„Nowy Porządek Świata” ma być ogłoszony podczas szczytu w Davos w 2021 roku

Kategorie: 

Źródło: Internet

Techniczne przygotowania do ustanowienia NWO są już prawdopodobnie na drodze do finalizacji. Punktem kulminacyjnym ma być przyszłoroczne Forum Ekonomiczne w Davos.

Podczas 51-ego spotkania najbardziej wpływowych ludzi świata w Davos ma dojść do całej serii debat dotyczących obrazu świata po pandemii COVID-19. Choć nietrudno się domyślić, że wszystko jest już ustalone, oficjalne ogłoszenie „Nowego Porządku Świata” ma nadejść właśnie wtedy.

 

Gazeta „Standard” podała, że kolejny szczyt Światowego Forum Ekonomicznego będzie odbywał się równolegle w Davos oraz 400 miastach świata. Ta innowacja ma oddawać „ducha Wielkiego Resetu”. Oprócz prezydentów, premierów i prezesów korporacji, będą mogli w nim uczestniczyć młodzi aktywiści z wszystkich krajów, by razem debatować nad najlepszym wyjściem dla ludzkości. W dialog nad kształtem NWO zostaną więc włączeni wszyscy chętni, którzy zechcą podzielić się swoim wkładem, wizjami i pomysłami.

Wszystko to brzmi sympatycznie, ale prawda jest taka, że żaden z postulatów godzących w interesy architektów NWO nie zostanie wzięty pod uwagę. Większość aktywistów opowiada się za sprawami, które stanowią zagrożenie dla korporacji, więc jakież idee mogłyby zostać wykorzystane? Chodzi więc o stworzenie pozoru globalnej demokracji i zbadanie nastrojów społecznych, by jeszcze skuteczniej zabezpieczyć interesy elit po wprowadzeniu Nowego Porządku Świata.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Teresa z Torunia

Wystraczyło przeczytać

Wystraczyło przeczytać Bławacką, Bailey oraz czołowych przedstawicieli  new age z lat 80-tych, którzy kontaktowali się z tym samym źródłem co dwie wcześniej wymienione panie. Pada tam data 2025 jako końcowa data do której wszystko ma być przygotowane i spiętę tak aby ludzkość bez sprzeciwu przyjęła lucyferiańską doktrynę.

Portret użytkownika Zefel Retinger

Szanowni czytelnicy i

Szanowni czytelnicy i komentujący nurtuje mnie pewne pytanie i liczę że tak szacowne grono udzieli mi odpowiedzi. Skoro tak bardzo buntujecie sie przeciw nowemu porzadkowi to interesuje mnie co takiego dobrego jest w tym straym? Czujecie sie wolni? 

Portret użytkownika prorocznia

komunistyczne idee braku

komunistyczne idee braku własności do mnie nie przemawiają. Gdyby te idee były przynajmniej w duchu buddyjskim, wtedy może... (?) a te "nowe porządki" to zwykła redystrybucja dóbr gdzie centralnym zarządcą będzie USA.  Kicham covidem na takie porządki.

WSZYSTKO co jest owiane tajemnicą, jest nieszczere, zbudowane na manipulacji, cynizmie nie może być NICZYM POZYTYWNYM I DOBRYM. I niezaleznie od tego co chcą zbudować przy tych metodach należy trzymac się od takich ludzi i idei z daleka.

NIgdy w pełni nie czułem się wolny. Na szczęście NIGDY nie czułem się też niewolnikiem.Dziś tylko zdrowie (raczej jego ewentualny brak)  jest mnie w stanie ograniczyć, no i może jeszcze nasz rząd...no i... no to napiszę że do 2020, bo za duzo tych wyjątków.

Portret użytkownika nauta

Co nowego będzie w tym "nowym

Co nowego będzie w tym "nowym" porządku? Nowy, większy zamordyzm? Doskonalsza inwigilacja? Jeszcze większa marginalizacja zwykłego człowieka? Jeszce większa niewybieralność władz? Jeszcze mniejsza wolność słowa i "ministerstwo prawdy"? Jeszcze większy despotyzm i bezkarność tych na szczycie? Większa władza dla banków, korporacji, mediów, monopoli i fanatyków ideologicznych (w tym religijnych)? Jeszcze większa bezradność szaraczków, w zderzeniu z instytucjami? Ktoś wreszcie da feministkom kilofy, łopaty, betoniarki, młoty pneumatyczne itd. i zagoni do 12-to godzinnej pracy ponad siły, za psi grosz? Ktoś wyśle je na różne "misje pokojowe", żeby mogły poznać, jak to jest wrócić z urwaną nogą, ręką, albo - głupim łbem? Ktoś zrówna prawa biedoty w dostępie do edukacji, mediów, służby zdrowia a nawet pracy z prawami "elit"? Ktoś zrobi to samo, w odniesieniu do żałosnych przygłupów, kanalii i nieudaczników, które dziś okupują najwyższe stołki? Ktoś ich rozliczy? Ktoś beknie za wywołane wojny i kryzysy? Wolność słowa i wolność wyboru, zostaną zwiększone, czy całkowicie zniesione? Czy uchowa się chociaż wolność sumienia? Ludzie staną się jeszcze bardziej roszczeniowi, egoistyczni, durni (bezrefleksyjni, podatni na manipulacje), nieuczciwi i niechętni/niezdolni do najmniejszego wysiłku intelektualnego?

Rozumiesz już? Dopiero jeśli to wszystko i dużo więcej zacznie ulegać zmianie, można będzie przez sekundę pomyśleć o czymś nowym. Bez tego, każda "zmiana" jest tylko starym porządkiem do potęgi.

Portret użytkownika Odważniak

Stary znamy i możemy

Stary znamy i możemy subtelnie obejść, jest jeszcze anonimowa (w miarę) gotówka. W nowym, wszystko będzie cyfrowo podpisane i siup, system punktacji za myśli i słowa (inwigilacja). Nie wejdziesz do sklepu bez czipa. 

Ale my, starzy się nie boimy. Zawsze można będzie uciec do lasu i żywić się ziołami i fotosyntezą. Albo ostatecznie umrzeć w walce. Ale co z Wami, dzieciaki? Ogródek na kartonie po pizzy? Będziecie tylko kukiełkami na podsłuchach? Manipulowane jak owieczki? A Wy, rodzice? Dalej chcecie posyłać dzieci do [szkół] obozów indoktrynacji i poniżania przez najfajniejsze lata rozwoju światopoglądu? 

Jezeli w Nowym Porządku nie będzie szkół, wrócimy do rzemiosła, mistrzów i uczniów, zlikwidujemy produkcję masową (koncentracyjno obozową), zwierzęta i trawniki będą wolne, dzieci hodowały kury, a aparat państwowy transparentny skoncentrowany lokalnie, czyli żaden, podatki lokalnie niewielkie, pieniądze złote i prawo do broni, to wchodzę w to.

I żadnych szczepionek. Lekarze prywatni. Szpital ze zbiórek - kasa transparentna.

Darmowa wóda za zbieranie śmieci. 

Poza tym kasa tylko za pracę, za to wystarczająca na wszystko, rynek się ureguluje samoistnie, w momencie, kiedy masowa produkcja okaże się być zbyt droga w stosunku do bilansu eko. Kiedy skończy się marnotrawstwo, czyli socjalizm (fabryki).

Policji nie trzebaby - wszystko załatwiałoby ojcowie. 

Matki dbałaby o ogrody i salony, w których mędrcy opowiadaliby przygody dzieciakom chcącym słuchać, reszta brykałaby z kózkami i szukałaby ciekawych zajęć.

Instytuty zrzeszające naukowców finansowane z anonimowych darowizn, transparentne koszta, wydatki i osiągnięcia. Prace badawcze finansowane darowiznami w corocznej prezentacji.

Większosc ludności pracowałaby w ogrodach tworząc Żywność, zamiast po klatkach klepać dane.

 

To jaki w końcu będzie ten Nowy Świat?

Portret użytkownika euklides

Skoro nie podoba ci się nowa

Skoro nie podoba ci się nowa kadencja Dudy to co takiego dobrego jest w starej? Zaspojluję ci nieco. W NWO nadal będzie rządził Duda, Lidl dla równości będzie robił tydzień mozambikański, tydzień LGBT, ale nadal nie będzie tygodnia niemieckiego. Będziesz miał dwadzieścia nowych numerów typu pesel, AI wbrew oczekiwaniom nie będzie działać, a do tego na skutek choroby psychicznej "covid" zacznie brakować prądu, więc agentura powróci do starych, sprawdzonych metod, co będzie chwilą triumfu leśnych dziadków. W czerwcu coś się wydarzy, ale potem nic się nie wydarzy. Czuję się wolny.

Strony

Skomentuj