Nowy sekretarz stanu USA zapowiada dokończenie sprawy odszkodowań dla Żydów. Polska w opałach?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Można się było tego spodziewać. Pandemia na jakiś czas zamiotła pod dywan sprawę słynnej Ustawy 447, ale temat wraca jak bumerang razem z nowymi władzami USA.

Nowy sekretarz stanu USA  - Antony Blinken - wysłał list do Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego. Jego treść została opublikowana przez tę instytucję w Internecie.

Blinken w liście pisze m.in.:

Zapewniam, że wysoko na mojej liście zadań, będzie kwestia restytucji mienia z ery Holokaustu. […] To niepokojące i niedopuszczalne, że działania na rzecz restytucji lub wypłaty odszkodowania za mienie niewłaściwie przejęte podczas Holokaustu nie są jeszcze zakończone w wielu krajach.

Sekretarz Stanu USA zapewnia w owym liście, że będzie „kontynuował współpracę” z państwami, które jeszcze nie spełniły żądań. Na liście takich krajów jednym z głównych „graczy” jest Polska.

 

Wszystko wskazuje na to, że jednym z priorytetów prezydentury Joe Bidena, będzie wsparcie dla wszystkich, którzy ucierpieli przez Holokaust, nawet jeśli roszczenia wobec Polski są bezpodstawne.

Z kolei w odpowiedzi na list Blinkena - Gideon Taylor - prezes ds. operacyjnych Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego, stwierdził:

Nadszedł czas, by rozwiązać nierozwiązane kwestie własności z czasów Holokaustu. Czekamy na współpracę z administracją Bidena w poszukiwaniu sprawiedliwości dla ocalałych z Holokaustu i ich rodzin.

Drodzy Patrioci, Drodzy Polacy, pora sięgnąć po kalkulatory i źródła historyczne, a następnie wystawić rachunek Żydom. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

 

Źródło: https://nczas.com/2021/03/23/wielki-powrot-447-blinken-w-blokach-startowych-kiedy-przyjdzie-do-dudy-video/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +++

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ig-XKAd0nA8

Deputatka vel poslanka do Dumy vel Sejmu rosyjskiego kilka miesiecy temu w czasie wystapienia parlamentarnego podala, ze w Rosji do 1 % "suwerenow" nalezy 71 % majatku narodowego. Poinformowala rowniez ze w takich Indiach for example do tego 1 % nalezy tylko 49 % majatku narodowego, w Chinach 32 % a w Japonii tylko 17 % ? Wyglada mi wiec na to, ze te slabiutke w porownaniu z Rosja wskazniki w powyzszych krajach byly tylko dlatego mozliwe ze Jahwe nie stworzyl skosnookich wojtylowych Starszych Braci w Wierze chociaz czarnych jak chocby Obama Barak i owszem i jak najbardziej stworzyl co mozna chocby w bezcennym Izraelu na ulicach zobaczyc ?

Jednoczesnie poslanka ta - Wiera Anatoljewna Ganzia -zakomunikowala, ze 5,5 mln Rosjan zarabia minimalna pensje krajowa w wysokosci 5500 rubli vel 60 euro miesiecznie ? Podala rowniez ze ilosc slowianskich "suwerenow" zyjacych ponizej minimum socjalnego w wys. 11500 rubli vel 120 euro miesiecznie wzrosla z 10,7 % w 2012 r. do 12,7 % w roku 2019 i do 19,1 % w 2020 czyli co piaty obywatel jest tam nedzarzem a wiec jakies 30 mln sztuk dwunoznego bydla ? Rosyjski GUS czyli "Rosstat" podaje ze 74 % emerytow tej swiatowej potegi ma emeryture ponizej 10 tys. rubli tj. okolo 100 euro.

W zasadzie nic takiego nowego ci rosyjskojezyczni Judeochrzescijanie posoborowi po 1990 r. w tej Rosji nie wymyslili albowiem powielili tylko stare sprawdzone od tysiacleci schematy o czym nam Biblia poslusznie donosi gdzie niejaki Jozef zydowska przybleda zostal w Egipcie ministrem finansow niczym "balcerowicz" & "rostowski" & "koscianski" w Polinie zostali ? I jak ten "jozef" zabunkrowal cala zywnosc tej owczesnej swiatowej potegi w panstwowych spichlerzach ktore sobie ot tak sprywatyzowal niczym tow. Stoklosa w 1990 r. Zaklady Miesne w Pile, to kiedy nadszedl calkiem niespodziewanie dla gojow a planowo systematycznie wykreowany przez Judeochrzescijan wieloletni glod niczym na Ukrainie w latach 20-tych, to skumulowal ten "jozef" cale zloto i srebro Egiptu w swoich wybranych judeochrzescijanskich posoborowych spracowanych lepkich recach a nawet wywiozl na osiolkach w хuj jeden wszystko to zloto do Ziemi Obiecanej za pomoca samego Jahwe ktory jak doswiadczony sutener tych zlodziei i szubrawcow przed pogonia Egipcjan obronil topiac tych okradzionych idiotow w falach Morza Czerwonego bo jak powszechnie wiadomo Pan Bog za dobre wynagradza a za zle karze w przeciwienstwie do Pana Szatana ktory to za zle wynagradza a za dobre karze, prawda ?

Jezeli wiec naiwnie Polaki sadza ze te "Jozefy" ich piekna ojczyzne tak sobie omina i nie rozszabruja z pomoca samego Jahwe, to na przykladzie powyzszych faktow historycznych naiwnosc ta jest bezpodstawna. Jakosc zycia Slowian Zachodnich musi byc drastycznie obnizona do poziomu zycia Slowian Wschodnich nad czym tez prawe i sprawiedliwe ludzie warszawskie z Herr Moravietzky i Herr Kaczynski na czele w pocie ich wybranego czola dniem i noca ciezko haruja niczym Negry na plantacjach bawelny czy polskie chlopy panszczyzniane zanim ich w 1861 r. ostatni krol Polski czyli Car Alexander II z kajdan polskich panow nie uwolnil. 

.

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika Quark

To żydzi powinni nam zapłacić

To żydzi powinni nam zapłacić za kilkuset letnią gościnę - w czasach gdy reszta europejskich krajów ich przeganiała oraz za to , że to z ICH powodu Hitler napadł na Polskę bo ich tu było od groma i na naszej ziemi musiał ich mordować ! A także za mroki komunizmu , który też był ICH wymysłem.

Portret użytkownika Groot

Niech się nieroby do roboty

Niech się nieroby do roboty wezmą, a nie wyłudzać pieniądze od innych.

Wszystkie narody żyją z własnej pracy, a żydzi żyją z pracy innych narodów. Do roboty kurwa, a nie brudne lapy wyciągać po czyiś wypracowany majątek.

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika auroris

kazać to sobie mogą, nie

kazać to sobie mogą, nie rozumiem po co sie przejmować tymi debilami, tak debilami, to i tak najłagodniejsze okreslenie które mi przyszło do głowy. Odszkodowanie i jakieś ustawy to niech sobie wsadzą debile w tyłek. Ci co maja zamiar tego przestrzegać powinni przejsc badania psychiatryczne plus rezonans mózgu

Portret użytkownika outlaw20202

tu sie mylisz. w poznaniu

tu sie mylisz. w poznaniu przyszli znikad i po 3 miesiacach przejeli NOWO wybudowany budynek szkolny na 700uczniow tylko dlatego ze na dokumencie bylo ze w tym miejscu bylo ich pole na przelomie wiekow. 3 miesiace 1 rozprawa i do widzenia. to sie dzieje naprawde a jeszcze sie rozkreci. 

Portret użytkownika Lisek

Jeżeli umrzesz lub ciebie

Jeżeli umrzesz lub ciebie zabiją a jesteś Polakiem i nie masz spadkobierców to twój majątek lub długi przechodzi na rzecz Państwa.
Jeżeli jesteś Polakiem ale wyznania Judajskiego to to co zostawiłeś po sobie ma przejść na rzecz Państwa Izrael.
Nic dziwnego że ponad 60-siąt razy ich wyganiano w ciągu ostatnich 2000 lat..

Portret użytkownika (po)ruta

I po to jest właśnie zabójczy

I po to jest właśnie zabójczy dla Polski i Polaków "lokdałn" zastosowany przez bandytę i bankstera morawca i żydowskich doradców w osobach niedzielskiego, gluta, czy horbana - zabić polski biznes, a zbankrutowani Polacy sprzedacą żydom swoje firmy za przysłowiową złotówkę !

Tych, którzy jakoś przetrwają, wydusić maseczkami i mutagenami !

 

Strony

Skomentuj