Nowy raport przestrzega przed końcem ludzkiej cywilizacji w ciągu najbliższych 30 lat

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Od czasu do czasu naukowcy przestrzegają ludzkość przed zgubnym i skutkami strasznych zmian klimatu które zachodzą na naszych oczach. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat na zmiany straszą nas ochłodzeniem, ociepleniem, Albo tak jak teraz po prostu zmianami klimatu czyli czymś bliżej nieokreślonym. Najnowsza prognoza australijskich naukowców sugeruję, że już za 30 lat ludzkość może stanąć u kresu swego istnienia!

 

Dobrze opłacani eksperci już wielokrotnie wiesz czyli straszliwe kataklizmy. Gdyby wierzyć w każde ich słowo około 2015 roku poziom oceanu powinien podnieść się około 30 cm. Nic takiego nie miało jednak miejsca, ale to nie problem dla specjalistów, którzy zawsze znajdą jakieś wytłumaczenie.

 

Najnowszy raport wskazuje na ryzyko egzystencji rodzaju ludzkiego na skutek kryzysu klimatycznego który nastąpił w następnych dekadach. Zdaniem australijskiego think-tanku the Breakthrough National Centre for Climate Restoration, koniec jest bliżej niż nam się wydaje. 

Według ich apokaliptycznego scenariusza zmiany klimatu, które obserwujemy obecnie znajdą się wkrótce poza zakresem zdolności rasy ludzkiej do przetrwania i jeśli będzie to postępowało w tym tempie to do 2050 roku ludzkość może mieć poważny problem.  Problem w tym że większość tych przewidywań nie jest poparta poważnymi dowodami, a raczej ideologią.

 

Można odnieść wrażenie że autorzy raportu nie rozważając innych możliwości niż to, aby zdławić ziemski przemysł,  pod pretekstem potrzeby redukcji emisji dwutlenku węgla, który jest podstawowym gazem stanowiącym pożywienie dla roślin. Zwolennicy nowej świeckiej religii globalnego ocieplenia vel zmian klimatu, nie przyjmują do wiadomości innych możliwości niż te, zakładające wyłączną winę ludzkości jeśli chodzi o wzrost stężenia gazów cieplarnianych w atmosferze.

 

Ludzie ci są tak skoncentrowani na osiągnięciu celu w postaci dekarbonizacji gospodarki, że nie docierają do nich żadne logiczne argumenty. No właśnie można powiedzieć że mamy do czynienia z ideologią, albo wręcz z religią, posiadającą nawet własne aksjomaty wiary.

 

Przewidywania australijskich naukowców wieszczących dramatyczny koniec ludzkości, można klasyfikować tak samo jak alarm mistyczne prognozy, które stosował ONZ od przynajmniej dwóch dekad. Nikt nie ma problemu z tym, że większość z tych prognoz się nie sprawdziła. Jedyną odpowiedzią jest więcej prognoz, więcej straszenia, więcej apokalipsy klimatycznej, którą można rzekomo zatrzymać jedynie poprzez opodatkowanie ludzkości i wycofanie z użycia węgla.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Maxxx

Ludzie przeżyli epokę

Ludzie przeżyli epokę lodowcową, potem gorące lata jakie nastały po tej epoce. Dziś ludzie mieszkają od gorących i suchych pustyń po wiecznie zamarznięte szczyty gór. Ale z jakiegoś powodu cała ludzkość wyginie bo temperatura nieznacznie się podniesie.... I tacy ludzie nazywają siebie naukowcami... Boże czy ty to widzisz.....

Portret użytkownika YaHu

Zeby sprecyzowac koniec

Zeby sprecyzowac koniec ludzkosci nastapi, biednej ludzkosci. Wszystkie procesy ktore obecnie zachodza sa odwracalne. Chodzi o pozbycie sie ludzi a wlasciwie nadmiaru ludzi, ktorych inni uznali za nie potrzebnych.

Portret użytkownika biedulka

Nie mam watpliwości, że

Nie mam watpliwości, że Ziemię - naszą matkę czekają trudne czasy. Czy sama sobie poradzi?. Prawdopodobnie tak, ale Ludzie powinni jej pomóc wtedy bedzie szybciej. Wystarczyloby zniszczyć pasożyta który winny jest jej obecnemu stanowi. Tym pasozytem jest pewna podgrupa ludzi która stała się nadgrupą ludzi. Wprowadziła pieniądz a z nim wyzysk, zawiść, podstępy, nieczułość, przestepstwa, wojny itd itd.. Mowa ogólnie nie o żydach  tylko o pewnym jej jednym plemieniu które przez samych żydów nazywane było plemieniem żmijowym albo dziećmi diabła. Jeżeli myślicie, ze chodzi o naród wybrany to się mylicie. Naród wybrany wybrał Mojżesz i naród ten miał za zadanie zniszczyc to żmijowe plemię.Zanim to zaczał robić przez 40 lat oczyszczał na pustyni swoje szeregi w które swoim podstepnym zwyczajem weszli członkowie  żmijowego plemienia. Poczatkowe sukcesy Mojżesza i Jozuego zaczał pózniej tracić król Salomon który mimo swojej madrości dał się podejść i nawet w pewnym okresie życia zmienił wyznanie, ale za to stał się bardzo bogaty. Ostatecznie  idea Mojzesza upadła a zmijowe plemię rozprawiło się z narodem wybranym i semitami które ich reprezentowało. Obecnie żmijowe plemię wykorzystuje tragiczny los semitów jaki im zgotowali, czerpiac profity z ich śmierci i zagrabiajac ich ziemię którą dla ironii nazwali Izraelem. Kim jest żmijowe plemię?. Oto ich rodowód:  Noe m.in. spłodził Jafeta, Jafet spłodził m.in. Gomera, Gomer m.in. spłodził Aszkenaza. Aszkenaz stał się protoplastą  żmijowego plemienia, nazywanego równiez dziećmi diabła, a jeszcze póżniej chazarami.. Czy jest sposób by zniszczyć tego pasożyta by pomóc Matce Ziemi?  Oczywiście jest ale nie metodami Mojzesza czy Jozuego. Jednak o tym przy innej okazji Smile

Portret użytkownika Ghoster

Ten portal od zawsze był anty

Ten portal od zawsze był anty GO. Do Admina musiałby się na chatę zwalić z milion uchodźców z zalewanego kraju, żeby zaczął trybić, że jednak nie wszyscy kłamią. To, że on czyta tylko to, co pasuje do jego światopoglądu, jest z jednej strony straszne z drugiej bardzo wygodne. Całokształtowo jednak jest bardzo smutne. Admin, nie rozmnarzaj się, bo później z głupią miną będziesz musiał się tłumaczyć i pokazywać dzieciom, jak mało zrobiłeś dla tej planety... Malo tego - ty odwrotnie - przyczyniałeś się do jej gorszego stanu, bo rozsiewasz kłamstwa i dezinformacje. Zostaw już sprawy klimatu, zajmij się innymi, które nie kolidują z Twoim wygodnym życiem.

Portret użytkownika moon fake

Zamiast pierdolic o CO2 z

Zamiast pierdolic o CO2 z ktorym natura sobie zawsze poradzi bo jest to CAŁKIEM WYSOCE naturalny gaz skup się pan na syfie który wydzielają fabryki i pojazdy, zarówno w postaci cieczy , gazów jak i ciał stałych. Czy to odpad poprodukcyjny czy produkt koncowy czy inne podobne substancje.Tak wiec jeszcze raz powtarzam.Nie trują naturalne substancje . Trują chemiczne medykamenty, żywnosc konserwowana chemicznie i modyfikowana, chemia z fabryk , chemia z pojazdów. Sztuczne chemiczne narkotyki.Czy juz wszyscy wiedzą gdzie jest ( kurwa) wspólny mianownik?? Czy admin zacznie zdejmowac wreszcie sloneczne okulary przejezdzając gałami nad moimi postami?

Portret użytkownika Tomasz Czartoryski

To wszystko przypomina

Napiszę z dozą dygresji.

Problem z życiem w nieświadomości koliduje z eksperymentem kwantowym. Czy śpiąc w pokoju w którym jest pożar i nie wiedząc o tym, nie spłonie się bo dla śniącego pożar nie istnieje?

Nie. ten pożar go obudzi gdy zacznie mu zjadać stopy.

Portret użytkownika Jajko

W jakim kierunku podążamy, to

W jakim kierunku podążamy, to chyba jest już dla wielu oczywiste... Wszystko tosą naczynia połaczone, ale niewielu to widzi.. - nieszczysz innych, środowisko, to również niszczysz siebie... Tak szczerze, uważacie, że zasługujemy na przetrwanie w obecnej formie? Chyba to jest oczywiste, natura nas zdmuchnie.... I dobrze.

Portret użytkownika SurvivorMan

Admin dzielnie się zabrał

Admin dzielnie się zabrał (tradycyjnie zresztą) do ośmieszania zmian w ziemskim ekosystemie.. Tak się uczepił tych cholernych pojedynczych grup, które próbują zarobić na potrzebnej nam wszystkim ochronie ekosystemu, że aż sam zamienił swoje przekonania w religię, głoszącą że nic nam nie grozi, ale co gorsze, wciska ją innym niczym dobrze wyszkolony klecha!
Pomijając już to, że nie żyjemy na tej planecie do k..wy nędzy sami i inne stworzenia też mają prawo do życia...

Panie Admin!!! A pier..lić ten cały dwutlenek węgla!!! Łańcuch pokarmowy jest już poprzerywany w tak wielu miejscach, że nie ma ratunku!!! To też jest według Ciebie ściema???
A to że tempo połowu kontraktowego ryb jest obecnie takie, że do 2050 roku nie będzie w morzach i oceanach żadnych ryb, ani tych jadalnych, ani niejadalnych, to też jest ściema???
A miliony ton toksyn atakujących nas wszystkich z powietrza, ziemi, lądu i morza i mordujących nas, to też ściema???

Tak wyglądają Malediwy na zdjęciach z kłamliwych biur podróży:

A taka jest rzeczywistość:

PODUDKA ALBO ŚMIERĆ!!! I to śmierć już za 30 lat, jeśli nie szybciej!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika SurvivorMan

Z pół setki minusów nagle w

Z pół setki minusów nagle w kilka godzin? Zaczynam się tu lepiej bawić jak na stronach mediów masowego ogłupiania *ROFL*
Z Tworek uciekło 50 pensjonariuszy, czy jak??? *ROFL*
Coś to zmieni? Zmieni to wybraną przez pasożyta, zwanego potocznie "człowiekiem cywilizowanym", drogę do samozagłady??? *ROFL*

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj