Nowy Minister Spraw Wewnętrznych Francji uważa, że islam to „religia szczęścia i miłości”

Kategorie: 

Źródło: fr.wikipedia.org

Francja jest mocno przesiąknięta islamem – zarówno społeczeństwo, jak i rząd. Prezydent Emmanuel Macron jest zwolennikiem islamizacji Francji, a nowy Minister Spraw Wewnętrznych uważa, że islam to religia szczęścia i miłości.

 

Christophe Castaner został mianowany szefem MSW. Wcześniej kierował partią En Marche, którą założył obecny prezydent Emmanuel Macron. We Francji, która poważnie ucierpiała w wyniku licznych krwawych zamachów terrorystycznych, bardzo dużo mówi się o islamizacji, imigracji, tzw. strefach no-go i równoległych społeczeństwach. Jednak Christophe Castaner nie widzi w tym niczego złego.

Nowy szef MSW Francji zasłynął z absurdalnych wypowiedzi, po których dał się poznać jako skrajny islamofil. W zeszłym roku, w wywiadzie dla radia RMC powiedział, że islamski terroryzm nie ma nic wspólnego z islamem, który jest „religią szczęścia i miłości”, a nawet porównał islam do katolicyzmu. Przy innej okazji stwierdził, że ISIS nie ma nic wspólnego z islamem.

Christophe Castaner zastąpił Gerarda Collomba, który tuż przed odejściem ostrzegał publicznie, że Francji grozi wojna domowa. Po zatwierdzeniu nowego szefa MSW aż chciałoby się powiedzieć, że wojna jest o kolejny krok bliżej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika lisek

To normalna wypowiedź

To normalna wypowiedź człowieka, ( ludzi ) który za wszelka cene chce odsunąc widmo wojny Islamskich bojówek wewnątrz własnego kraju.. Problem jest jednak taki, że kolejne ustempstwa pokazuja tylko słabość tego narodu i uległość a to skończy się tak jak juz miiało to miejsce w Francji....Coraz więcej osób mówi w mediach że nalezy pozwolić wyznawcą tej religii na włacne regiony/dzielnice gdzie szariat będzie jedynym prawem. Kraj który stworzył gilotynę musi kultywować historię a historia lubi się powtarzać..

Portret użytkownika inzynier magister

coś się szykuje w

coś się szykuje w eurokołchozie ! samo sprowadzanie wojska islamskiego do UE to nie wszystko, oni coś kombinują mocniej ! coś ukrywają, bo wprowadzają w wielu państwach prawo legalizujące wszelkie zboczenia i legalizują chorych psychicznie jako zdrowych i mających więcej praw niż normalni ! Możliwe że chodzi o zatarcie różnicy pomiędzy człowieczeństwem a szatańską chorobą zboków oraz przygotowaniem ludzkości do kolejnego mordu na niespotykaną skalę ! To jest wysoko prawdopodobne że rozpoczną wojnę domową i wymordują chrześcijan razem z rasą białą ! no i Antychryst może być kosmitą z mocami piekielnymi który wyjdzie z podziemnych labolatorii jako istota GMO ! "Szwajcarski rząd planuje zmianę prawa pozwalającą każdemu obywatelowi na dowolne określanie własnej płci. Kraj czeka olbrzymi chaos.Jak ostrzega na łamach austriackiego portalu Kath.net szwajcarski publicysta i działacz Dominik Lusse, władze w Bernie chcą wprowadzić zmiany prawne, które pozwolą ludziom na swobodne określanie własnej płci, zupełnie niezależnie od rzeczywistości biologicznej.Szwajcarzy mieliby zyskać możliwość nawet kilkukrotnej formalnej zmiany „tożsamości”, jeżeli tylko cierpieliby na zaburzenia psychiczne – diagnozowane jednak przez nich samych, a nie przez lekarza. Prawo do urzędowego zmieniania płci otrzymaliby także nieletni. Nie potrzebne byłoby nawet zaświadczenie od psychiatry – wystarczą same chęci.: http://www.pch24.pl/szwajcaria-u-progu-kolejnej-rewolucji-seksualnej,63643,i.html#ixzz5UjNpGPhg

Musimy organizować więcej narodowych modlitw różańcem który jest modlitwą Matki Jezusa oraz prosić Ducha Świętego o pomoc w czasach rewolucji szatańskich filantopów !

Kontakt z innym wymiarem tylko z pomocą Pośrednika Ducha Świętego

https://www.youtube.com/watch?v=XZXEXbBJUo8

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj