Nowy specjał z Ukrainy - banderowska kiełbasa

Kategorie: 

Źródło:http://prykarpattya.org/news/6558

Serwis informacyjny Prykarpattya poinformował o zmianie nazwy popularnej kiełbasy, produkowanej przez zakłady wędliniarskie w Iwano-Frankowsku.  Kiełbasa dotychczas nosiła nazwę "Moskowska" lecz po wprowadzeniu przez rząd w Kijowie  czterech ustaw dekomunizacyjnych, zakłady z Iwano-Frankowska postanowiły pójść z duchem czasów i zmienić nazwę kiełbasy na "Banderiwską".

Na podstawie jednej z ustaw, w  kraju zmieniane są szybko nazwy przypominające sowiecką okupację. Często jednak zmienia się zwyczajnie nazwy wiosek,  ulic czy produktów sugerujących jakiekolwiek związki z Rosją. Tak czy inaczej, kiełbaska pod nową politycznie słuszną nazwą smakować będzie lepiej. A jeśli trafi do racji żywieniowych mołojców z banderowskich batalionów ochotniczych, napewno doda im sił i zapału w walce z Moskalami i innymi wrogami.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: leszekczarny
Portret użytkownika leszekczarny

Komentarze

Portret użytkownika Angelus

Te czasy to dwuznaczne czasy.

Te czasy to dwuznaczne czasy... Biliśmy Rusów Kijowskich w imię szatańskiego jahwe i jego mateczki..Tamtych Rusów już nie ma, bo się przepoczwarzyli z zydami, którzy wleźli na miejsca Rusów zagłodzonych przez Lenina. To oni nam urządzili Wołyń w 1943... A kim był pedofilopedał Bandera? Zydem!! A kim są władze, politycy i biznesmeni rządzący obecnie Ukrainą? ŻYDAMI!!!

 I ZNOWU PODJUDZAJĄ SWOICH TĘPYCH, UKRAIŃSKICH PRZYDUPASÓW DO "REZANIA LACHÓW"

Portret użytkownika Angelus

A CO? NIE LUBISZ SWOJEJ

A CO? NIE LUBISZ SWOJEJ NATURALNEJ KIEŁBASY? problem tylko, czy będziesz miał z czego ją wyprodukować...Putin dba o swoich i wędlinki przednie mają...

 Lubisz, lubisz... Banderowcy znani są z gównojedzenia...

Portret użytkownika XaX

Znam wielu normalnych

Znam wielu normalnych Ukraińców którzy potępiają zbrodnie w wołyniu a przez fanatyków cierpią normalni ludzie bo o fanatykach mówi się najgłośniej. Jednak to się nie dotyczy islamu przez charakter tej religii a raczej sekty bo religią tego nazwać nie mozna. 

Strony

Skomentuj