Nowy patent rosyjskiej firmy. Na niebie pojawią się wielkie kody QR!

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Nowa technologia stworzona w Rosji, pozwala wyświetlać kody QR z orbity naszej planey. Może ona zostać wykorzystana, do stworzenia nowego rodzaju reklam, oraz masowego powiadamiania ludzi o ewentualnych zagrożeniach.

 

Rosyjski startup, który we wrześniu 2020 roku, ogłosił pomyślny test tworzenia sztucznych konstelacji w kosmosie, opatentował technologię przesyłania informacji na Ziemię z kosmosu na zasadzie systemu kodów QR.

 

Technologia, umożliwia przesyłanie informacji z kosmosu za pomocą migoczących laserów. Jej zasada działania jest stosunkowo prosta do zrozumienia:

„Najważniejsze jest to, że migotanie lasera umożliwia przesyłanie kodu binarnego. W ten sposób wskazując telefonem na statek kosmiczny, demonstrujący reklamę z orbity, użytkownik będzie mógł uzyskać informacje w postaci tekstu lub linku”

Firma podkreśla, że ta ​​nowa technologia, nie służy wyłącznie celom komercyjny, ale i pomoże w lepszym organizowaniu masowej przesyłu informacji dla ludności. Firma ogłosiła, że przy wykorzystaniu tych sztucznych satelitów, w ciągu 24 godzin, można powiadomić całą populację Ziemi, o każdym globalnym problemie.

 

Nowy system jest ograniczony jedynie przez złą pogodę i porę dnia, ponieważ obrazy można oglądać wyłącznie w nocy.

Avant Space poinformował TASS we wrześniu ubiegłego roku, że zespół laserów, przeznaczonych do wyświetlania reklam z kosmosu, przeszedł pomyślnie testy stratosferyczne. 

 

Jak podkreśla firma, luminescencja sondy nie stwarzałaby problemów astronomom, ponieważ lasery zamontowane na satelitach byłyby włączane dopiero podczas przelatywania nad dużymi miastami planety.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika ehelo

Dla mnie cały ten samolot

Dla mnie cały ten samolot TR3B to hologram 8D, zobaczcie filmiki yiutube jak ludzie co go widzieli opowiadają, że on się materializuje w powietrzu z niczego. Tak jak mówił przed śmiercią Von Braun, bedą nas ogłupiać hologramami na niebie w połączeniu z technologią audio spotlight.

Portret użytkownika DarkTech

ile gałganów uwierzy

ile gałganów uwierzy

Poczytaj sobie o założeniach projektu "Blue-Beam". Projekcja na niebie obrazów o charakterze religijnym lub inscenizacja ataku kosmitów - takie sprawy zaplanowano przy wprowadzaniu nowego "mesjasza" NWO. Ruscy najwyraźniej chcą pokazać swoim rodakom że takie sztuczki są możliwe, jednocześnie podcinając skrzydła tego projektu globalistom. Powód? NWO w swoich założeniach ma powstać na zgliszczach Rosji, a ta nie za bardzo się z tymi założeniami zgadza. Wink

Portret użytkownika Wiertaranachazara

a co Quark jako rozumny

a co Quark jako rozumny czlowiek wezmie szczepionke i zobaczy taki obraz w swojej glowie? Wtedy trudno bedzie mu nie uwierzyc skoro procesy mozgu odbiora to jako autentyczny obraz.

 

Portret użytkownika syriues

Tako qr kod to jest dla

Tako qr kod to jest dla takich co uwielbiają bardziej swiat wirtualny niz życie naturalne.Ludzkosc jest zgubiona,a wyrok wisi w powietrzu. Zaslepieni,skeczupowani ,oslepieni i oklamywani.czym to się skonczy?

QR kodem a tam będzie wyświetlone the end?i laser z satelity wystrzeli i zamieni cie w kupke prochu?

Psychoza kodowa.zobaczcie mam juz swoj kod z moim nazwiskiem.niezly ze mnie keczup.jestem kolejnym wycisnietym pomidorem.bez charakteru i bez przyszłości. Przyszlosc juz do zakeczupowanych nie należy. Zostali sprzedani.

Fuck the law ,burning Babilon 

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika Set

Niby upadli aniolowie, ale

Niby upadli aniolowie, ale wydaje mi się, ze stworca zrobił przekorę z tym bo nie chcial, aby potencjał ludzki się marnował na bieganiu z dzidą. To wszystko bylo specjalnie zaplanowane. Wiadome było, kto zdradzi i przekaże wiedzę. Stracił przez to zdrajców i dopełnił dzięki nim celu. Widocznie ma taki charakter, ale to widać po stworzeniu, wszystko ocieka krwią, a z pozoru jest piękne. To jest jak film Piła, ale stworzony z kwiatków.

Portret użytkownika ​euklides

Coś mi się zdaje, że taka

Coś mi się zdaje, że taka technologia już istnieje i nazywa się satelita telekomunikacyjny. Tyle, że z satelity nie można przyje...ć we wrogi element laserem, więc ruscy wpadli na sprytny sposób obejścia zakazów zbrojenia kosmosu. Kałasznikow też przecież może przesyłać informacje binarne.

Skomentuj