Nowy Rok w starej oprawie

Kategorie: 

DesiptersPics

Rok 2015 rozpoczął się dla nas Polaków właściwie bez zmian. Bez zmian to znaczy,że tkwimy dalej w naszej oryginalnej, szarej rzeczywistości.

 

Spór pomiędzy lekarzami a obecnym Ministrem Zdrowia B.Arłukowiczem nikogo chyba nie dziwi.

 

Ustanowiony przez rząd Pakiet Onkologiczny miał za zadanie skrócić czas oczekiwania na leczenie chorych na nowotwór.Niestety wszystkie dodatkowe obowiązki związane z tym luksusem spadły na lekarzy pierwszego kontaktu.

 

Nie trzeba było długo czekać na efekty troski o zdrowie Polaków.Lekarze z Porozumienia Zielonogórskiego protestują przeciwko zapisanym zmianom i efekt ,który miał wyjść na zdrowie pacjentom przyczynił się do braku opieki zdrowotnej. 

 

Zamknięte zostały w wielu województwach na czas protestu placówki medyczne i ludzie nie mogą dostać się do lekarza rodzinego. W wielu miastach sytuacja jest naprawdę dramatyczna. Nowa Sól-czterdzieści tysięcy mieszkańców i brak chocby jednej otwartej przychodni zdrowia. Dokąd Ci ludzie mają iść?Nie wiadomo.

 

Wczoraj Minister Arłukowicz po spotkaniu z Premier Kopacz wyszedl do dziennikarzy i zaapelował do pacjentów,by zmieniali lekarzy rodzinnych na tych, którzy podpisali umowy z NFZ. Jak zapowiedział, rozmów z Porozumieniem Zielonogórskim nie będzie,dopóki protestujacy lekarze nie otworzą gabinetów.

 

Przypomnę również,że od stycznia 2015 będziemy musieli stać w kolejce do lekarza rodzinnego po obowiązkowe skierowania do specjalistów t.j. Okulista i Dermatolog.

 

Cóż..pozostaje mi tylko życzyć Wszystkim dużo zdrówka.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: dora
Portret użytkownika dora


Komentarze

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika TheOgoras

Sumlińskiego książkę "Z mocy

Sumlińskiego książkę "Z mocy bezprawia" posiadam i polecam wszystkim zainteresowanym, obnaża tam mechanizmy powiązań polityków , służb i mafi pruszkowskiej, warto słuchać co ma do powiedzenia gdyż starano się go zniszczyć na wiele sposobów,żyje chyba tylko dzięki temu co opublkował i stało sie to sweg rodzaju  polisą, tylko na jak długo skuteczną?

Gdy mędrzec wskazuje księżyc, głupcy patrzą na palec

Portret użytkownika Eragon

Masz całkowitą rację tu

Masz całkowitą rację tu ciekawostka jak to było zaplanowane.STENOGRAM Z TAJNEGO REFERATU TOW. JAKUBA BERMANA WYGŁOSZONEGO NA POSIEDZENIU EGZEKUTYWY KOMITETU ŻYDOWSKIEGO W KWIETNIU 1945 ROKU
Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.Poniżej link do całego artykułu http://www.w-sercu-polska.org/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=6933:pl&catid=6:warto-przeczytac&Itemid=18

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika ...

3 wybory jakie ma ktos

3 wybory jakie ma ktos urodzony w polsce:
 
1. Byc niewolnikiem we wlasnym kraju
2. Byc niewolnikiem na troche lepszych warunkach za granica.
3. Zachowac godnosc i popelnic szlachetne samobojstwo.

Portret użytkownika alik

W tym wszystkim jest jednak

W tym wszystkim jest jednak dużo dobrego. Mając utrudniony dostęp do lekarzy czyli dilerów środków farmaceutycznych, ludzie będą zdrowsi  i będzie mniejsza śmiertelność Wink
Podobnie było w czasie kiedy ministrem zdrowia był Religa. I jest to fakt, który on sam ujawnił.

Portret użytkownika Krzysiek82

A niech nas wykończą

A niech nas wykończą wszystkich, wciąż im mało mało mało ... kasy, niech sobie wezmą wszystko, niech się tym wszystkim udławią, ja tego 2metry pod ziemią nie potrzebuję. Pozdrawiam wszystkich. ps. zastanawiam się kiedy weźmiemy się za rewolucję w tym kraju a jak każda rewolucja zabija swoje dzieci.

Strony

Skomentuj