Jeśli to, jest prawda to nawet chińska propaganda i zamortyzm długo nie utrzymają prawdy w tajemnicy.  Za tydzień chorych będzie ponad milion ludzi.  W ciągu miesiąca milion to będzie ofiar... 

Portret użytkownika Sofo11

Czy pandemia została

Czy pandemia została zaprojektowana? Czy w ten sposób globaliści planują zmniejszyć populację, a także spowodować, że wszyscy ludzie wezmą mikroczip (który stanie się Znakiem Bestii)?
Jeśli miliony ludzi umrą z powodu tego koronawirusa, wielu, którzy go uniknęli, chętnie przyjęliby kombinację mikroczipu szczepionki. Mogą nawet powiedzieć, że mikroczip jest konieczny, aby zapewnić, kto został zaszczepiony.
Bill Gates ma firmę, ID2020 Alliance. Jego celem jest nadanie każdemu człowiekowi na Ziemi cyfrowego identyfikatora. Planują osiągnąć ten cel, łącząc obowiązkowe szczepienia z wszczepialnymi mikroczipami.
Zauważ, że w 2017 r.Bill Gates ostrzegł, że jeśli wirus pandemiczny, taki jak hiszpańska grypa z 1918 r., Który zabił 50 milionów ludzi, uderzy dziś w świat, nadal może wykończyć „ponad 30 milionów ludzi w mniej niż rok”.

So 1:14 BT "Bliski jest wielki dzień Pański, bliski i rychły on bardzo; głos dnia Pańskiego okrutny; wtedy z rozpaczy zakrzyknie i mocarz." 

Strony

Skomentuj