Nowy rząd Łotwy odmówi przyjmowania dodatkowych uchodźców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Łotewski rząd nie zaakceptuje dodatkowych grup uchodźców. Takie są najnowsze deklaracje polityczne nowego gabinetu - zapowiedział kandydat na premiera Maris Kuchinskis.

 


Nowy rząd będzie spełniać wcześniejsze zobowiązania, dotyczące rozmieszczenia uchodźców. Obecnie na pewno nie można przyjąć nowych imigrantów - z wyjątkiem przypadków, kiedy zgodzimy się na to dobrowolnie" - cytuje jego wypowiedź Delfi.


Wcześniej, Łotwa zgodziła się na przyjęcie do końca 2017 roku 531 uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki. Pierwszych sześciu przybyło na Łotwę w zeszłym tygodniu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika wdm

My już przyjęliśmy ponad

My już przyjęliśmy ponad milion Ukraińców, mają za darmo mieszkania, subwencje, są zwolnieni z szeregu podatków, a Polacy, żeby żyć, muszą wyjeżdżać. Niech mi ktoś powie, że nie jest to celowe działanie...

Portret użytkownika niedziela

  Pudzanowski ma prawo do

 
Pudzanowski ma prawo do obrony. My taż mamy prawo do obrony.  Mam jaszcze nadzieję,że nasz rząd zrobi wszystko, aby nie dopuścić do zkotwiczenia się inigrantów na naszej Ziemi. Trzeba żeby rząd widział  co myślą Polacy i że będzie miał nasze poparcie gdy naprawdę będzie służył Polsce.

Portret użytkownika Gocha

Idzie wiosna, więc uchodźcy

Idzie wiosna, więc uchodźcy wytrzymają wiosną, latem i jesienią na Łotwie. Latem świeci tam słońce przez 22 godziny na dobę będą więc  szczęśliwi i w euforii. Kiedy przyjdzie zima i  przez 22 godziny na dobę będzie ciemno  to zaczną popadać w depresję, czy inne chorby psychiczne. Skutki ich pobytu (nieprzewidywalne zachowania) w strefie zimowej ciemności mogą być opłakane.

Portret użytkownika brutal

nie mają w tym zadnego

nie mają w tym zadnego interesu ,jaja maja i nie są ciency skoro trzymają w garsci cały polski naród ,zgnoja nas szybciej niz uchodzców jak będziemy tak dalej na to pozwalac ,ale prawda jest taka że ludziom zaczyna brakowac w kieszeni ! i ruszą na ulice ,polacy posmakowali zycia na zachodzie i zauważają różnice w poziomie zycia ,dlatego rząd wciska 500 zł za dziecko i chce zaslepic ludzi dobrodziejstwem ich rządu ,ale to niczego nie zmieni ,bo zaraz się przekonamy ile każdy z nas za to zapłaci !l zresztą oni wiedza ze w tej chwili mogą wszystko obiecac byle zyskac na czasie ,dlatego że szykują się wielkie zmiany ,a po zmianach będziemy juz mieli gówno do gadania .

Portret użytkownika prorok2404

voytas -  Tu nie chodzi o to

voytas -  Tu nie chodzi o to żeby ich ganiac z kijem. Trzeba stanowczo pokazac jaki mamy kraj i jakie panują u nas zasady. Brak przyzwolenia na dzikie zachowania rodem z islamskiego bliskiego wschodu. A co do kija to by sie raczej przydał w okolicach Berlina i Brukseli. Bo tam polemizowac nie ma z kim.Brak tam logicznego myslenia i ludzkich uczuć.

Skomentuj