Nowy skaner natychmiast wykrywa COVID-19 u ludzi i na płaskich powierzchniach

Kategorie: 

Źródło: Własna kompilacja (logo AMSI)

Amerykańskie przedsiębiorstwo Advanced Medical Solutions International, opracowało przenośne urządzenie, które rzekomo, jest w stanie natychmiastowo wykryć koronawirusa u ludzi i na powierzchniach płaskich. Zdaniem przedstawicieli firmy, COVID Hunter jest w stanie zlokalizować koronawirusa w płucach, gardle, nosie i skórze człowieka - bez konieczności dotykania ich. Może również wykryć wirusa przez szkło lub przezroczysty materiał.

 

W testach COVID Hunter wykazał ponad 99-procentowy wskaźnik dokładności i był w stanie rozróżnić pacjentów zarażonych i zdrowych. Wykrywał on również, które próbki pochodziły od chorych na COVID-19, zweryfikowanych za pomocą testu PCR. Celem urządzenia jest jak najszybsze przywrócenie normalnego życia poprzez skanowanie ludzi, szpitali, pokoi, szkół, lokali, punktów gastronomicznych, hoteli i wielu innych miejsc. Domyślnie, miałoby to doprowadzić do powstania "baniek" wolnych od COVID-19, które nie wymagałyby żadnych ograniczeń.

Jak można wyczytać na oficjalnej stronie produktu:

Wykorzystaliśmy określone widma fal elektromagnetycznych, aby zidentyfikować unikalny „odcisk palca wirusa” - wyjaśnia dr Adeeb Al-Zoubi , współzałożyciel i dyrektor naukowy AMSI. W miarę odkrywania nowych wariantów wirusa, COVID Hunter może zostać „zaktualizowany”, co czyni go krytyczną bronią w walce z rozprzestrzenianiem się pandemii 

Ostateczna cena Covid Huntera nie została jak dotąd podana, ale firma planuje aby była ona "bardzo przystępna". Ujawniono przy tym plany produkcji pierwszych egzemplarzy. Advanced Medical Solutions International planuje dystrybucję pierwszych urządzeń w ośrodkach o dużej koncentracji ludzi, aby później stopniowo rozprzestrzeniać ją po świecie. Planowo, ma on powstawać w fabrykach w Ameryce Środkowej, Azji Południowo-Wschodniej i na Bliskim Wschodzie.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Komentarze

Portret użytkownika tubylec

"Skaner" wyszuka cię w bazie

"Skaner" wyszuka cię w bazie danych, zweryfikuje czy jesteś potrzebny w Nowym Światowym Porządku czy nie .. jak nie jesteś to dostaniesz w łeb wiązką mikrofal albo inną. To tylko przykład. Nie dajcie w siebie mierzyć z czegokolwiek jeśli nie wiecie co to jest, bo wszystkie te technologiczne zabawki mogą służyć do czegoś zupełnie innego niż wam się mówi.

Portret użytkownika Medium

To nie pierwszy "zamach" na

To nie pierwszy "zamach" na pracowników laboratoriów analitycznych Smile

Istnieją urządzenia, którymi wykonuje się biorezonans, działające na identycznej zasadzie, lecz zaprogramowane na szerokie pasmo częstotliwości różnych patogenów: pasożytów, bakterii czy wirusów.

Do skanera wykorzystano tylko jedno wąskie pasmo specyficzne dla modnego dziś patogenu. Praktyczny pomysł, ale niestety podtrzymujący stan psychozy w społeczeństwie.

I jeszcze o moich wątpliwościach związanych z wykrywaniem przez biorezonans.

Byłam raz na takim badaniu i okazało się, że w wachlarzu wykrytych zakażeń były bakterie choroby, z której dawno się wyleczyłam. Może zatem ta metodyka wykrywa także pasmo wytworzonej odporności?

Portret użytkownika ARTUR

Może bym i uwierzył w

Może bym i uwierzył w przepowiadaczy chorób / czyt. / lekarzy gdyby diagnostykę choroby przeprowadzali bez śledzenia w komputerze listy lekarzy gdzie był pacjent i na co się leczył . Idż do nieznajomego lekarza aby bez patrzenia w listę postawił diagnozę , nie ma co szukać , nie ma już takiego i dlatego zastanawiam się nad zakupem stetoskopu .

Portret użytkownika Medium

Mam w domu stetoskop,

Mam w domu stetoskop, ciśnieniomierze, pulsoksymetr, papierki wskaźnikowe do badania odczynu np. moczu, córka ma inhalator ultradźwiękowy. ale i tak lekarzami nie zostałyśmy Wink

Sam się stetoskopem raczej nie zbadasz. Jeśli masz jakieś wątpliwości, korzystaj z odpłatnej diagnostyki RTG, USG, analityki medycznej plus ewentualnie biorezonansu. Biorezonans może wypaść nawet taniej niż analityka, gdy chcemy się przekrojowo przebadać.

Jeśli idzie o płuca, polecam RTG klatki piersiowej zaniedbane w dzisiejszych czasach. Z opisem lekarza to dobra rzecz.

Mój zmarły były mąż ostatnie dwa lata skwapliwie chadzał na siłownię, a wieczorami bolało go jedno ramię, bark konkretnie. Kilka razy chadzał do ortopedy, mówił, że jego zdaniem od przetrenowania ten ból, a lekarz ładował mu w bolesny bark zastrzyk z kortykosteroidów.

Jak bardzo był w błędzie, okazało się po śmiertelnym pobycie w szpitalu, gdzie zbadano m.in. stan wątroby: ponad 300 ALAT. Malo tego, to nadal może być bez znaczenia, jeśli nie poczyniło się takich oto obserwacji u pacjentów z chorą lub przeciążoną wątrobą:

Według lekarzy oprócz głównego objawu należy zwrócić uwagę na chroniczne zmęczenie i ból barku

https://pl.sputniknews.com/spoleczenstwo/2021012213703667-sputnik-te-objawy-moga-wskazywac-na-chorobe-watroby/

Lekarz ortopeda swoimi zastrzykami tylko pogłębiał problem, ponieważ kortykosteroidy obciążają wątrobę.

To też jest ciekawe, szczególnie, gdy mamy wiele osób zmagających się z nadciśnieniem, których zwykli lekarze praktycznie nie leczą, a ładują tylko toksyczne środki obniżające ciśnienie:

Tak tak, od niedoboru witaminy D może „skakać” ci ciśnienie. Witamina D utrudnia organizmowi wytwarzanie peptydu podwyższającego ciśnienie. Jeśli okaże się, że twoje skoki ciśnienia wywołane są niedoborem tej witaminy, wystarczy ją uzupełnić, a wszystko wróci do normy.

https://pl.sputniknews.com/lifestyle/2020042812331981-10-oznak-niedoboru-witaminy-d/ 

Tak więc informacja z internetu o przeszłych wizytach pacjenta myślącego lekarza może jednak zainspirować, gdy okaże się lekarzem prawdziwym. 

Portret użytkownika S

To bardzo ciekawa i niezwykle

To bardzo ciekawa i niezwykle ważna informacja biorąc pod uwagę, że NIE wyizolowano ludzkiego wirusa cov-2. Czy ten "skaner" działa na zasadzie maszyn w salonach gry i losowo podaje wyniki? Bo innej możliwości nie widzę, skoro nie mają danych co skanować

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika emel

S wrote: NIE wyizolowano

S wrote:
NIE wyizolowano ludzkiego wirusa cov-2
To nie jest prawda. Skąd wziąłeś tę informację?

S wrote:
Bo innej możliwości nie widzę, skoro nie mają danych co skanować
Nie widzisz m.in. dlatego, że opierasz się na fałszywych twierdzeniach.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika S

Aha, czyli lekarz z

Aha, czyli lekarz z Chińskiego Centrum Epidemiologicznego, mówiący osobiście w wywiadzie dla wielkiej stacji TV (w dodatku jednej z tych jedynych słusznych co mówią tylko prawdę o plandemii), jest dla ciebie "filmikiem z neta", i durniem jest ten, co powołuje się na takie informacje? I jako przeciwwagę twierdzisz, że gdzieś tam, kiedyś tam, podobno dawałeś jakieś linki. A te linki to skąd są? Przypadnkiem nie z neta? A kto je napisał? Beneficjenci firm farmaceutycznych? Ja wiem, że niektórzy uparli się wierzyć w potworną chorobę dziesiątkującą ludzkość i za nic nie przyznają się, że dali się zrobić w balona. Nie przekona ich nic, dane, informacje, wszystko uznają za fałszywe. A jedyne prawdziwe informacje będą tymi, w które uparli się wierzyć. To się nazywa "dysonans poznawczy".

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Strony

Skomentuj