Nowy specjał z Ukrainy - banderowska kiełbasa

Kategorie: 

Źródło:http://prykarpattya.org/news/6558

Serwis informacyjny Prykarpattya poinformował o zmianie nazwy popularnej kiełbasy, produkowanej przez zakłady wędliniarskie w Iwano-Frankowsku.  Kiełbasa dotychczas nosiła nazwę "Moskowska" lecz po wprowadzeniu przez rząd w Kijowie  czterech ustaw dekomunizacyjnych, zakłady z Iwano-Frankowska postanowiły pójść z duchem czasów i zmienić nazwę kiełbasy na "Banderiwską".

Na podstawie jednej z ustaw, w  kraju zmieniane są szybko nazwy przypominające sowiecką okupację. Często jednak zmienia się zwyczajnie nazwy wiosek,  ulic czy produktów sugerujących jakiekolwiek związki z Rosją. Tak czy inaczej, kiełbaska pod nową politycznie słuszną nazwą smakować będzie lepiej. A jeśli trafi do racji żywieniowych mołojców z banderowskich batalionów ochotniczych, napewno doda im sił i zapału w walce z Moskalami i innymi wrogami.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: leszekczarny
Portret użytkownika leszekczarny


Komentarze

Portret użytkownika Angelus

Te czasy to dwuznaczne czasy.

Te czasy to dwuznaczne czasy... Biliśmy Rusów Kijowskich w imię szatańskiego jahwe i jego mateczki..Tamtych Rusów już nie ma, bo się przepoczwarzyli z zydami, którzy wleźli na miejsca Rusów zagłodzonych przez Lenina. To oni nam urządzili Wołyń w 1943... A kim był pedofilopedał Bandera? Zydem!! A kim są władze, politycy i biznesmeni rządzący obecnie Ukrainą? ŻYDAMI!!!

 I ZNOWU PODJUDZAJĄ SWOICH TĘPYCH, UKRAIŃSKICH PRZYDUPASÓW DO "REZANIA LACHÓW"

Portret użytkownika Angelus

A CO? NIE LUBISZ SWOJEJ

A CO? NIE LUBISZ SWOJEJ NATURALNEJ KIEŁBASY? problem tylko, czy będziesz miał z czego ją wyprodukować...Putin dba o swoich i wędlinki przednie mają...

 Lubisz, lubisz... Banderowcy znani są z gównojedzenia...

Portret użytkownika XaX

Znam wielu normalnych

Znam wielu normalnych Ukraińców którzy potępiają zbrodnie w wołyniu a przez fanatyków cierpią normalni ludzie bo o fanatykach mówi się najgłośniej. Jednak to się nie dotyczy islamu przez charakter tej religii a raczej sekty bo religią tego nazwać nie mozna. 

Portret użytkownika Jabo

Normalni Ukraińcy prosili

Normalni Ukraińcy prosili polskich naukowców, żeby nie ujawniali swoich publikacjach nazwisk ich przodków, którzy pomagali Polakom w czasie rzezi wołyńskiej, gdyż spowoduje to zagrożenie ich życia ze strony spadkobierców Bandery. Nie pieprz więc, że Ukraina to normalny kraj, a banderowcy to nic nie znaczący margines. Jezeli znasz choć trochę Ukrainę, to doskonale o tym wiesz. Znaczy to, że kłamiesz.

Portret użytkownika XaX

Dlatego piszę, że wielu

Dlatego piszę, że wielu niestety psuje wizerunek normalnym którzy w dupie mają zarówno politykę jak i całą resztę. Nie wszystko jest czarno białe na świecie. Dla njich jest to bochater ale co to za bochater któy mordował setki niewinnych ludzi?  Wy to jesteście dzinwi, patrzycie na świat zero jedynkową logiką,  nie przyjmujecie do wiadomości żadnych odstępstw ani innego zdania -.-. Daleko tak nie zajedziecie. 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ależ ten świat schodzi na psy

Ależ ten świat schodzi na psy ... rozumiem kiełbasa wyborcza - ale to? Świnie żreją świnie i pochrząkują w zachwycie nad swą świńskością. Żydy zobiły z was ukraińców jakiś specjalny podgatunek człowieka. Mózgów jakby nie mają, a w zamian za to mają samą wściekłość i głupotę. Ale nie ma co rozpaczać jak sama historia wskazuje Neandertalczycy-Kanibale wymarły i podobny los czeka ukraińskie-kanibale. Istniejecie ukraińcy tylko dlatego, że żyd was potrzebuje do brudnej morderczej-roboty i nawet jak zwyciężycie, to same żydy was natychmiast zlikwidują jak wściekłe psy, bo co to za gospodarz co trzyma w obejściu mordercze bestie? Nikt normalny tego nie zrobi, zwłaszcza tacy gospodarze jak ''wasi'' oligarchowie. Mieliście przykład po II WŚ jak was sprzedali bez mrugnięcia okiem. Nic lepszego was chachły nie czeka i tym razem.

Strony

Skomentuj